Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
693 posty 3154 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

INTRYGANTKA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Koleżanka wymyśla i wprowadza ludzi w błąd...

 

Widzę, że gdy poprosiłem Ciebie o dowody oskarżenia przeciwko mnie, to wymiękłaś! No, no i pomyśleć, że Koleżanka mówi o Panu Bogu i... oszukuje!

 

  Koleżanka wymyśla i wprowadza dla własnych egoistycznych celów ludzi w błąd...

 

Oczywiście, że ja czyli 57KerenOr banuję czasami  tego lub tamtego ale tylko i wyłącznie z powodów o których co pewien czas piszę no i takie mam prawo zagwarantowane regulaminem!

 

Baśka, napisałaś do mnie bym ten dowód oskarżający ponoć mnie sam sobie znalazł! Hmmm....   Twoja logika upada...  Jak mogę poszukać wpis, który nigdy nie został przeze mnie wrzucony na Neon24?!

 

atem jesteś  intrygantką. Naginasz Słowo Boże według swoich imaginacji.  Szatan już z w Edenie oszukał Adama i Ewę mówiąc, że oni nie umrą. Ty również według własnego widzimisię okradasz Syna Bożego z Nauk, Które On wprowadził.


No cóż... Czy pisałem już, że jesteś intrygantką? Owszem, pisałem!


PS

 

Przytoczyłaś moje słowa:


''Poproszę Barbaro o wskazanie dokładnego miejsca gdzie napisałem, że nie wszyscy zmartwychwstaną".


Napisałaś w tym samym komentarzu:


"Sam sobie to znajdź! Przecież ty nie tylko dajesz bany, lecz usuwasz nie tylko wpisy innych,  lecz także twoje".


http://bar-bara.neon24.pl/post/148787,bog-biblijny-a-bog-wedlug-chrzescijan#comment_1548685

 

Podobno usuwam także swoje wpisy? Coś powiem: Nie usuwam swoich wpisów, chyba, że w komentarzu popełnię błąd i wrzucę koment jeszcze raz ale poprawiony. Zatem sądzę Droga Basiu, że dołożyłaś kolejne kłamstwo by usprawiedliwić swoje fałszywe oskarżenie.


 


KOMENTARZE

 • .
  Oj jaka ta Baśka grzeszna-wstrętna jest, a Keren taki święty-bezgrzeszny?

  Czytelniku, czy jeszcze nie widzisz świętości i bezgrzeszności Kerena?
 • @ALL
  MODLITWA PANA JEZUSA DO BOGA OJCA za ludźmi wywołanymi z tego świata!

  "(1) To powiedział Jezus, a podniósłszy oczy swoje ku niebu, rzekł: Ojcze! Nadeszła godzina; uwielbij Syna swego, aby Syn uwielbił ciebie; (2) jak mu dałeś władzę nad wszelkim ciałem, aby dał żywot wieczny tym wszystkim, których mu dałeś. (3) A to jest żywot wieczny, aby poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Jezusa Chrystusa, którego posłałeś. (4) Ja cię uwielbiłem na ziemi; dokonałem dzieła, które mi zleciłeś, abym je wykonał; (5) a teraz Ty mnie uwielbij, Ojcze, u siebie samego tą chwałą, którą miałem u ciebie, zanim świat powstał. 

  (6) Objawiłem imię twoje ludziom, których mi dałeś ze świata; twoimi byli i mnie ich dałeś, i strzegli słowa twojego. (7) Teraz poznali, że wszystko, co mi dałeś, od ciebie pochodzi; (8) albowiem dałem im słowa, które mi dałeś, i oni je przyjęli i prawdziwie poznali, że od ciebie wyszedłem, i uwierzyli, że mnie posłałeś. (9) Ja za nimi proszę, nie za światem proszę, lecz za tymi, których mi dałeś, ponieważ oni są twoi; (10) i wszystko moje jest twoje, a twoje jest moje i uwielbiony jestem w nich. (11) I już nie jestem na świecie, lecz oni są na świecie, a Ja do ciebie idę. Ojcze święty, zachowaj w imieniu twoim tych, których mi dałeś, aby byli jedno, jak my. 

  (12) Dopóki byłem z nimi na świecie, zachowywałem w imieniu twoim tych, których mi dałeś, i strzegłem, i żaden z nich nie zginął, prócz syna zatracenia, by się wypełniło Pismo. (13) Ale teraz do ciebie idę i mówię to na świecie, aby mieli w sobie moją radość w pełni. (14) Ja dałem im słowo twoje, a świat ich znienawidził, ponieważ nie są ze świata, jak Ja nie jestem ze świata. (15) Nie proszę, abyś ich wziął ze świata, lecz abyś ich zachował od złego. (16) Nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. (17) Poświęć ich w prawdzie twojej; słowo twoje jest prawdą. 

  (18) Jak mnie posłałeś na świat, tak i ja posłałem ich na świat; (19) i za nich poświęcam siebie samego, aby i oni byli poświęceni w prawdzie. (20) A nie tylko za nimi proszę, ale i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie. (21) Aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we mnie, a Ja w tobie, aby i oni w nas jedno byli, aby świat uwierzył, że Ty mnie posłałeś. (22) A Ja dałem im chwałę, którą mi dałeś, aby byli jedno, jak my jedno jesteśmy. (23) Ja w nich, a Ty we mnie, aby byli doskonali w jedności, żeby świat poznał, że Ty mnie posłałeś i że ich umiłowałeś, jak i mnie umiłowałeś. 

  (24) Ojcze! Chcę, aby ci, których mi dałeś, byli ze mną, gdzie Ja jestem, aby oglądali chwałę moją, którą mi dałeś, gdyż umiłowałeś mnie przed założeniem świata. (25) Ojcze sprawiedliwy! I świat cię nie poznał, lecz Ja cię poznałem i ci poznali, że Ty mnie posłałeś; (26) i objawiłem im imię twoje, i objawię, aby miłość, którą mnie umiłowałeś, w nich była, i Ja w nich".

  Ewangelia według Jana 17/1-26

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska

  ***

  SYN BOŻY W MODLITWIE STAWIŁ SIĘ TYLKO ZA LUDŹMI WYBRANYMI!

  "(6) Objawiłem imię twoje ludziom, KTÓRYCH MI DAŁEŚ ZE ŚWIATA; twoimi byli i mnie ich dałeś, i strzegli słowa twojego".

  "(9) JA ZA NIMI PROSZĘ, NIE ZA ŚWIATEM PROSZĘ, lecz za tymi, których mi dałeś, ponieważ oni są twoi".

  "(11) I już nie jestem na świecie, lecz oni są na świecie, a Ja do ciebie idę. Ojcze święty, zachowaj w imieniu twoim tych, których mi dałeś, aby byli jedno, jak my". 

  "(14) Ja dałem im słowo twoje, a świat ich znienawidził, PONIEWAŻ NIE SĄ ZE ŚWIATA, JAK JA NIE JESTEM ZE ŚWIATA".

  "(18) Jak mnie posłałeś na świat, tak i ja posłałem ich na świat; (19) i ZA NICH POŚWIĘCAM SIEBIE SAMEGO, aby i oni byli poświęceni w prawdzie".

  http://m.neon24.pl/ee2ca469750e7461f3f558c293c962ad,13,0.png

  WAŻNE!

  „ZA NICH POŚWIĘCAM SIEBIE SAMEGO, ABY I ONI BYLI POŚWIĘCENI W PRAWDZIE!”.
  „JA ZA NIMI PROSZĘ, NIE ZA ŚWIATEM PROSZĘ”...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY