Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
693 posty 3154 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

POMÓDL SIĘ JANIE PAWLE DO PANA JEZUSA A NIE DO... MARII!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pan Jezus Chrystus jest Jedyną Drogą do Boga Ojca!

 

http://gibson.neon24.pl/post/148656,zabojstwo-kaplana-jest-lzejszym-grzechem-niz#comment_1545131 

 

Przypomnienie ważnego komentarza spod powyższego adresu!

 


 

Janie Pawle, napisałeś do Grzegorza:


"Powiedzcie temu waszemu...".


  Czy ja dobrze widzę? Czyżbyś pisał do nas w liczbie mnogiej sugerując, że jest nas dwóch? No cóż,  przed chwilką podobno byłeś pewny, że nasze komentarze są dziełem jednego tylko pisarza!


No to robisz malutkie postępy! Z drugiej strony patrząc Janie ubzdurałeś sobie trochę tych protestantów...  Wyobraź sobie, że nie chcę mieć z nimi kompletnie nic do czynienia.  Pod względem wiary oczywiście nie chcę mieć z nimi nic do czynienia a nie pod względem stosunków sąsiedzkich!


resztą będąc Tobą (he, he), to ja na tych protestantów tak bym nie nalatywał. Przecież, było nie było, każdego roku w granicach stycznia spotykacie się z protestantami na  wspólnych modlitwach ekumenicznych!
Biorąc pod uwagę Twoje zdanie na temat nauki protestantów, czyli jak piszesz, ich "satanistycznego bajania", to muszę Cię jeszcze raz powiadomić, że  co roku spotykacie się z tymi satanistycznymi bajarzami. Oj, Oj... Niedobrze!

 


 
Napiszę teraz o czymś ważniejszym:


Pan Jezus Chrystus jest Jedyną Drogą do Boga Ojca.  Sam o tym Mówi w Ewangelii według Jana 14/6.  Apostoł Piotr dodaje  w Dziejach Apostolskich 4/12, że  ludziom pod niebem  (czyli Janie Tobie, mi i Grzegorzowi),  dane jest tylko i wyłącznie jedno Imię.  Jest to Imię Pana JEZUSA!  Tak zadecydował Bóg Ojciec  i biada Ci iść z Bogiem Ojcem w zatarg!

 

 

Ani Bóg Ojciec ani Bóg Syn nie rozkazali modlić się do Marii, choć przecież owa Maria była wybraną i świętą kobietą.


resztą Maria którą kocham miłością historyczną i bardzo szanuję, prorokowała o sobie mówiąc, że narody zwać ją będą "szczęśliwą między niewiastami". "Szczęśliwą", a nie "królową Nieba", "szczęśliwą", a nie "królową jakiegoś kraju, np. Polski".


Radzę Ci zwrócić na ten fakt uwagę, ponieważ  Wolą Boga Ojca jest by ludzie "szli do Syna"  i jak powiada Apostoł Paweł w Liście do Filipian w 2 Rozdziale i "aby wszelki język wyznawał, że Jezus Chrystus jest Panem, ku chwale Boga Ojca".


Tymczasem!


 


KOMENTARZE

 • @
  MODLITWA JEST TYLKO DO PANA JEZUSA!!

  Napisałeś Keren:

  //Ani Bóg Ojciec ani Bóg Syn nie rozkazali modlić się do Marii, choć przecież owa Maria była wybraną i świętą kobietą.//

  Tylko i wyłącznie Pan Jezus, to On Jest DROGĄ, PRAWDĄ I ŻYCIEM, każde inne imię do którego człowiek wznosi swe modlitwy, to CZYSTE POGAŃSTWO , TO CZYSTE BAŁWOCHWALSTWO!!

  I Wolą Boga Ojca jest by ludzie "szli do Syna" . Oto cała prawda Biblijna

  kto tego nie przestrzega , jest ślepy, nierozumny i pełen obłudy!!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @ DO WSZYSTKICH !
  Bóg Ojciec Syna Swego, nam dał ludziom , nie Marię, tylko Syna ,Pana i Boga Jezusa Chrystusa , nikogo innego nie posłał do ludzi .
  Pan Jezus , nikt inny i tylko On został posłany do ludzi przez Boga Ojca

  Ludzie zapomnieli całkowicie o Ojcowskim darze , którym jest Zbawiciel , Pan Jezus , zapomnieli całkowicie o Woli Boga Ojca , umiłowali własną chwałę i własną tradycję , a Ojcowski dar mają za nic.

  Nigdzie w Piśmie Świętym nie przeczytałem i nie jest napisane , że należy modlić się do Marii czy oddawać jej cześć i chwałę .

  Chociaż niektórzy uważają się , za ludzi wierzących, to do Syna Bożego modlić się nie chcą, nawet nie odzywają się do Niego.

  Maria i modlitwy , do Mari nie pomogą nikomu i nie Zbawią nikogo . Zbawienie jest tylko w Panu Jezusie bo tak zadecydował Bóg Ojciec i Bóg Syn i nikt z ludzi tego nie zmieni .

  Jakakolwiek modlitwa do Marii jest niezgodna z Ewangelią Pana Jezusa i jest niezgodna z Wolą Boga Ojca , który dał i posłał do ludzi tylko Swego Umiłowanego Syna Pana i Boga Jezusa Chrystusa , aby świat był przez Niego Zbawiony .

  Szkoda , że ludziom nie zależy na zbawieniu, że nie zależy ludziom na prawdzie , która jest ukryta , tylko w Panu Jezusie Chrystusie , bo tak zadecydował o tym , Bóg Ojciec . A nie człowiek , czy jakiś nauczyciel z jakieś organizacji zarejestrowanej tu na ziemi , czy jakieś wyznanie zarejestrowane .
 • TRZEBA BARDZIEJ SŁUCHAĆ BOGA NIŻ LUDZI . // DZIEJE APOSTOLSKIE 5,29 //
  Przeczytałem w Piśmie Świętym ;

  Bóg Ojciec powiedział , o Panu Jezusie na górze przemienienia ;
  TEN JEST SYN MÓJ UMIŁOWANY , KTÓREGO SOBIE UPODOBAŁEM , JEGO SŁUCHAJCIE . Ew. Mateusza 17,5 .

  O nikim innym Bóg Ojciec nie powiedział i nikogo innego nie posłał do ludzi , tylko Syna swego , Jezusa Chrystusa .

  On zaś rzekł ; Błogosławieni są raczej ci , którzy słuchają Słowa Bożego i Strzegą go . Ew. Łukasza 11,28 .

  Tak jest i taka jest prawda Boża ; Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi . Dzieje Apostolskie 5,29 .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY