Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
696 postów 3169 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

57KerenOr – CZŁOWIEK, KTÓRY DO LOCHU WRZUCONY ZOSTAŁ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najbardziej interesują mnie sprawy związane z Nauką Pana Jezusa i Boga Ojca!

 

atem jestem w lochu. Takie postanowienie Adminów więc nie mam prawa narzekać.

 

Loch to całkiem niezłe miejsce jest. Niby tutaj ciemno a jednak wszystko widać, każdą najmniejszą literkę mojego artykułu na temat diabelskiej sprawy związanej z papieżem Janem Pawłem II.

 

Aaa... Jeżeli ktoś nie zna adresu to zapraszam:

 

http://57kerenor.neon24.pl/post/149203,1-maja-2011-diabelska-sprawa

 

 

Będzie kawa i ciasteczka no i pogadamy sobie na różne, różniste tematy ale jak wiecie, najbardziej interesują mnie sprawy związane z Nauką Pana Jezusa i Boga Ojca!

 

  Można przyjść bez lampek i świeczek. Zapalniczki również nie będą potrzebne. To dziwota jakaś... W wielu miejscach Neonowego światka jest mnóstwo światła ale  jak podejdziesz bliżej to ćma i mrok a u mnie niby ciemno a jednak widno! I to bardzo widno choć lampy żadnej...


 

KOMENTARZE

 • @57KerenOr
  TO JEST DOBRE!

  //W wielu miejscach Neonowego światka jest mnóstwo światła ale jak podejdziesz bliżej to ćma i mrok a u mnie niby ciemno a jednak widno! I to bardzo widno choć lampy żadnej...//

  TO JEST NAPRAWDĘ DOBRE A JAKIE PRAWDZIWE.

  Tak się zastanawiam, może my zaczniemy trochę płakać to ludzie zaczną na nas patrzeć inaczej, ale z drugiej strony wywoływać politowanie by ludzi otumanić , ee...to nie nasze podejście, nie nasz loch, przepraszam nie nasz szloch. ale chyba jednak loch:-)

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @Bara-bar
  MY HOUSE IS MY CASTLE!

  Do artykułu pod adresem:

  http://bar-bara.neon24.pl/post/149220,do-kerena-w-lochu

  ***

  Witaj Barbaro!

  Widzę Koleżanko, że mnie nie zrozumiałaś. Ja wcale nie narzekam, że jestem w lochu. Wcale, a wcale.... W tym wypadku bez dwóch zdań godzę się z postanowieniem Administracji!
  Takie ich prawo zagwarantowane Regulaminem!

  Daję bany... Wyrzucam również komentarze... Owszem ale i ja myślałem, że mam to zagwarantowane przepisami Regulaminu. Zatem jeśli mam, to wyrzucam komentarze z klątwami, Ty możesz takie zostawić, Twoja wola! Wyrzucam komentarze z różnej maści obrazkami, które mi się nie podobają. Ty możesz zostawić, Twoja wola. Wyrzucam czasami komentarz, który bezpośrednio promuje jakąś niezgodną z Nauką Pana Jezusa stronę.... Ty możesz zostawić, Twoja wola...

  Powiadasz, że Pan Bóg nikogo banem nie knebluje.... Owszem knebluje, tylko inaczej. Gdy Ananiasz i Safira oszukali Ducha Świętego to Anioł Boży pozbawił ich życia. Gdy o Pawle mówiono rzeczy, których sobie nie życzył to duchowi złemu rozkazał przestać.

  Zatem będę dawał bany, czy usuwał komentarze tego typu. Jeżeli ktoś nie chce to po prostu nie będzie u mnie pisał. Swego czasu poprosiłem o przyjęcie mnie jako blogera. Otrzymałem "swój" kącik na Neonie a skoro tak to nikt mi nie będzie rozkazywał jak mam w moim mieszkaniu się zachowywać.

  Jak powiedział Kargul: "Ty, Kaźmirz, czep się lepiej swojej baby! ":)!
  Mój dom jest moją twierdzą!

  Czyli pozdro....


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Puk , puk Keren , można ??
  Zamieniłam słowo z Grzegorzem w pewnej sprawie , ale chciałam rozwinąć jeszcze ten wątek . Chodzi o słowa , które wypowiedział Chrystus gdy przemawiał na Górze Ew.Mt. 7:6 '' Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie pereł swoich przed wieprze, by ich snadź nie podeptały nogami swymi i obróciwszy się, nie rozszarpały was''

  Perła to słowo , słowo czystej prawdy o Bogu !!!

  Widzę tu różnych ludzi . Takich , którzy tkwią w duchowym Egipcie, kto wie czy w ogóle z niego wyjdą i takich , którym już runęły mury Jerycha .
  Są też tu tacy , którzy zioną jadem i z obelgą na ustach obrażają Prawdę !!
  I Chrystus przestrzega , że tych pereł nie powinniśmy rzucać przed nich , bo oni nie pojmą tego co do nich mówisz . To jest zbyt cenny towar , aby można go było podeptać , więc Chrystus nawołuje do czujności i rozwagi , a takową ten co jest już " szafarzem tajemnic Bożych " na pewno posiada .
 • @Adamus...
  ŚWINIE I PSY – EKSPRESJA BIBLIJNA!

  Ekspresja (łac. exspressio – wyciskanie soku; metafora zastosowana do nazwania wyciskania śladów na otoczeniu przez zjawiska psychiczne), uzewnętrznienie, SIŁA WYRAZU.

  Otwarte, witaj :)

  Na samym początku Ci napiszę, że czasami za mocno wciągam się w dyskusję i zbyt ekspresyjnie wyrażam swoje zdanie.

  Jednak owa ekspresja wyrazu nie jest tylko moim udziałem ponieważ czasami należy "poprzewracać stoły". Nie znaczy to oczywiście bym był w jakiś sposób zawsze zdecydowany rozmawiać "twardziej" wolę spokojniejszą dyskusję natomiast celem katolików będących na tym Portalu jest obrażanie (przynajmniej ostatnio) człowieka. Jednak nie rusza mnie obrażanie człowieka. Gorzej, gdy obrażany jest Pan Bóg!

  Zresztą zapewne zdziwiłabyś się jaką ekspresją wyrazu "w oryginale" przemawiają pisarze Biblijni. Jeśli pozwolisz, podam przykład:

  Apokalipsa 3/14-16

  "(14) A do anioła zboru w Laodycei napisz: To mówi ten, który jest Amen, świadek wierny i prawdziwy, początek stworzenia Bożego: (15) Znam uczynki twoje, żeś ani zimny, ani gorący. Obyś był zimny albo gorący! (16) A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, WYPLUJĘ CIĘ Z UST MOICH".

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska

  Czy rzeczywiście Pan Bóg powiedział: "WYPLUJĘ CIĘ Z UST MOICH"?

  Otóż starszy zgromadzenia w Laodycei nie potrafił zapanować nad wiarą w społeczności. Być może się przymilał, poklepywał po plecach... Nie był stały w wierze, nie był ani zimny ani gorący tylko zachowywał się jak chorągiewka na wietrze rzucana wiatrem tu i tam!

  Taki posłaniec nie podoba się Panu Bogu. Taki posłaniec zachowuje się nieszczerze. Jest jakby, nazwijmy to, "zepsutym winem" w ustach Bożych!

  Mówiąc obrazowo, do takiego człowieka Pan Bóg nie ma zaufania i jeśli się ów nie zmieni to zostanie wypluty z Boskich ust, usunięty i wyrzucony! I w tym miejscu tłumacze boją się oddać ów wyraz zgodnie z zamierzeniem Autora. Boją się, ponieważ w naszych czasach wyraz, który zaraz przytoczę jest jednak mało popularny! Otóż zamiast "wypluję Cię z ust moich" powinno być "zwymiotuję cię z ust moich" a także ostrzej "wyrzygam Cię z ust moich".

  Prawda, że nieładnie to brzmi? Ale ekspresja wyrazu wyrażona przez Autora ma nam udowodnić ciężar złego postępowania starszego zgromadzenia!

  http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/27/chapter/3/verse/16/param/1/version/TR

  Ale nie usprawiedliwiam się.... Piszę po prostu to co myślę na ten temat!

  ***

  Co do zagadnienia z Ewangelii według Mateusza 7:6

  Nie do końca jestem przekonany, że akurat ten cytat dotyczy tych, którzy nie wierzą, którzy są poganami... Nie sprzeczam się jednak ale popatrzmy:

  7/1, 2 Wersety te dotyczą ludzi wierzących...
  7/3, 4 Wersety te dotyczą brata, który ma pretensję do innego brata a sam postępuje gorzej niż on...
  7/5 Następuje tutaj upomnienie tegoż brata by się zmienił...

  I mamy na koniec werset nr 6! Pytanie brzmi: Jeżeli słuszną rzeczą jest, że pierwsze pięć wersetów dotyczy braci różnie się zachowujących, to dlaczego podsumowanie tej mowy wyrażone w wersecie 6 ma dotyczyć ludzi ze świata? Czyżby werset 6 także jednak pomimo wszystko mógł dotyczyć człowieka podającego się wierzącego?

  Być może pomocna w tym momencie okaże się mowa Apostoła Piotra!

  "(20) Jeśli bowiem przez poznanie Pana i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa wyzwolili się od brudów świata, lecz potem znowu w nie uwikłani dają im się opanować, to stan ich ostateczny jest gorszy niż poprzedni. (21) Lepiej bowiem byłoby dla nich nie poznać drogi sprawiedliwości, niż poznawszy ją, odwrócić się od przekazanego im świętego przykazania. (22) Sprawdza się na nich treść owego przysłowia: Wraca pies do wymiocin swoich, oraz: Umyta świnia znów się tarza w błocie".

  2 List Apostoła Piotra 2/20-22

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska

  "Umyta ŚWINIA znów się tarza w błocie"... Może właśnie (przepraszam) o "takie świnie" chodziło Panu Jezusowi. Jednym słowem nie należy na siłę głosić Ewangelii BRATU, który podeptał Świętą Krew Zbawiciela!

  Ale jest również napisane wcześniej:

  "Nie dawajcie psom tego, co święte". O kim w tym miejscu Pan Jezus mówi? Kto w Piśmie świętym nazwany jest PSEM!?

  Cytat 1:

  "(1) Ponadto, bracia moi, radujcie się w Panu. Pisać do was jedno i to samo nie przykrzy mi się, dla was zaś jest to zabezpieczeniem. (2) STRZEŻCIE SIĘ PSÓW, STRZEŻCIE SIĘ ZŁYCH PRACOWNIKÓW, strzeżcie się przesady w obrzezywaniu".

  List do Filipian 3/1, 2 

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska

  Cytat 2:

  "(15) NA ZEWNĄTRZ SĄ PSY i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je".

  Apokalipsa 22/15

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Warszawska

  "STRZEŻCIE SIĘ PSÓW, STRZEŻCIE SIĘ ZŁYCH PRACOWNIKÓW!". To bardzo ciekawy fragment! Jeżeli nie mamy rzucać pereł przed wieprze to również nie powinniśmy dawać psom tego co święte!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @60grzegorz
  KATOLICKA PARANOJA!

  Czyż ludzi nie denerwuje pewność w naszych słowach? Ale załóżmy, że popełnimy gdzieś błąd, to czy to ma oznaczać, że wielkie tuzy katolickiego światka nie są oszustami? Owszem są, tylko, że katolicy, Świadkowie... czy Adwentyści dnia Siódmego i tak grają do jednej bramki. Weź sobie popatrz na rouxa! Ze wszystkimi chciałby żyć w zgodzie a o kłamstwach katolickich nie powie w zasadzie za dużo własnych słów.

  Zatem wylądowanie w lochu należy się wielu innym ludziom... Ot przykładowo tym którzy na tym Portalu szerzą antysemityzm. Oczywiście wszystko zło wokół nas to nie jest wina katolików tylko tych "Żydów"... Idiotyzm do kwadratu!

  Ciągle katolicy są pod jakimś zaborem ale to nie oni są winni. Ciągle podpisują złe układy ale oni nie ponoszą winy za nic... 95 procent społeczeństwa opanowane jest przez wrogie siły wschodu, zachodu, południa i północy!

  To jest jakaś paranoja! I to my powinniśmy zamknąć buzię? Komu na tym zależy? Katolicy jakiś czas temu posiadali swoją Zakładkę, tylko nikt u nich zbytnio nie pisał. No bo o czym mieli pisać, skoro nie znają Nauk Pana Jezusa i Boga Ojca? Zatem podkradaniem się i oszustwem sprawili, że Zakładka katolicka zniknęła i od tego momentu zaczął się szum wokół ludzi inaczej wierzących. A raczej, wokół ludzi głoszących Ewangelię.

  Ot... Codzienność!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 12:33:43
  Witaj,
  analizowałam to co napisałeś .

  "(15) NA ZEWNĄTRZ SĄ PSY i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je".

  Apokalipsa 22/15

  3:2 Strzeżcie się psów, strzeżcie się złych pracowników, strzeżcie się przesady w obrzezywaniu.
  3:3 My bowiem jesteśmy obrzezani, my, którzy czcimy Boga w duchu i chlubimy się w Chrystusie Jezusie, a w ciele ufności nie pokładamy.

  list do Filipian


  Te dwa fragmenty dały mi , chyba obraz całości . Te psy na zewnątrz . !! Zewnątrz - to poza Ciałem Chrystusa , czyli społecznością , dla której nauka Chrystusa jest niczym . Z tego fragmentu też wynika ,że ''psy " to ci , którzy miłują kłamstwo i czynią je .

  Psy , świnie , wieprze to zwierzęta stworzone 6 dnia , czyli mają "genetykę duchową" -6


  Myślę , że ''chrystusowy '' sprzeda wszystko , aby nabyć tą drogocenną perłę . Powinien , też wiedzieć , że ten drogi dar jest dla tych , którzy Boga miłują , a miłość wyraża się w przestrzeganiu praw i przykazań .

  1 list Jana
  2:3 A z tego wiemy, że go znamy, jeśli przykazania jego zachowujemy.
  2:4 Kto mówi: Znam go, a przykazań jego nie zachowuje, kłamcą jest i prawdy w nim nie ma.
  2:5 Lecz kto zachowuje Słowo jego, w tym prawdziwie dopełniła się miłość Boża. Po tym poznajemy, że w nim jesteśmy.
  2:6 Kto mówi, że w nim mieszka, powinien sam tak postępować, jak On postępować


  .... więc , nie rzucajmy pereł przed wieprze

  Pozdrawiam !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

TAGI

ULUBIENI AUTORZY