Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
693 posty 3154 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

PAPIEŻ JAN PAWEŁ II DUCHOWY MORDERCA KTÓRY WSZYSTKO WIEDZIAŁ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak długo będziecie pchać Wasze dzieci w ręce tych zbereźników?

 

Obejrzałem film Braci Sekielskich o zbereźnikach i łajdakach molestujących dzieci... ale...

 

 

Choć wiem, że poszkodowanym osobom jest ciężko i im bardzo ale to bardzo współczuję, to najgorszym zwyrodnieniem każdego papieża, biskupa, księdza, katechety i katechetki są kpiny z Nauki Boga Ojca oraz Boga Syna!

 

Na każdym kroku owi wyżej wymienieni fałszerze kłamią Was katolicy. Namawiają Was byście modlili się do Marii a przecież Bóg Ojciec tylko i wyłącznie Syna Swego nam dał! To Pan Jezus jest Jedynym Pośrednikiem pomiędzy Bogiem Ojcem a ludźmi. To Pan Jezus jest Drogą, Prawdą i Życiem a nie Maria. Zresztą, Maria była wspaniałą wybraną izraelitką, jednak skrzywiono jej obraz, aż do bólu!

 

   I nie myślcie, że kimś lepszym pod tym względem był papież Jan Paweł II. On również był oszustem poniżającym godność Pana Boga i człowieka! On również był krnąbrnym, zadufanym w sobie egoistą, który omamił Was opowiadaniem o kremówkach a w Jego oczach czaił się błysk śmiechu szatana!

 

Współczuję tym, których Ci zbereźnicy narazili na tak przykre i bestialskie przeżycia ale... kiedy powstanie film o fałszywych naukach papieży i biskupów? Kto się pierwszy odważy i narazi siebie i innych na szykany ze strony tych... pasibrzuchów? 

No i zastanówcie się nad następującymi pytaniami:

 

ak długo będziecie pchać Wasze dzieci w ręce tych zbereźników? Zastanówcie się nad tym, czy czasami  jako Rodzice nie ponosicie w jakiejś części winy za brak troski o Wasze Małolaty!
KOMENTARZE

 • SZLACHETNI KŁAMCY!
  OSZUŚCI Z INTERII!

  https://fakty.interia.pl/raporty/raport-pedofilia-w-kosciele/aktualnosci/news-stanowisko-kep-ws-filmu-tomasza-sekielskiego-tylko-nie-mow-n,nId,2984812#comments4-1

  Pod powyższym adresem napisałem komentarz pt: "PAPIEŻ JAN PAWEŁ II, DEMON ZNAD WISŁY, KŁAMCA I... MORDERCA LUDZKICH SUMIEŃ!".

  Jednak po niedługim czasie pojawiły się kolejne komenty podpisane moim nickiem ale nie napisane przeze mnie.

  Czyżby ktoś tracił nerwy? Interio współczuję Wam! Nie macie żadnych argumentów i uciekacie się do iście tchórzowskich posunięć! Zastanawiam się nad tym, czy takie zachowanie nie podlega karze?


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Zawisza Niebieski
  JEDYNĄ DROGĄ DO BOGA OJCA JEST PAN JEZUS CHRYSTUS!

  Do Artykułu Zawiszy ze strony:

  http://zawisza.neon24.pl/post/148877,a-jezeli-ktos-przez-ciebie-straci-wiare

  *

  Żeby stracić wiarę, najpierw trzeba ją mieć! W naukach papieży i biskupów nie ma ani krzty nadziei. Nie można zatem zbudować wiary tam, gdzie z ambon i nie tylko z ambon padają nauki niezgodne z Naukami Boga Ojca oraz Boga Syna!

  Jedyną Drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus Chrystus a modlitwy do Marii (choć była wspaniałą kobietą) i do np. papieża Jana Pawła II, (który był oszustem) to czystej krwi herezja.

  Nie ma żadnego ale to kompletnie żadnego pośrednika pomiędzy Synem Bożym a człowiekiem!

  Zatem, żeby stracić wiarę, najpierw trzeba ją mieć...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 13:50:35
  chodzi o wiarę w papieża

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_CydyKtvxTHi2ugOcFAZo6Z0QgLa0Vjfl,w400.jpg

  wpisać w google patron pedofilów
 • @rabszak
  Dzięki...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Obejrzałem
  Ale tylko 15 minut. Nie mogłem słuchać tego, jak ta dziewczyna cierpi z powodu tego zwierza, który spokojnie i beztrosko, bezkarnie dostaje jabłuszko od zatroskanej siostry zakonnej. Ja przecież codziennie przejeżdżam koło tego pedofila (róg IX wieków Kielc i Warszawskiej). To niebywałe. I mówią, że to są skoordynowane ataki na kościół Chrystusowy. Na kościół tak, ale Chrystusowy? To pomieszanie pojęć. I ja na prawdę przejeżdżam codziennie koło tego budynku i uprzytamniam sobie, że oni tam prowadzą jakąś szkołę, chyba podstawową. Kościół Chrystusowy, gdzie pedofil na pedofilu i pedofilem pogania. Na pewno Jezus Chrystus przyzna się na sądzie ostatecznym do nich, jak i do każdego innego zwyrodnialca.
  Kiedyś, może za miesiąc obejrzę ten film w całości, ale na razie jakoś odrzuciło mnie to, że obok mnie, tak blisko, bezkarnie siedzi sobie w ciepełku takie bydlę i jeszcze ta zakonnica podaje mu jabłuszko. Tfu.
 • @63wojciech 22:38:13
  Zamiast spokojnie siedzieć sobie bezkarnie w ciepełku, powinien normalnie "pierdzieć w pasiak". Żadnej tolerancji dla takiego zwierza. A on jeszcze msze odprawia, jako oczywiście spadkobierca nauk Jezusa Chrystusa. Ale to jest kasta, która wie dobrze, że nic im nikt nie zrobi na tym świecie. Nawet JPII nakazał założyć szczelną kurtynę na ich pedofilskie zachowania. Święty JP II, do którego dzisiaj już pisane są litanie, pełno jest pomników, rzeźb. Jego obrazy wiszą w kościołach na równi z obrazami Boga.
 • @
  PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ ZOSTANĄ DOPADNIĘCI!

  Wersety nad którymi warto się zastanowić, gdyż mówią one o zwyrodnialcach znad Tybru!

  (1) I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci sąd nad WIELKĄ WSZETECZNICĄ , która rozsiadła się nad wielu wodami,

  (2) z którą NIERZĄD UPRAWIALI królowie ziemi, a winem jej nierządu UPIJALI SIĘ mieszkańcy ziemi.

  (3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym BLUŹNIERCZYCH IMION, mającym siedem głów i dziesięć rogów.

  (4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej ZŁOTY KIELICH pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.

  (5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, MATKA WSZETECZNIC I OBRZYDLIWOŚCI ZIEMI.

  (6) I widziałem tę kobietę PIJANĄ krwią świętych i krwią męczenników Jezusowych. A ujrzawszy ją, zdumiałem się bardzo. (...)

  (18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

  Objawienie dane Janowi 17


  A ja dodam ze swej strony, te wielkie miasto które panuje nad wszystkimi , które nosi miano wszetecznicy, które ma wiele bluźnierczych imion i kielich pełen obrzydliwości i nieczystości, to miasto, , ten Babilon z którym upijali się wszyscy którzy z NIĄ zasiadali do jednego stołu i knuli spiski na uczniów Chrystusowych, TO MIASTO,TEN BABILON, TO WATYKAN!

  Dlatego, ta ''pijanica'' prędzej czy później, zostanie dopadnięta!

  Napisałem to dlatego, by co niektórym ulżyć, napisałem by wiedzieli, że każdy zwyrodnialec , który mówił przeciwko Zbawicielowi, zostanie dopadnięty, to tylko kwestia czasu!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • nie rozumiem, jak administracja pozwala na obrzucanie gównem św. JP II przez oszalałego z nienawiści sekciarza????
  Autorze, uspokój się - ja mam dowody,ze najwięcej pedofilów jest wśród biblijnych sekciarzy - a jakie dowody ? a takie same
 • @MacGregor
  SPADAJĄ GŁOWY Z COKOŁÓW I OKAZUJE SIĘ BRUD I HAŃBA!

  Ty chyba Kolego MacGregor nie za bardzo zrozumiałeś mój wpis. Zatem przypomnę:

  "Choć wiem, że poszkodowanym osobom jest ciężko i im bardzo ale to bardzo współczuję, to najgorszym zwyrodnieniem każdego papieża, biskupa, księdza, katechety i katechetki są kpiny z Nauki Boga Ojca oraz Boga Syna!

  Na każdym kroku owi wyżej wymienieni fałszerze kłamią Was katolicy. Namawiają Was byście modlili się do Marii a przecież Bóg Ojciec tylko i wyłącznie Syna Swego nam dał! To Pan Jezus jest Jedynym Pośrednikiem pomiędzy Bogiem Ojcem a ludźmi”.

  Po pierwsze: Papież Jan Paweł II był duchowym mordercą ponieważ zabijał ducha ludzkiego tym, którym nie głosił Bożego Słowa. Tym samym pchał ich w ręce szatana!

  Papież Jan Paweł II „o wszystkim wiedział”, lecz dopuścił za swojego haniebnego pontyfikatu do tolerancji wobec pedofilów i homoseksualistów...

  Spadają więc głowy z cokołów i okazuje się brud i hańba!

  A Tobie MacGregor zależy na tym by bronić pedofilów, homoseksualistów czy lesbijek?

  Pamiętasz co Pan Jezus powiedział do cudzołożnicy? Przypomnę więc! Rzekł do niej: „Nie czyń tego więcej”!

  PS

  Nie jestem oszalałym z nienawiści sekciarzem! Sekciarzem był papież Jan Paweł II, który nienawidził Słowa Bożego!
  Sekciarzami są papieże i biskupi, księża, katechetki i katecheci, zakonnicy i zakonnice...

  MacGregor, nie mam nic przeciwko Twoim dowodom przeciw sekciarzom. Nawet wysłucham Cię, może nie z wielkim, ale jednak z zainteresowaniem.

  Napisz zatem artykuł na ten temat... No problemo!

  Cześć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Nic nowego. Zmyslone faktoidy, podstawieni aktorzy. Nie wazne,
  ze prawda pozniej wyjdzie na jaw. Liczy sie poczatkowy efekt. Nieprzyjaciele rodzaju ludzkiego planuja dla Katolikow gorsze rzeczy. Odwazyli sie ukrzyzowac Boga coz wiec ich powstrzymuje pozabijac nas, Katolikow?
 • @staszek kieliszek
  BEZCZELNI BEZBOŻNICY!

  Staszku chłopie o czym Ty piszesz? Sam rozmawiałem z niedoszłym zakonnikiem, który opowiadał mi wiele lat temu o bezeceństwach np. pewnego generała zakonu.

  Mnie dawno, dawno temu również spotkała wielka nieprzyjemność od pewnego ZNAJOMEGO księdza i tylko dzięki łasce Syna Bożego uniknąłem tego, czego inni uniknąć nie zdołali.

  A bandyci kryli takie sprawy. Ukrywał owe bezeceństwa papież Jan Paweł II, ukrywali możni "tego świata"...

  Bracia Sekielscy "odkryli" tylko czubek góry lodowej... No i głowy już spadają... Gdyby taki film nie powstał to nikt by nawet palcem nie ruszył przez kolejne lata...
  Ja tylko życzę braciom Sekielskim by uważali na samochody przechodząc przez ulicę!

  A przyjdzie kiedyś i taki moment, że ludzie dowiedzą się, że Ci kłamcy poniżają Boga Ojca o raz Boga Syna głosząc heretyckie i bezbożne Nauki!

  Zatem Staszku myśl trochę...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • PAPIEŻ JAN PAWEŁ II , OSZUST , KTÓRY UKRYWAŁ PRAWDĘ O PEDOFILII .
  Mało jest ludzi, których naprawdę interesuje Słowo Boże , mało jest ludzi , którzy czytają Pismo Święte i sprawdzają co tam jest napisane.

  Papież Jan Paweł II , przeciwstawił się woli Boga Ojca . A ty czytelniku stajesz w obronie oszusta , a Gdzie jest w twoim sercu , Zbawiciel Pan Jezus , którego posłał Bóg Ojciec .

  Papież Jan Paweł II jest kłamcą i oszustem , a nie święty , który głosił naukę niezgodną z nauczaniem Pana Jezusa .

  Katolicy wasz papież , bardzo dobrze wiedział o pedofilii, którą tuszował , a na dodatek nic z tym nie robił , aby prawda nie wyszła na światło dzienne .

  Radzę każdemu , aby się trzymał z daleko od wyznań , religii i organizacji zarejestrowanych tu na ziemi .

  Jakież wspólne zdanie na temat wiary, może mieć człowiek wierzący , z papieżami , biskupami , Świadkami , adwentystami dnia siódmego itp. Są to wyznania , które poniżają naukę i majestat Boga Ojca i Boga Syna .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY