Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 3365 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

KATEDRA NOTRE DAME – pogański symbol kultury światowej!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Katedra Notre Dame dla mnie jest symbolem poniżania Godności Boga Ojca oraz Boga Syna!

Spłonęła znaczna część dziedzictwa kultury światowej. Ważne jest to, (jak z doniesień wynika), że prawdopodobnie nikomu nic się nie stało.

 

Pytanie jakie w tym miejscu stawiam brzmi: Czy katedra Notre Dame jest również moim dziedzictwem? Odpowiadam od razu, że nie! 

Katedra Notre Dame dla mnie jest symbolem poniżania Godności Boga Ojca oraz Boga Syna. Owa katolicka katedra dla mnie jest blaskiem świata pogańskiego. Za jej drzwiami głosi się naukę bezbożną, naukę niedającą nadziei na lepsze duchowe życie.  Za jej drzwiami swoje poglądy głoszą wysłannicy zła!

 

Spytasz, dlaczego teraz o tym piszę? Hmmm... Odpowiem Ci: Ponieważ każda okazja jest dobra do tego by niektórzy zaczęli myśleć! Nie! Nie cieszę się z tragedii katolików! Papieże, biskupi czy księża, otrzymają pewnego dnia swoją część kary na nich przypadającą. 

Bóg Ojciec Swojemu Synowi przekazał moc sądu a nie mi!

Jednak nie płaczę z powodu pożogi, ponieważ Nauka Boga Ojca oraz Jego Syna jest dla mnie ważniejsza niż zimne mury pogańskiej świątyni!
KOMENTARZE

 • Zazwyczaj toleruję sekciarzy, ale czasem przychodzi mi to z trudem
  z naleznymi wyrazami
 • @MacGregor
  NIE JESTEM TOLERANCYJNY W SPRAWACH WIARY!

  Mam żal do ludzi, którzy uwielbiają świątynie w których poniżany jest Bóg Ojciec oraz Bóg Syn! Po prostu ten który nie ma w swoim sercu wiary w Pana Jezusa tylko okazuje przywiązanie do katolickiej Tradycji tego nie zrozumie!

  Gdy w miejsce Pana Boga podstawisz Swojego cielesnego ojca, to może będziesz wiedział o czym piszę.

  Jeśli chodzi o mnie, to nie mam najmniejszego zamiaru tolerować nauk sekciarzy, którzy opłakują pogańską świątynię w której każdego dnia poniżany jest mój Duchowy Ojciec!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  NO WŁAŚNIE JAKI DOM MI ZBUDUJECIE!?

  ''(49) Niebo jest tronem moim, A ziemia podnóżkiem stóp moich; JAKI DOM ZBUDUJECIE MI, mówi Pan, Albo jakie jest miejsce odpocznienia mego?

  (Dzieje Apost. 7:49, Biblia Warszawska)

  '' (23) Przechodząc bowiem i oglądając wasze świętości, znalazłem też ołtarz, na którym napisano: Nieznanemu Bogu. OTÓŻ TO, CO CZCICIE, NIE ZNAJĄC, ja wam zwiastuję.

  (24) Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim, Ten, będąc Panem nieba i ziemi, NIE MIESZKA W ŚWIĄTYNIACH RĘKĄ ZBUDOWANYCH

  (25) ani też NIE SŁUŻY MU SIĘ RĘKAMI LUDZKIMI, jak gdyby czego potrzebował, gdyż sam daje wszystkim życie i tchnienie, i wszystko.

  Dzieje Apostolskie 17/23-25

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  GŁUPI JEST KAŻDY CZŁOWIEK I BEZ ROZUMU, NA WSTYD NARAŻA SIĘ KAŻDY ZŁOTNIK Z POWODU BAŁWANA, GDYŻ ZŁUDĄ SĄ I BEZ ŻYCIA JEGO ODLANE BOŻKI. SĄ NICOŚCIĄ, DZIEŁEM WARTYM ŚMIECHU, KTÓRE W CZASIE SWOJEGO NAWIEDZENIA POGINĄ!

  ***

  "(1) Słuchajcie słowa tego, które Pan mówi do was, domu Izraela! (2) Tak mówi Pan: Nie wdrażajcie się w zwyczaje narodów, nie lękajcie się znaków niebieskich, chociaż narody się ich lękają! (3) Gdyż bóstwa ludów są marnością. Są dziełem rąk rzemieślnika pracującego dłutem w drzewie, ściętym w lesie, (4) które przyozdabiają srebrem i złotem, umacniają gwoździami i młotami, aby się nie chwiało.

  (5) Są jak straszak na polu ogórkowym, nie mówią, trzeba je nosić, bo nie mogą chodzić. Nie bójcie się ich, bo nie mogą szkodzić, lecz nie mogą też nic dobrego uczynić. (6) Tobie nikt nie dorówna, Panie! Jesteś wielki i wielkie jest w mocy twoje imię. (7) Któż by się nie bał ciebie, Królu narodów? Tak, tobie się to należy, gdyż wśród wszystkich mędrców narodów i wśród wszystkich ich królów nie ma takiego jak Ty. (8) Wszyscy co do jednego są głupi i nierozumni; niedorzecznością jest cześć oddawana drewnu.

  (9) Srebro cienko sklepane, sprowadzone z Tarszyszu, a złoto z Ofiru, to dzieło rzemieślnika i rąk złotnika; ich szata jest z błękitnej i czerwonej purpury. Wszystko to jest robota znawców. (10) Ale Pan jest prawdziwym Bogiem. On jest Bogiem żywym i Królem wiecznym; Od jego gniewu drży ziemia, a narody nie mogą znieść jego groźby. (11) Tak mówcie o nich: Bogowie, którzy nie stworzyli nieba ani ziemi, zginą z ziemi i spod tego nieba. (12) On stworzył ziemię swoją mocą, utwierdził okrąg ziemi swoją mądrością, a swoim rozumem rozpostarł niebiosa. (13) Na jego głos szumią wody na niebie; On sprawia, że obłoki podnoszą się z krańców ziemi, On z błyskawic wyprowadza deszcz i wypuszcza wiatr ze swoich komór.

  (14) Głupi jest każdy człowiek i bez rozumu, na wstyd naraża się każdy złotnik z powodu bałwana, gdyż złudą są i bez życia jego odlane bożki. (15) Są nicością, dziełem wartym śmiechu, które w czasie swojego nawiedzenia poginą. (16) Nie takim jak oni jest dział Jakuba, gdyż On jest stwórcą wszechrzeczy, a Izrael jego dziedzicznym plemieniem. Pan Zastępów jest imię jego".

  Księga Jeremiasza 10/1-16

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Nie ma to jak budowlę
  brooklińskiej sekty. I reklamy "świętej" coca coli.
  Widziałem we Lwowie ile gazet ŚJ wynoszono z ciężarówek coca coli. A przy okazji trochę też tego szajsu do picia. Tzn. szajsu było więcej, ale pisemek i tak sporo. Z takim wsparciem, sekta nie zginie.To ta firma wymyśliła grubaska w czerwonym kuraczku jako "świętego" Mikołaja? Do tego z Laponii? Czyli sekta czasem "świętych" uznaje? Byle dało się zarobić? W sumie nie różni się to od części współczesnych katolików. Mżna kwestionować kwestie wiary czy kwestie moralne, ale nie można kwestionować centa dochodu?
 • @Wican
  NIGDY NIE NALEŻAŁEM DO SEKTY ŚWIADKÓW... POSIADASZ FAŁSZYWĄ INFORMACJĘ!

  Nie odpowiedziałeś mi na komentarz!

  http://57kerenor.neon24.pl/post/148463,nie-znacie-ewangelii-bozej-kilka-slow-do-oracza#comment_1542682

  Cześć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 19:13:15
  Bo nie odpowiedziałeś na moje pytanie w tamtym komentarzu. A z coca colą, to błędnie uznałem Cię za Świadka.
 • Też jestem z Tobą
  Żaden katolik chyba nie wie, że jest takie przykazanie nie będziesz czynił żadnych figurek, posągów, obrazów itd i nie będziesz się im kłaniał, klękał przed nimi ani się do nich modlił. Przed każdym kościołem zauważamy pełno tych figurek. To coś niesamowitego, że przed taką figurką katolicy w wielki piątek na kolanach chodzą, całują, a ministrant wyciera potem ślady pocałunków. Ale najważniejsza w tym wszystkim jest taca, a nawet można powiedzieć skrzynia, do której mile widziane są datki papierkowe, nie w bilonie. Według drugiego przykazania wejście do kościoła katolickiego jest grzechem, a klęknięcie w ławie przed tymi figurkami jest grzechem, jest wystąpieniem przeciw drugiemu przykazaniu. To bałwochwalstwo. Jeśli katolik chce się wyspowiadać, idzie do konfesjonału gdzie siedzi facet w sukience, który na co dzień uprawia to bałwochwalstwo, on go nie zgani za oplucie drugiego przykazania, tylko jeszcze pochwali, że synu zrobiłeś dobrze, byłeś super. A to sprawia, że ważniejsze są bajdy papieży niż słowa z biblii Jezusa Chrystusa. Gdzieś chyba w sierpniu zeszłego roku papież Franciszek znalazł w biblii przykazanie nie zabijaj, nie morduj . postanowił to wprowadzić do tych wersetów szatana czyli katechizmu, że nie wolno zabijać. A ja pytam się, gdzie do tej pory był kościół, igdzie mimo to jest. Kapelani nadal są, błogosławią żołnierzy, którzy jadą zabijać Irakijczyków, Syryjczyków czy innych, których im szatan podpowie.
 • @63wojciech 19:53:19
  Takie płonące katedy to jakby znak boży na bałwochwalstwo chrześcian, katolików.
 • @Wican
  JEŻELI MOŻESZ TO PRZYPOMNIJ PYTANIE. ZDAJE SIĘ, ŻE ODPOWIEDZIAŁEM ALE MOŻE SIĘ MYLĘ...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  Tak mówi Pan;

  Niebo jest moim tronem , a ziemia podnóżkiem moich nóg ; Jakiż to dom chcecie mi zbudować i jakież to jest miejsce , gdzie mógłbym spocząć ?
  Księga Izajasza 66,1-2 .


  Bóg nasz jest w niebie , czyni wszystko co zechce …….
  Księga Psalmów 115, 3-8 .
 • @
  Niech nie będzie u ciebie boga innego i nie kłaniaj się bogu obcemu ………
  Księga Psalmów 81, 10-11 .

  Bożki pogan są ze srebra i złota , są dziełem rąk ludzkich …….
  Księga Psalmów 135, 15-18 .
 • @
  Dziś Pan Bóg nie mieszka w kościołach ręką ludzką zbudowanych .

  I wy sami jako kamienie żywe budujcie się w / DOM DUCHOWY / , w kapłaństwo święte , aby składać / DUCHOWE OFIARY PRZYJEMNE BOGU / przez Jezusa Chrystusa ……..
  I List Piotra 2, 5-10 .
 • @ DO WSZYSTKICH !
  Wymyślenie bożków to zródło wiarołomstwa , wynalezienie ich to zatrata życia . Nie było ich na początku i nie będą istniały na wieki .
  Zjawiły się na świecie przez ludzką głupotę , dlatego sądzony im rychły koniec .
  Księga Mądrości 14, 12-14 .
 • @ autor
  Każdy wierzący modli się gdzie chce i jak chce. Np. ja lubię w katedrach.
  Jeśli mi przeszkodzisz, to kopnę ciebie w doopę i w dlaszym ciągu będę się modlił. Zrozumiał?
 • @Zdzich - Katedra to taka bzylika (nazwa pochodzi od bazyliszek - SMOK !!)
  .


  ! ! ! ! !

  http://wawel.neon24.pl/post/148526,cicha-wojna-z-potrojnym-wrogiem-czyli-nie-tylko-notre-dame#comment_1542989


  Kanonicy to są samozwańczy sedziowie na Ziemi!
  To uczeni w piśmie i mowie FARYZEUSZE - Kainowe nasienie !!

  Wszystkie kary (kolegia) idą do/na katolockie kolegium.


  Katedra - kościół biskupa diecezjalnego, w którym znajduje się jego tron, jest głównym kościołem diecezji. Duchowni powołani do posługi liturgicznej w katedrze to kanonicy tworzący kapitułę katedralną. Jeśli z jakiegoś powodu niemożliwe jest sprawowanie liturgii w katedrze to biskup wybiera inny kościół na prokatedrę do czasu np. odbudowy katedry.  Bazylika - kościół wielonawowy zbudowany na planie prostokąta z nawą główną wyższą i przeważnie szerszą od bocznych oraz posiadającą niezależny od nich dach, oświetloną oknami znajdującymi się ponad nawami bocznymi. Wywodzi się ze starożytnego Rzymu, gdzie była salą sądowo-targową.


  Bazylika większa (patriarchalna) - kościół podporządkowany bezpośrednio Papieżowi, wyróżniający się tronem i ołtarzem papieskim zastrzeżonym dla niego i upoważnionych przez niego prałatów. Zalicza się tu bazyliki rzymskie: św. Piotra na Watykanie, św. Pawła za Murami, Matki Bożej Większej, św. Jana na Lateranie i św. Wawrzyńca oraz św. Franciszka i Najświętszej Maryi Panny od Aniołów w Asyżu.  Bazylika mniejsza - honorowy tytuł nadawany kościołom przez Papieża. Po raz pierwszy tytuł ten nadał w 1783 r. papież Pius VI kościołowi św. Mikołaja w Tolentino.  Kolegiata - kościół z kolegium kanoników (SĘDZIÓW) nie będący siedzibą biskupa. Posiada prawo pierwszeństwa przed pozostałymi świątyniami w danej miejscowości.  Tum - średniowieczna nazwa katedry i kolegiaty.
  Kościół parafialny - główna świątynia gminy wyznawców, kierowana przez proboszcza.

  Fara - główny kościół w mieście (dawniej będący pod opieką cechów). W siedzibie biskupa drugi kościół po katedrze.

  .......  Bogumił Boguchwał
 • @Zdzich
  CZŁOWIEK CHRYSTUSOWY NIE MODLI SIĘ Z POGANAMI!

  Gdybyś napisał, że każdy katolik modli się gdzie chce to nawet bym poparł Twój wpis. Jednak Ty wyraźnie piszesz, że chodzi w Twoim komentarzu o modlącego się człowieka wierzącego.

  A taki człowiek, wychowany na Naukach Syna Bożego a nie na Tradycji rzymskiej wie bardzo dobrze o tym, że nie będzie się modlił pośród pogańskich obrazów i figur. Innymi słowy, wierzący człowiek nie przystąpi razem z innymi do modlitwy w katolickim kościele.

  Człowiek Chrystusowy będzie się modlił w zakamarkach domu, na ulicy, w parku, w lesie... lecz nie z tymi którzy obrażają Pana Boga!.

  Ty możesz lubić modlić się w katedrach pośród obrazów i figur obrażających Stwórcę ale to jest Twoje egoistyczne widzimisię. Jednak gdybyś wierzył choć troszeczkę Naukom Bożym, to wiedziałbyś, że z poganami modlić się nie wolno i takie postępowanie jest ohydą dla Zbawiciela!

  No i jak mam Ci przeszkodzić podczas Twojej modlitwy w kościele, skoro mnie tam razem z Tobą nie będzie? Twoja wypowiedź jest raczej w tym miejscu nielogiczna.

  Na koniec: Używaj na moim forum ładniejszych słów bo Cię stąd wyrzucę! Bardzo dobrze wiesz o jaki wyraz chodzi...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Jassy27 @63wojciech @60grzegorz
  BYLIŚMY OSZUKIWANI PRZEZ PAPIEŻY I BISKUPÓW!

  Wielu z nas wychowanych było na naukach papieży i biskupów. Wielu z nas chodziło w każdą niedzielę do kościoła wierząc na słowo księżom. Wielu z nas uważało, że Pan Bóg na Górze Synaj dał Mojżeszowi Przykazanie o brzmieniu "Pamiętaj abyś dzień święty święcił". Wielu z nas myślało, że wolno modlić się do Marii a to był błąd ponieważ jedyną drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus Chrystus!

  Żyliśmy w błędzie a naszą winą było to, że nigdy nie sprawdzaliśmy co na ten temat mówi Słowo Boże! Oszukiwano nas i poniewierano naszym sumieniem.

  Jednak kiedyś, (pewnego dnia), Syn Boga Ojca powołał człowieka jednego i drugiego... Syn Boży powiedział: "Pójdź za mną".

  Zatem wielu z nas poszło za Zbawicielem jak owieczki za swoim pasterzem...
  Jednak nasza znajomość Nauk Syna Bożego sprawiła, że zostaliśmy odrzuceni w jakiś sposób przez otoczenie. Staliśmy się sekciarzami, ponieważ chcemy stanąć w obronie Boga Ojca oraz Boga Syna... Przeszkadzamy, ponieważ czasami używamy słów mocniejszych i nie uznajemy tolerancji pod względem wiary!

  No cóż... Pan Jezus i Jego Apostołowie również nie szli na jakieś układy z ludźmi...
  Tak powinni postępować uczniowie i uczennice Chrystusowi. Tak powinni postępować ludzie wierzący!

  Cytat:

  „(13) Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. (14) A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują".

  Ewangelia według Mateusza 7/13, 14

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  NIE JEST SŁUGA WIĘKSZY NAD PANA SWEGO...

  Napisałeś:

  //Zatem wielu z nas poszło za Zbawicielem jak owieczki za swoim pasterzem...
  Jednak nasza znajomość Nauk Syna Bożego sprawiła, że zostaliśmy odrzuceni w jakiś sposób przez otoczenie. Staliśmy się sekciarzami, ponieważ chcemy stanąć w obronie Boga Ojca oraz Boga Syna... Przeszkadzamy, ponieważ czasami używamy słów mocniejszych i nie uznajemy tolerancji pod względem wiary!

  No cóż... Pan Jezus i Jego Apostołowie również nie szli na jakieś układy z ludźmi...
  Tak powinni postępować uczniowie i uczennice Chrystusowi. Tak powinni postępować ludzie wierzący!//

  ..........................................................................


  Nauka Pana Jezusa w większości nie znalazła zrozumienia wśród rodzaju ludzkiego, czego dowodem jest ukrzyżowanie Boga.

  Jeżeli więc Pana ukrzyżowali, to kto pochwali ucznia Chrystusowego, kto go wysłucha i kto będzie chciał z nim przebywać!?

  Tak , jak dobrze jest wspomagać się Słowami Pana Jezusa Które Mówią: ''Nie bój się maleńka trzódko''.

  Tak Keren, trudno jest coś wytłumaczyć, skoro nie chcą tego słuchać, trudno gdy nie kocha się Boga, tylko człowieka.

  A na układy, jak piszesz, żaden uczeń Pana Jezusa nie pójdzie, gdyż Sam Zbawiciel, tego nie robił!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @ALL
  DRONY W RĘKACH SZALEŃCÓW MOGĄ SŁUŻYĆ TAKŻE DO... PODPALEŃ!

  http://www.geekweek.pl/news/2017-02-18/dron-z-miotaczem-ognia-czysci-przewody-elektryczne_1660803/


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY