Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
877 postów 4736 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

1 MAJA 2011 – DIABELSKA SPRAWA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto powołał Karola Wojtyłę na papieża? Oczywiście demon ciemności!

 

Dzień ten został zapisany złotymi literami w księdze szatana!


O ustalonej przez niego godzinie, w mieście, a jakże, które jest również pod jego komendą, beatyfikowanym człowiekiem został jego sługa.

 


 

Przez wiele lat człowiek ten, rodem  z Wadowic, bił czołem przed majestatem swojego pana. Każdego dnia w pas mu się kłaniał a za swoją lojalną służbę obsypywany był zaszczytami i różnej maści nagrodami.


atem nie dziwota to, że kiedy życie swe zakończył to jego pan pośmiertnie odpowiednie "dystyngcyje" mu przysposobił.  Jednak nieświadoma ciżba ludzka zjawiła się w wyznaczonym przez demona miejscu i o określonej porze… Ludziska z czterech stron świata przybyli oddać mu pokłon a to wehikułami całkiem nowożytnymi a to pieszą pielgrzymkę uskuteczniając!

 

ak powiedziałem wyżej, przybyli w jednym tylko celu a cel ten rozwiązanym tutaj czynię. Przybyli kiedyś – powtarzam – by upaść na kolana przed bałwanem ze złota.  Na dźwięk lutni, piszczałki i symfonału otumaniona publika powalona została na kolana przez niewidzialne moce.

Smutny to widok był, ponieważ w tym dniu pogański ród Lecha, zrobił kolejny już krok w stronę przepaści.  Kolejny już krok… 

 

Pamiętam jak Rodacy znad Wisły upajali się jego widokiem. Pamiętam, że na blask białego habitu nie wiedzieć czemu tłum ogarniał szał okrzyków, oklasków i wiwatów, niczym w pochodzie pierwszomajowym gdzie piano peany ma cześć wodzów, którzy mordowali ludzkość!


Tak, beatyfikacja papieża Jana Pawła II, która odbyła się przed laty to była wielka tragedia narodowa!

 


 

Oddajcie wreszcie chwałę Zbawicielowi! Oddajcie Panu Jezusowi to, co Mu się należy. Nie poniżajcie Jego Godności i Majestatu katolicy. Oddajcie cześć Bogu Ojcu, który Syna Swego nam dał!


bawiciel Wprowadził Swoje Prawo zmartwychwstania. Mówi ono, że gdy Boży Syn pojawi się wtóry raz  w wyznaczonym przez Niego czasie to wtedy dopiero zabierze ludzi wierzących do Domu Ojca. Wierzących i wybranych... Wywołanych z tego świata.


Kto powołał Karola Wojtyłę na papieża? Oczywiście demon ciemności!

 

PS

 

ak łatwo daliście się nabrać... Jakże łatwo... Papież Jan Paweł II był w błąd wprowadzony w sprawie pedofilii którą uskuteczniali księża i biskupi? No tak, przez dwadzieścia kilka lat ten "biedny człowiek" o niczym nie wiedział.

I znowu daliście się nabrać "na opowiadanie o kremówkach"!


 

KOMENTARZE

 • Żal mi Pana
  szkoda tylko,ze wylewa Pan te swoje sekciarskei brednie na forum i zatruwa umysły wielu - nie wiem, jaki debil postawił za ten wpis pozywtywną ocene
 • Rzymski Katolicyzm
  Rzymski Katolicyzm w ogóle powstał na gruzach cesarstwa rzymskiego ,
  które w swoich czasach było bardzo synkretyczne . Wchłaniali bóstwa jakie się tylko dało ; greckie , egipskie itd. I widać to po dzień dzisiejszy w ich kościołach .
  Biblia obnażyła mi ten fakt !!!!!
  Teraz dopiero , a nie wtedy gdy byłam w KK, poznałam prawdziwego Boga i Jego naukę !!!

  A co do Jana Pawła II , to on nawoływał do zjednoczenia wszystkich religii świata , co jest absolutnie niezgodne z nauką Chrystusa . Nawoływał gorąco do pielgrzymek do miejsc kultu maryjnego !!!
  Jasne- był miłym , ciepłym starszym panem , żartującym sobie .... i jak tu takiego nie lubić ... ale nie głosił nauki Chrystusa tylko naukę rzymskiego katolicyzmu !!!!
 • @60grzegorz 09:07:14
  Bzdur, bajek, świerszczyków nie czytam.
  Interesuje mnie nauka ..jako jedyne rzetelne bo naukowe źródło informacji..
  (co nie znaczy że nieomylne).
 • @MacGregor 09:45:33
  To taka katolicka "hasbara" która tu się zainstalowała.
  Sukienkowcy dostali komputery i urabiają "owieczki".
  Trzeba dawać im merytoryczny odpór.
 • @Oscar 10:03:15
  Powiem Ci , że takie tęgie głowy jak Lew Tołstoj , czy Blaise Pascal
  dopatrzyli się kłamstw w Religiach Świata , gdy zaczęli czytać Biblię .
 • To teraz napisz
  kto wybrał Benia i lewaka Jezu Ickiego Frania. Czekam.
 • @Oscar
  A JA PROPONUJĘ BYŚ...

  Przepraszam bo nastąpiła pomyłka, powinno być:

  Więcej ambicji, a mniej ZAWZIĘTOŚCI tobie życzę, ZAWZIĘTOŚCI względem Izraela rzecz jasna, bo ONA wielu ludziom zasłania prawdę.

  P.s Jeśli naprawdę interesuje ciebie nauka, to nie ma żadnych wiarygodniejszych źródeł, jak Pismo Święte, są natomiast fałszywi mędrcy, którzy te prawdziwe źródło informacji, kompletnie nie rozumieją.

  Te wiarygodne źródło informacji , praktycznie leży na wyciągnięcie ręki ale człowiekowi to nie wystarcza, musi ryć dalej, taka jest właśnie ludzka natura a im dalej w las....

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • Wolno z plackiem...
  Wolno z plackiem, Panie Pięćdziesiąty Siódmy KerenOr. Skąd mam mieć pewność, że Pan nie jest wybrańcem jakiegoś innego konkurencyjnego demona. Pańskie słowa , to tylko słowa. Któż tam wie, komu Pan służy.
 • @kula Lis 68
  WSZYSCY PAPIEŻE POSTĘPUJĄ NIEZGODNIE Z EWANGELIĄ UCZĄC NAUK PONIŻAJĄCYCH BOGA OJCA ORAZ BOGA SYNA. FRANCISZEK NIE JEST TUTAJ ŻADNYM WYJĄTKIEM, JEST ÓW CZŁOWIEK RÓWNIEŻ SŁUGĄ SZATANA TAK JAK JAN PAWEŁ II!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @MacGregor
  BAŁWOCHWALSTWO PAPIEŻA JANA PAWŁA II!

  Witaj MacGregor 

  Ja wiem, że nie jesteś przyzwyczajony do tego, że naukę Twojego być może idola, nauczyciela czy świętego człowieka poniża taki (według Ciebie) sekciarz jak ja.

  W zasadzie nie dziwię się, ponieważ ów papież ani żaden inny papież nie wykształcił w Was tego wysublimowanego pociągu do Księgi którą zwą Biblią lub Pismem Świętym!

  Jednak gdybyś przymknął oczy na piękne uśmiechy i żarty papieża Jana Pawła II, to dostrzegłbyś, iż ów papież postępuje źle. I przykładowo zadaj sobie pytanie, czy Apostoł Piotr, który ponoć był pierwszym papieżem, w swoim papieskim herbie i nie tylko w papieskim umieściłby literkę "M", która byłaby zawierzeniem jego życia... Marii a nie Panu Jezusowi i Bogu Ojcu!? Twoja odpowiedź powinna brzmieć: Apostoł Piotr nigdy by tak nie uczynił.

  Gdybyś przymknął oczy na piękny uśmiech i żarty papieża Jana Pawła II, to dostrzegłbyś nielogiczność w życiowej dewizie papieża. Owa dewiza brzmiała:

  "Totus Tuus” – „Cały twój”! To zawołanie nie odnosiło się do Boga Ojca ani do Jego Syna Pana Jezusa! To zawołanie rzucone było „pod nogi” Marii, którą papież Jan Paweł II bałwochwalczo czcił i uwielbiał!

  Cała modlitwa brzmi następująco:

  "Jestem cały Twój i wszystko, co moje, do Ciebie należy. Przyjmuję Ciebie całym sobą. Daj mi Swoje serce, MARYJO ".

  I powiadasz, że to ja jestem sekciarzem? Żartujesz sobie chyba! Masz dzisiaj niezły humor!

  Cześć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Oscar 10:03:15
  Wole być owieczką niż baranem
 • @MacGregor
  MASZ MOŻE JAKIEŚ BIBLIJNE WSPARCIE?

  Nie podałeś żadnych argumentów, nie przytoczyłeś żadnych słów z Biblii. Twoje wiadomości na ten temat równają się zeru zatem wmawiasz sobie, że jesteś owieczką.

  Wy nawet nie wyobrażacie sobie jacy jesteście słabi! Jednak przyjdzie kiedyś taki czas, że się dowiecie ale może już być za późno. Przyjdzie taki moment, że dowiecie się jakim potworom służyliście.

  Nie interesują mnie obchodzone przez Was rocznice papieskie... Żałosny to widok!

  A ja nie od dzisiaj piszę, że największymi oszustami poniżającymi Boga Ojca oraz Boga Syna są papieże. A jednym z nich był papieża Jan Paweł II, człowiek który Was oślepił swoim białym płaszczem!

  Bóg Ojciec rodzajowi ludzkiemu Dał TYLKO Swojego Syna a do Syna można należy modlić się bezpośrednio a nie za pośrednictwem istot, które według Prawa Bożego nie żyją!

  Cytat:

  „(27) WSZYSTKO ZOSTAŁO MI PRZEKAZANE PRZEZ OJCA MEGO i nikt nie zna Syna tylko Ojciec, i nikt nie zna Ojca, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić. (28) Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. (30) Albowiem jarzmo moje jest miłe, a brzemię moje lekkie".

  Ewangelia według Mateusza 11/27-30


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Optymista1930
  JAK BĘDZIESZ SIĘ MNIEJ DENERWOWAŁ TO ZROBISZ MNIEJ BŁĘDÓW!

  No chyba, że Admini przychylą się do Twojej prośby i Twoje konto usuną, oczywiście zgodnie z Twoim życzeniem! A ja muszę usunąć Twój wpis. Tutaj zaglądają także dzieci więc sam rozumiesz Pesymisto!

  Tymczasem Kolego!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 13:05:30
  A ty czyim jesteś sługą?
 • @kula Lis 68
  OCZYWIŚCIE PANA JEZUSA CHRYSTUSA A ZA JEGO POŚREDNICTWEM I BOGA OJCA!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 14:53:10
  Ty o dzieciach nie mow ty sciero! I nie udawaj pseudo kulturalnego. Ciesz sie szmato ze mnie na zywo nie spotkasz...!!!
 • @57KerenOr 15:04:19
  Synku, znalazłes w hotelu Bibliei nagle jesteś mądrzejszy od św. Tomasza z Akwinu?

  Ale nie to mnie razi - razi mnie niebywałe i zuchwałe chamstwo z Twej strony. Niestety,
 • @ DO WSZYSTKICH !
  Witam ! Przeczytałem w artykule ;

  // Tak, beatyfikacja papieża Jana Pawła II, która odbyła się przed laty to była wielka tragedia narodowa! //

  Oczywiście , że jest i była to wielka tragedia narodowa , i tak jest po dzień dzisiejszy ludziska zawierzają swoim nauką ze świata , a Ojcowski dar , którym jest Pan Jezus mają za nic .

  Ludzie nie liczą się dziś z Wolą Boga Ojca , nie przyjmują do wiadomości , że Zbawienie jest tylko w Panu Jezusie , którego posłał do ludzi Umiłowany Bóg Ojciec , aby uratować rodzaj ludzki .

  To Bóg Ojciec , tylko Syna Swego dał ludziom , nikogo innego nie posłał do ludzi ;

  Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne . Ew. Jana 3,16 .

  Bo i Ojciec nikogo nie sądzi , lecz wszelki sąd przekazał SYNOWI !!! Aby wszyscy czcili SYNA , jak czczą Ojca . Kto nie czci SYNA , ten nie czci Ojca , który Go posłał . Ew. Jana 5,22-23 .

  W tych dwóch fragmentach z Pisma Świętego , nigdzie nie jest napisane o żadnym papieżu , Marii czy innych tzw. św. wymyślonych przez katolików .

  Zbawienia jest tylko w Panu Jezusie , bo tak zadecydował Bóg Ojciec i to On Pan Jezus nikt inny jest Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym !!! Ew. Jana 14 , 6 .

  Jak mię posłał Ojciec, który żyje, a ja przez Ojca żyję , tak i ten, kto mnie spożywa, żyć będzie przeze mnie . Ew. Jana 6,57 .

  Ludzie czytajcie Pismo Święte , a od nauki ludzkiej ze świata trzymajcie się z dala .
 • Ludzie przebudzcie się !!! Zbawienie jest tylko w Panu Jezusie !!!
  Katolicy i inni nie czytają Pisma Świętego , nie sprawdzają swoich nauczycieli , a na dodatek zmieniają słowa Pana Jezusa tak jak zmienili Przykazania Boże . Umiłowali swoją tradycję , wymyślili własne święta i umiłowali własną chwałę , a naukę Bożą mają za nic i na dodatek kpią sobie z Prawa Bożego.

  Dla człowieka prawdziwie wierzącego jest tylko Jednorodzony Ojcowski Syn , a nie Maria , czy nauka Papieży , czy nauka ludzka ze świata .

  Papież Jan Paweł II jest kłamcą i oszustem , a nie święty , który głosił naukę niezgodną z Nauczaniem Pana Jezusa . Papież Jan Paweł II kazał ludziom modlić się do Marii i za innych ludzi , którzy są nazwani przez katolików za tzw. św. ??? a nimi nie są i nie wolno do nich się modlić , nie wolno im się kłaniać i nie wolno im oddawać czci .

  Katolicy ! wasz papież , nie wykonywał Ojcowskiego rozkazu , nie liczył się absolutnie z Wolą Boga Ojca i na dodatek okłamywał was każdego dnia, nie mówiąc wam o Najwyższym Arcykapłanie , którym jest Pan i Bóg , Jezus Chrystus ,Błogosławiony Syn Boga Ojca , Ojcowski Pośrednik .

  Katolicy wasz papież umiłował Marię , modlił się do niej , a na dodatek dziękował jej za uratowanie mu życia , a jest to przecież nieprawdą .

  Katolicy wasz papież nie przestrzegał Bożych Przykazań , z którymi przyszedł z samego nieba do ludzi , Pan Jezus . Wasz papież sprzedał swoje serce bożkowi , którego nazywał /Maria / i na dodatek wprowadził w błąd miliardy ludzi na całym świecie , którzy zginą przez jego złą naukę ludzką ze świata .

  To Pan Jezus nikt inny jest jedynym pośrednikiem Boga Ojca i nie ma innego pośrednika pomiędzy nim , a ludzmi .

  Albowiem jeden jest Bóg, jeden tez pośrednik między Bogiem a ludzmi, człowiek Chrystus Jezus, który siebie samego złożył jako okup za wszystkich, aby o tym świadczono we właściwym czasie . I list Pawła do Tymoteusza 2,5-6 .

  Tak i tak , któregoś dnia wszystkie religie i wszystkie wyznania ; katolicy , świadkowie , adwentyści , zielonoświątkowcy itp. na całej kuli ziemskiej dowiedzą się prawdy o Panu Jezusie , którego posłał do ludzi Ukochany Bóg Ojciec , aby zbawił świat .

  Każdy , Kto Poddaje w Wątpliwość Syna, Nie Ma i Ojca . Kto Wyznaje Syna , Ma i Ojca . I List Jana 2,23.

  Ojciec Miłuje Syna i Wszystko Oddał w Jego Ręce . Ew. Jana 3,35.

  Dlatego też Bóg wielce GO wywyższył i obdarzył GO imieniem , które jest ponad wszelkie imię . Aby na imię Jezusa zginało się wszelkie kolano na niebie i na ziemi , i pod ziemią . List Pawła do Filipian 2,9-10 .

  Katolicy i nie tylko , to na imię Pana Jezusa , ma się zgiąć każde kolano na całej kuli ziemskiej , a nie przed jakimkolwiek papieżem , czy innymi wymyślonymi przez ludzi tzw. św. którzy nie są wcale święci .
 • @MacGregor
  TROCHĘ WIĘCEJ KULTURY, PROSZĘ PANA.

  Napisał Pan :

  //Synku, znalazłes w hotelu Bibliei nagle jesteś mądrzejszy od św. Tomasza z Akwinu?//

  Nawet gdyby znalazł, to co, przynajmniej czyta i coś niecoś wie a wy co, jakieś Tomasza z Akwinu polecacie, przecież jego nie ma nawet we wstępie, a co to w ogóle za jeden.

  Może byście zamiast pyskowania, jakieś dowody biblijne wysupłali co, panowie!?

  Chamstwo , ściera, szmata, powiadacie, więc jak nie chamstwo to bicie, takimi argumentami wy walczycie, to nie te czasy kiedyście ludzi stosem straszyli, nie te czasy.

  Keren zostaw te wypociny, niech ludzie widzą, jak Tomasz z Akwinu , naucza!!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • witaj Kerenie,
  Mocno wstrząsnąłeś co poniektórymi

  pzdr
 • @57KerenOr , @60grzegorz
  Witam! I to jest cała ich nauka i ich argumenty i ich cała odpowiedz . I to są ludzie , którzy uważają się za wierzących i wszystko wiedzących , którzy odrzucają Naukę Bożą .

  Pan Jezus uczy swoje dzieci , że po owocach ich poznacie , tak po owocach ! Oni tak na prawdę chyba nie zdają sobie sprawy z kim walczą i komu się przeciwstawiają i na kogo miecz podnoszą ?

  A przecież Pan Jezus nie da się z siebie naśmiewać , no i straszna jest to rzecz wpaść w ręce BOGA ŻYWEGO !

  Pozdrawiam!
 • ...
  Jest taka prosta zasada , do której też nawołuje sam Chrystus w Ewangeli - " nie rzucajcie pereł swoich przed wieprze , by ich snadź nie podeptały nogami swymi "
 • @Adamus...
  TE WERSETY MAJĄ INNY WYDŹWIĘK, ALE SKORO...

  Powiedziałaś, to powiem tobie że my do nich nie weszliśmy, tylko oni do nas, a to jest potężna różnica.

  Jakbyśmy mieli patrzeć na to, co się komu podoba a co nie, nie moglibyśmy głosić Ewangelii.

  Tak Jassy, jedyne ich argumenty to , bicie, ty szmato itd. jeśli analizuje się jakieś nauki jakiegoś Tomasza, to są właśnie takie skutki a nie inne.

  Czyli śmiało mogę rzec, jaki mistrz, tacy uczniowie.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @roux
  NIE ZGADZAM SIĘ NIE TYLKO Z KATOLIKAMI ALE RÓWNIEŻ ZE ŚWIADKAMI...

  Oj roux i co mam Ci Kolego odpowiedzieć? Mam przyznać Ci rację, że wstrząsnąłem katolikami? Mam przyjąć pochwałę od reprezentanta zgromadzenia, który nigdy bezpośrednio nie odezwie się do Pana Jezusa? Mam czuć się się zadowolony ponieważ pochwalił mnie TEN, który postępuje niezgodnie z Ewangelią?

  Roux czy Ty mnie znasz od dzisiaj? Nie zgadzam się z Tobą również! Obrażasz Pana i Boga Jezusa Chrystusa. Nie wykonujesz Woli Boga Ojca, który Syna Swego człowiekowi Dał...

  Poklepywać po plecach możesz Barbarę ale nie mnie. Nie znaczy to jednak, że jesteś moim osobistym wrogiem ale... pod względem wiary stoimy na przeciwległych biegunach!

  Przecież nie napisałem Ci nic nowego, prawda?


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 22:04:23
  Jesli chcesz poznać prawdę o Bogu rzeczywistym a nie tym urojonym religijnym to proszę zapoznać sie z Tajnym Referatem gdzie jest to ogólnie omówione: https://nke21.neon24.pl/post/148682,tajny-referat-z-okazji-rocznicy-zakonczenia-wojny
 • @Dariusz Piast Nowak
  CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!

  Napisałeś:

  //Jesli chcesz poznać prawdę o Bogu rzeczywistym a nie tym urojonym religijnym to proszę zapoznać sie z Tajnym Referatem gdzie jest to ogólnie omówione: //

  Nas jakieś bzdurne referaty UROJONE nie obchodzą!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • Pytanie!!!
  Chciałabym się w końcu dowiedzieć jakiego jesteś wyznania! Chyba się tego nie wstydzisz!
 • @leoparda
  NIE NALEŻĘ DO ŻADNEGO REJESTROWANEGO ZGROMADZENIA!

  Leopardo, sorka, zapewne zadałaś już dawno to pytanie a ja po prostu nie zauważyłem. No bo jeżeli piszesz, że "chciałabyś się w końcu dowiedzieć" to musiałem przeoczyć.

  Nie należę do żadnego rejestrowanego zgromadzenia religijnego. Nie jestem więc Świadkiem..., Badaczem czy Adwentystą Dnia Siódmego. Zgromadzenie rejestrowane tłamsi człowieka. Narzucone z góry dogmaty mogą w końcu okazać się nieprawdziwe i bardzo trudno się z nich wycofać. Ot choćby nauka o wstawiennictwie Marii za rodzajem ludzkim to kłamstwo. Przecież jedyną Drogą do Boga Ojca jest Pana Jezus a Pan Jezus nie ustanowił żadnego pośrednika pomiędzy sobą a człowiekiem.

  Albo weźmy wyznanie Świadków... chodzących od domu do domu z fałszywą nauką na ustach. Pan Jezus nazwany jest Mężem a ludzie wierzący Oblubienicą ale Świadkowie... nigdy bezpośrednio do Pana Jezusa się nie odezwą, nie poproszą Go bezpośrednio o pomoc... Nie wyznają swojemu Oblubieńcowi miłości!

  Zatem jako się rzekło nie należę do żadnego rejestrowanego zgromadzenia aczkolwiek nazywam siebie często "uczniem Chrystusowym" zgodnie z Dziejami Apostolskimi 11/26. Jednak nie traktuję tej nazwy jako nazwy wyznania.

  Otóż wyjaśniając dodam, że użyty tam wyraz "chrześcijanie" jest niezgodny z kopią grecką. Owe greckie "mathetas Christianous" oznacza "uczniów Chrystusowych" i tak to miejsce na język polski powinno być przetłumaczone!

  Na koniec: Wierzę w Pana i Boga Jezusa Chrystusa i wiem, że Bóg Ojciec Go posłał... Wierzę, że pewnego dnia Syn Boży przyjdzie powtórnie i nastąpi zmartwychwstawanie ludzi wierzących! Wierzę, że pewnego dnia nastąpi zabranie uczniów i uczennic Chrystusowych do Domu Ojca!

  Tymczasem trzymaj się!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 23:41:42
  Czyli nie jesteś ochrzczony. Byli już tacy co tworzyli własne kościoły powołując się na Jezusa Chrystusa i na Biblię. Zresztą dalej to istnieje.

  Czytając Twoje posty dużo masz wspólnego ze Świadkami Jehowy, czasami to co piszesz (teraz o Maryji) pokrywa się z tym co mówi K ewangelicki.

  Możesz być twórcą swojego Kościoła, ale Twoja nienawiść do Kościoła Katolickiego w kontekście Twojej miłości do Boga i Jezusa jest całkowicie niezrozumiała.
 • @leoparda
  NIENAWIŚĆ DUCHOWA!

  W żadnym miejscu mojego komentarza nie zasugerowałem o utworzeniu WŁASNEGO kościoła? Ten, kto tak czyni postępuje niezgodnie z Ewangelią.

  Nie znasz mnie, skoro uważasz, że mam cokolwiek wspólnego ze Świadkami...

  Świadkowie... nigdy bezpośrednio do Pana Jezusa się nie odzywają. Nie podziękują Mu bezpośrednio za uratowanie im życia. Nie zasiądą razem z Nim do stołu by wieczerzać, jak napisane jest w Apokalipsie! Nigdy bezpośrednio nie wyznają Zbawicielowi miłości. Nigdy bezpośrednio nie powiedzą Synowi Boga Ojca choćby jednego dobrego słowa!

  To co piszę o Marii nie jest i nigdy nie było potępieniem jej osoby. Maria była wspaniałą wybraną kobietą.

  To katolicy po prostu nie są posłuszni jej zawołaniu. To Maria wiele lat temu prorokowała, że ludy zwać ją będą "szczęśliwą między niewiastami" a nie królową Niebios, Królową Polski, czy pośredniczką łask wszelkich!

  No i na koniec: Mylisz pojęcia. Nie mam nienawiści do człowieka ale nienawidzę fałszywych nauk głoszonych przez tego człowieka, nauk niezgodnych z Naukami Boga Ojca oraz Boga Syna! Zatem jak widzisz jest to tak zwana nienawiść duchowa o której uczył Pan Jezus Chrystus!

  Cześć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 11:18:33
  >No i na koniec: Mylisz pojęcia. Nie mam nienawiści do człowieka ale >nienawidzę fałszywych nauk głoszonych przez tego człowieka, nauk >niezgodnych z Naukami Boga Ojca oraz Boga Syna! Zatem jak widzisz jest >to tak zwana nienawiść duchowa o której uczył Pan Jezus Chrystus!

  Skąd wiesz, że to Ty jesteś najbardziej kompetentnym znawcą Nauk Boga Ojca? Widzę, że masz siebie za proroka. A to do mnie nie przemawia.
 • @leoparda
  DO CIEBIE NIE PRZEMAWIA WIDZĘ ŻADEN CYTAT BIBLIJNY. ROZMAWIAMY O PANU BOGU A TY ZAMIAST PISAĆ NA PODSTAWIE NOWEGO TESTAMENTU ZACHOWUJESZ SIĘ JAK KAPRYŚNA DZIEWCZYNKA MÓWIĄCA: "MI TO NIE PASUJE BO...NIE!".

  LEOPARDO Z LAMPARTA TO TY NIE ZA DUŻO MASZ...


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 19:20:38
  Bo ja jestem łagodna lamparcica!!!

  Ja u Ciebie widzę nadinterpretację słów Bożych z Biblii.

  Gdzie w Biblii jest napisane, że papieża powołał demon ciemności?

  Ty interpretujesz Biblię do jakiś swoich celów i to mnie niepokoi.
 • @leoparda
  MOJĄ ODPOWIEDŹ ZNAJDZIESZ POD ADRESEM:

  https://57kerenor.neon24.pl/post/149246,bog-ojcie-dal-ludziom-tylko-swojego-syna


  http://m.neon24.pl/65616ed681184e3c688b678ee471af0d,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY