Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 3365 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

AGENDA 2030! RZECZ O PEWNYM ZWIERZĘCIU WYCHODZĄCYM Z MORZA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest zapisane w Księdze Żywota Baranka...

 

"(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona. (2) A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc(3) A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona.  I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem(4) I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć?

 

(5) I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące. (6) I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie. (7) I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich;  dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami(8) I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity. (9) Jeśli kto ma uszy niechaj słucha. (10) Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych. 

 

(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok. (12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach.  Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona. (13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.

 

(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że  wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest  sześćset sześćdziesiąt sześć".

 

Objawienie Pana Jezusa Chrystusa Dane Janowi 13/1-18

 

https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska

 

 

KOMENTARZE

 • @
  REZOLUCJA!

  http://www.un.org.pl/agenda-2030-rezolucja


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  TYCH KTÓRZY GO UZNAJĄ, OBSYPIE ZASZCZYTAMI!

  http://m.neon24.pl/f7c318571bf6f9ce23882b457d64f300,13,0.jpg

  "(38) Zamiast tego będzie czcił boga warowni; złotem, srebrem, drogimi kamieniami i kosztownościami będzie czcił boga, którego nie znali jego ojcowie. (39) Do warownych grodów wprowadzi lud obcego boga; TYCH KTÓRZY GO UZNAJĄ, OBSYPIE ZASZCZYTAMI, nada im władzę nad wieloma i w nagrodę obdziela ziemią".

  Księga Daniela 11/38, 39

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  CZY ŚWIADOME ZABIJANIE STWORZENIA BOŻEGO FAKTYCZNIE JUŻ TRWA CZY TO RACZEJ KACZKA... DZIWACZKA?

  "Czyżby przygotowywano już plan ograniczenia liczby ludności?"!


  https://wpolityce.pl/polityka/159664-onz-alarmuje-do-2100-bedzie-nas-niemal-11-miliardow-o-5-mld-za-duzo-czyzby-przygotowywano-juz-plan-ograniczenia-liczby-ludnosci


  Redukcja ludzi....

  http://www.fronda.pl/a/redukcja-ludzi-o-90-procent-uratuje-ziemie,15569.html


  Powinniśmy wyludnić Ziemię!

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/sekretarz-onz-powinnismy-wyludnic-ziemie-depopulacja-to-rozwiazanie-konieczne-aby-pomoc-naszej-planecie-2015-06


  Chemtrails – potworny plan depopulacji świata!

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/pandemia-raka-chemtrails-potworny-plan-depopulacji-swiata/


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  CZY TO MOŻLIWE, ŻEBY BILL GATES POPIERAŁ WYMORDOWANIE RODZAJU LUDZKIEGO?

  https://www.google.com/search?q=BILL+GATES+O+DEPOPULACJI&oq=BILL+GATES+O+DEPOPULACJI&aqs=chrome..69i57.7248j1j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

  http://eprudnik.pl/bill-gates-szczepionki-jako-czynnik-depopulacji/


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  PRZELUDNIENIE TO FIKCJA!

  A MOŻE ŻADNE PRZELUDNIENIE NAM NIE GROZI? OCZYWIŚCIE, ŻE NIE GROZI, TYLKO MY - LUDZIE, NIE POTRAFIMY SIĘ Z TYM UPORAĆ! A MOŻE NIE CHCEMY?

  TO CHYBA JASNE, ŻE PISZĘ O TYCH, KTÓRZY SĄ WYSOKO POSTAWIENI I NIC ICH NIE OBCHODZI CO NAPISZE 57KerenOr!

  No cóż: Biada tym, którzy psują Ziemię!

  https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2018-05-01/ile-jeszcze-ludzi-moze-pomiescic-ziemia-odpowiedz-szokuje-bo-przeludnienie-to-fikcja/


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  W WIĘKSZOŚCI WIELE SPRAW..

  Rozpatrywanych jest bez udziału ''widzów'' Keren, to my dowiadujemy się dopiero po czasie, plan zagłady rodzaju ludzkiego nie musi być wcale wynikiem wojny, może być to zrobione w całkiem inny sposób.

  Jednak trzeba pamiętać o tym, że to szatan chciał i nadal chce zniszczyć rodzaj ludzki ale najważniejszy Głos w tej sprawie , należy do Pana Jezusa, zresztą to zapewne wiesz!

  Tak czy owak, ludzkość czeka bardzo trudna próba i trzeba się do tego będzie powoli przyzwyczajać, choć nie wiem czy do tragedii, bo to będzie tragedia, można się przyzwyczaić.

  Pozbawiony Boga świat, pokłada nadzieję w ich bezsensownym życiu.

  Człowiek Pana Jezusa, pokłada nadzieję w sensownym życiu jakie daje człowiekowi Nauka Pana Jezusa i dzięki tej nauce, dzięki wytrwaniu w niej, wiemy że to co przyjdzie, będzie zapowiedzią , POWTÓRNEGO PRZYJŚCIA PANA JEZUSA, TAK JAK TO OBIECAŁ!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  MATRIX!

  Napisałeś:

  "W większości wiele spraw rozpatrywanych jest bez udziału ''widzów'' (...), to my dowiadujemy się dopiero po czasie, plan zagłady rodzaju ludzkiego nie musi być wcale wynikiem wojny, może być to zrobione w całkiem inny sposób".

  Dokładnie! Nie musi tutaj przecież chodzić o działania wojenne a o świadome i z premedytacją uśmiercanie człowieka w warunkach pokojowych tak "po ludzku", zza kurtyny!

  Napisałeś jeszcze:

  "Jednak trzeba pamiętać o tym, że to szatan chciał i nadal chce zniszczyć rodzaj ludzki ale najważniejszy Głos w tej sprawie, należy do Pana Jezusa, zresztą to zapewne wiesz!".

  No cóż, bez dwóch zdań tylko Syn Boga Ojca może powstrzymać ten pęd człowieka ku samozniszczeniu! Tylko Pan i Bóg Jezus Chrystus, ale dopiero wtedy gdy... Sam tak postanowi! A póki co, żyjemy jakby w matrixie gdzie białe jest żółte albo zielone a prawdziwa polityka zniszczenia kręci się w świecie niewidzialnym dla szarego człowieka.

  ***

  Powyżej napisałem o tym kimś, który niszczyć będzie Dzieło Boże:

  „(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia". 

  Czy zbliżają się te czasy? A owszem i to wielkimi krokami!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 13:20:46
  Odemnie *****
  Te czasy już nastały.
  Interpretacja bardzo prawdopodobna, o ile nie prawdziwa.

  Tak przy okazji. Czym jest kopanie Bitcoina?

  Tak się składa, że 20 lat temu, kiedy jeszcze nie byłem wzbudzony do poznawania Boga i Jego planów, a także Jego woli, pracowałem przy komputerach. Komputery to była moja pasja wtedy, a nawet wcześniej, bo od połowy lat 80. W każdym razie bardzo się cieszyłem gdy pojawiła się możliwość zaprzelęgniecia swojego komputera do pracy w sieci rozproszonej. Miał poszukiwać inteligentnych form życia w kosmosie, analizując szumy z przestrzeni kosmicznej łapane teleskopem w Arecibo (projekt SETI at home). Jeszcze potem brałem udział w innym projecie, poszukiwania leku na raka, tym razem nazwa projektu mi wyleciała z pamięci. Zdałem sobie jednak sprawę, że oba projekty wywodzą się z USA i stałem się podejrzliwy (oba firmowały uniwersytety). Gdy weszły Bitcoiny, racji tego że z branżą komputerową jestem już luźno związany, ale jestem, jako że komputery trafiły w tej czy innej formie pod przysłowiowe strzechy, o Bitcoinie usłyszałem jak tylko pojawiły się pierwsze wzmianki, które brzmiały jak zachęta (reklama), od razu zignorowałem Bitcoina, tak jego kupno za kilka złotych za sztukę, jak i możliwość wykopania (czyli wykonywania przez mój komputer lub komputery, jakichś bliżej nieokreślonych obliczeń za które na moje konto wpłynęłyby Bitcoiny wycenianie wtedy na ok dolara czy kilka za sztukę).
  Czasem wspominam ten moment gdy podjąłem taka a nie inną decyzję, ale daleki jestem od narzekania na jej (decyzji) nietrafność. Zwłaszcza znając treści biblijne dotyczące mamony.

  Bo, niech ktoś mi powie: co jest dzisiaj obliczane na maszynach ,,kopiących" Bitcoina? Gdy dzisiejsze maszyny są setki, a nawet tysiące razy szybsze (myślę tu o kartach tzw graficznych z technologią CUDA) od tych z przed 20 lat. Tu przynętą jest kasa, czyli mamona.
  I czemu żadne państwo nie próbuje nic w tym względzie analizować lub kontrolować?

  Mam pewne swoje przypuszczenia.
 • A wiadomo to... ?
  Nic nie wiadomo co strzeli do łbów głównodowodzącym tego świata. O szczepionkach ju ż dawno słyszałem. Ja mam dziecko w wieku 11 lat i nigdy nie szcepiłem wieloma szczepionkami na raz. Taka kumulacja jest niby dobra, bo dziecko cierpi raz, ale co w tej kumulacji dostanie do organizmu? Wolałem, żeby przecierpiała, ale każdą szczepionkę dostawała oddzielnie. Jak na razie nie narzekam, dziecko chowa się znakomicie. Średnia ocen 5.8 ale żona siedzi z dzieckiem minimum 2 godziny dziennie przy książkach. Jeśli chodzi o zdrowie też jest super. Czytałem, że z firmą Bayer wchodzi w spółkę jakiś największy truciciel na świecie. To już nie jest obojętne dla nas. Te szczepionki przeciw brodawczakowi wyrzucono z Japonii jako szkodliwe. Dziewczynki po tej szczepionce są bezpłodne. Aż dziw bierze, że w Polsce nakaz szczepienia jest przymusem i ścigany mocą prawa. Podpisał to prezydent Duda.
 • @63wojciech 19:07:28
  To, że żona siedzi z córką minimum 2 godziny dziennie to też notka odnośnie strajku nauczycielii. Nie wiem czy na całym świecie jest taka kasta jak u nas w Polsce. Czy się nadaje czy nie obowiązuje go karta nauczyciela. Drżyj każdy przed nią. A wystarczy wprowadzić 3 letnie kontrakty, i na podstawie zdawanych egzaminów przez uczniów albo je przedłużać, albo kopa w to miejsce gdzie światło dzienne nie dochodzi. Nauczyciel czy przykłada się do pracy czy nie jest jak święta krowa. On musi dociopać do emerytury. A nieprawda. Trzeba skasować te karty nauczycielskie i odsiać zboże od plew. Jak się ni nadajesz to po prostu won.
 • @63wojciech 19:07:28
  Monsanto zostało kupione przez Bayer.

  Wirus brodawczaka jest groźny dla osób które ,,skaczą z kwiatka na kwiatek", albo które sparowaly się z takim partnerem-nosicielem. Pan Duda ma swoje doświadczenia z obozu harcerskiego, więc przeniósł je na ogół, dodatkowo dał komuś zarobić na wyprodukowanym bublu (chciałoby się użyć dosadniejszego słowa) wycofanym z innych krajów a nadającym się tylko do utylizacji.
 • NWO
  57KerenOr... takich agend...komórek...organizacji jest więcej. Co ciekawe wszystkie kiedyś powiązane były z tzw teoriami spiskowymi a ich głównymi tematami są ogólnie rzecz ujmując LUDZIE. Pod hasłami POMOCY dla świata
  wprowadzane są zmiany przeciwko jego obywatelom.
  Ktoś wspomniał o Monsanto...modyfikacja nasion (dziś na przykład nie znajdziemy pszenicy jaką siali rolnicy 70 lat temu to najbardziej genetycznie zmodyfikowany produkt spożywczy..."W starożytności przodkini współczesnej pszenicy, czyli samopsza była bogata w wartości odżywcze. Zawierała 14 chromosomów, a ówcześni ludzie cenili jej bogactwo składników. Obecnie pszenica nie ma nic wspólnego ze swoją poprzedniczką. Jest najbardziej genetycznie zmodyfikowanym produktem na ziemi, zawiera 42 chromosomy, sztucznie stworzone przez genetyków w latach 50 i 60.")
  Dzisiejsza żywność zawiera około od 70 do nawet 100% mniej witamin i minerałów mniej jak żywność którą jadali nasi pradziadkowie więc nie dziwota ,że kolejki u doktorów ,a później w aptekach . Przemysł chemiczny jest ściśle powiązany z przemysłem farmaceutycznym...jeden truje, drugi udaje ,że leczy...do tego szczepionki.
  Jeśli kogoś zainteresują poniższe tematy niech sobie poszpera
  NWO,Agenda21, Grupa Bilderberg,Codex Alimentarius,chipowanie ludzi .
  Dla mnie sprawa w przypadku żywności jest prosta...jeśli ktoś w to ingeruje to nie jest od Boga...Jego nie trzeba poprawiać.
  Ks Rodz 1/20-25
  20 Potem Bóg rzekł: «Niechaj się zaroją wody od roju istot żywych, a ptactwo niechaj lata nad ziemią, pod sklepieniem nieba!» 21 Tak stworzył Bóg wielkie potwory morskie i wszelkiego rodzaju pływające istoty żywe, którymi zaroiły się wody, oraz wszelkie ptactwo skrzydlate różnego rodzaju. Bóg widząc, że były dobre, 22 pobłogosławił je tymi słowami: «Bądźcie płodne i mnóżcie się, abyście zapełniały wody morskie, a ptactwo niechaj się rozmnaża na ziemi».
  23 I tak upłynął wieczór i poranek - dzień piąty.
  24 Potem Bóg rzekł: «Niechaj ziemia wyda istoty żywe różnego rodzaju: bydło, zwierzęta pełzające i dzikie zwierzęta według ich rodzajów!» I stało się tak. 25 Bóg uczynił różne rodzaje dzikich zwierząt, bydła i wszelkich zwierząt pełzających po ziemi. I widział Bóg, że były dobre.
 • BTW
  https://www.youtube.com/watch?v=63FQc6Onges

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY