Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
722 posty 3373 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

PAN JEZUS NIE JEST ZABÓJCĄ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zabójcą, owszem, może być człowiek, zły anioł a przede wszystkim - szatan!

 

abójstwo – przestępstwo umyślne polegające na pozbawieniu człowieka życia...

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zab%C3%B3jstwo

 

atem nigdzie, w ani jednym fragmencie Neonu24  a także w żadnym kąciku Internetowego Świata, nie nazwałem Mojego Pana Boga, Jezusa Chrystusa zabójcą ani nie przypisałem Mu cech zabójcy. Ten kto tak uważa po prostu bardzo słaby jest co najmniej z języka polskiego!

 

   Zabójcą, owszem, może być człowiek, zły anioł czy bezpośrednia istota, który przyczynia się do zabójstwa – szatan!

 

Jakim wielkim egoistą musi być ten człowiek, który wiedząc o tym, że napisałem mnóstwo artykułów i komentarzy broniących Nauki Pana Jezusa i Boga Ojca, może mnie posądzać o to, że Pana Boga nazywam zabójcą!  Taki człowiek zapewne ma urojenia jakieś i złości mnóstwo w swoim sercu!

 

No niestety to nie moja już jest wina, że ów ten ktoś, nie rozumie różnicy pomiędzy zabójstwem a słusznym wykonaniem kary!  I przykładowo takim słusznym wykonaniem kary był potop, którym Stwórca ukarał dawną ludzkość! Napiszę inaczej, takim słusznym wykonaniem kary był potop,  którym Syn Boga Ojca ukarał świat nierządu.  No chyba, że ten ktoś nie wie o tym, że to z Rozkazu Syna Bożego wiele osób ongiś śmierć poniosło! Ale jeżeli nie wie, no to... nie wie!

 

eżeli taki ktoś posądzający mnie o tak niecny czyn jest w sobie zadufany, to za tym idą konsekwencje tegoż zadufania. A to brak snu, a to nerwy...

 

ednak gdyby ktoś takiego jednego posądzającego mnie o nazwanie Pana Boga tak bardzo źle spotkał, to musowo takiemu jednemu tylko współczuć należy a nie zaczepiać czy tłumaczyć. Egoizm bowiem, choć zaraźliwy raczej nie jest, doprowadzić może do zszargania nerwów i kołatania serca!

 

No to serwus!

 

Ad vocem:

 

http://bar-bara.neon24.pl/post/149014,jesli-wierzysz-ze-bog-zabija-to-czym-rozni-sie-on-od

 

 

KOMENTARZE

 • @
  KTO POZBAWIŁ ŻYCIA ANANIASZA I SAFIRĘ, PAN BÓG, CZY SZATAN?

  "(1) A pewien mąż, imieniem Ananiasz, ze swoją żoną Safirą, sprzedał posiadłość (2) i za wiedzą żony zachował dla siebie część pieniędzy, a resztę przyniósł i złożył u stóp apostołów. (3) I rzekł Piotr: Ananiaszu, czym to omotał szatan serce twoje, że OKŁAMAŁEŚ DUCHA ŚWIĘTEGO i zachowałeś dla siebie część pieniędzy za rolę? (4) Czyż póki ją miałeś, nie była twoją, a gdy została sprzedana, czy nie mogłeś rozporządzać pieniędzmi do woli? Cóż cię skłoniło do tego, żeś tę rzecz dopuścił do serca swego? NIE LUDZIOM SKŁAMAŁEŚ, LECZ BOGU.(5) Ananiasz zaś, słysząc te słowa, upadł i wyzionął ducha. I wielki strach ogarnął wszystkich, którzy to słyszeli. (6) Młodsi zaś wstali, owinęli go, wynieśli i pogrzebali. 


  (7) A po upływie około trzech godzin nadeszła i żona jego, nie wiedząc, co się stało. (8) I odezwał się do niej Piotr: Powiedz mi, czy za taką cenę sprzedaliście rolę? Ona zaś rzekła: Tak jest, za taką. (9) A Piotr do niej: DLACZEGO ZMÓWILIŚCIE SIĘ, BY KUSIĆ DUCHA PAŃSKIEGO? Oto nogi tych, którzy pogrzebali męża twego, są u drzwi i ciebie wyniosą. (10) I upadła zaraz u nóg jego, i wyzionęła ducha. A gdy młodzieńcy weszli, znaleźli ją martwą, wynieśli i pogrzebali obok jej męża".

  Dzieje Apostolskie 5/1-10

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @
  KTO WYDAŁ ROZKAZ ANIOŁOWI BY POZBAWIŁ ŻYCIA HERODA?

  "(21) W oznaczonym dniu Herod, odziany w szatę królewską, zasiadł na tronie i w obecności ludu wygłaszał do nich mowę; (22) lud zaś wołał: Boży to głos, a nie ludzki. (23) W tej samej chwili PORAZIŁ GO ANIOŁ PAŃSKI za to, że nie oddał chwały Bogu; potem stoczony przez robactwo, wyzionął ducha. ".

  Dzieje Apostolskie 12/21-23


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • hm...
  zapraszam do lektury ksiegi sofoniasza,Bog jest/jeden nie toleruje balwochwalstwa to sa najwieksze grzechy grzech przeciw czlowiekowi jest pomniejszy, i sponie ziemia przez dziela ludzkie-a ostatni miesiac byl bez slonca,ponoc putin nawet chmur nie mogl rozgonic na parade majowa/a/w styczniu na harvardzie podjeto decyzje o blokowaniu slonca na wiosne
 • @domin99
  BÓG OJCIEC JEST BOGIEM I BÓG SYN JEST BOGIEM!

  Napisz proszę co złego napisałem w powyższym zdaniu!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Nigdy i nigdzie , nie przeczytałem w postach kerena57 o tym , że Pan Jezus jest zabójcą .......???
  Owszem zgadzam się z tym co napisał keren , a mianowicie napisał ; // Pan Jezus nie jest zabójcą //.

  Jest to prawdą i każdy może to sprawdzić w Piśmie Świętym . I jest to niemożliwe , ażeby Uczeń Chrystusowy nazwał swojego Boga , Mistrza , Nauczyciela , Tatusia i Najwyższego Arcykapłana / zabójcą / ??? jest to po prostu niemożliwe . Dlatego , że w Panu Jezusie Chrystusie nie znaleziono nawet chwilowego zaćmienia , to On jest Alfą i Omegą i to w nim Bóg Ojciec ukrył wszystkie skarby mądrości i Poznania . To On nikt inny zakrywa i odkrywa , to On nikt inny daje i zabiera , to On Pan Jezus posyła swój rozkaz na ziemie , a słowo jego biegnie prędko na ziemię , oj prędko i to On nikt inny posyła swoich aniołów , aby wymierzali sprawiedliwe wyroki , które posyła Pan Jezus nikt inny .

  Wiele razy tu na neonie pisał i komentował o tym , keren57 , Grzegorz 60 , wojciech63 oraz inni , i to nie jest naszą winą , że niektórzy tu komentujący tego nie rozumieją i oskarżają innych , o to że wypisują tu na neonie , że ……./ Pan Jezus jest zabójcą/ , oczywiście jest to nie prawdą . Jeśli ktoś tego nie rozumie , lub myśli inaczej , to taka osoba jest niewierząca , to taka osoba nie zna Pana Jezusa , nie zna Jego Nauki, a na dodatek oskarża Go o to , że /Pan Jezus jest zabójcą / ???

  Jeszcze raz przypomnę i przytoczę , artykuł grzegorza60 w którym napisał , kogo się należy bać ;
  Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach.
  I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w piekle . /Ew. Mateusza 10,27-28 /.

  I nic tu dodać i nic tu ująć z Nauki Pana Jezusa z którą przyszedł tu na ziemię , aby zbawić świat . Zbawić i uratować tylko tych , którzy uwierzyli w Niego i w Jego nauczanie i w przyjście Jego . Taka jest Jego Wola i nikt z ludzi tego zmienić nie może . I jest to nie prawdą , że keren w swoich artykułach czy komentarzach pisał o tym , że / Pan Jezus jest zabójcą / nigdzie w jego wypowiedziach , komentarzach czy postach tego nie przeczytałem i ty czytelniku możesz to sprawdzić czytając jego wypowiedzi na tematy związane z Prawdziwą Wiarą w Pana Jezusa Chrystusa , Ojcowskiego Syna .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY