Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
693 posty 3154 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

BÓG OJCIEC DAŁ LUDZIOM TYLKO SWOJEGO SYNA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nic nie dzieje się bez Wiedzy Boga Ojca oraz bez Wiedzy Boga Syna.

 

Witaj łagodna lamparcico! Oto moja odpowiedź!

 

Otóż porozmawiajmy o tym, kto powołał papieża, przykładowo Jana Pawła II czy każdego innego papieża piastującego ów katolicki najwyższy urząd!

 

ednak najpierw zacznę od fragmentu, który jest mottem głównym tego wpisu ale jeszcze wcześniej powiem jedno zdanie: Nic nie dzieje się bez Wiedzy Boga Ojca oraz bez Wiedzy Boga Syna.

 

   Pan Jezus rozstając się z Apostołami wydał im polecenie, wydał im (nie boję się tego powiedzieć), rozkaz! Otóż ludzie (nie tylko Apostołowie) głoszący Słowo Boże powinni opowiadać tylko te Nauki, których uczył Boży Syn. (Ewangelia według Mateusza 28/20).

Ale to nie wszystko. Syn Boży powiadomił również swoich uczniów, że pewnego dnia zostanie zesłany na nich Duch Święty, który im przypomni i wyłoży dokładniej Sprawy Boże (Dzieje Apostolskie 1/8).

 

atem Apostołowie po zesłaniu Ducha Świętego zaczęli głosić nauki, które zapisane mamy w Piśmie Świętym! W tym miejscu dochodzimy do oceny papieży, biskupów, księży, katechetów i wszystkich nauczycieli katolickich!

 

Cytat:

 

Ewangelia według Jana 14/6

 

Pan Jezus powiedział do Filipa:

 

"(...) Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie". 

 

To bardzo ważne zdanie, ponieważ Syn Boży uczy wyraźnie o tym, że tylko On a nie kto inny jest Tym, Który może nam dać możliwość Ojcowskiego Błogosławieństwa!

 

Dodam tutaj drugi cytat!

 

Dzieje Apostolskie 4/12. Mowa Apostoła Piotra na temat Pana Jezusa:


 "(12) I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem  nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni". 

 

   Bóg Ojciec Dał tylko jedno Imię rodzajowi ludzkiemu znajdującemu się pod niebem. Bóg Ojciec Dał tylko Pana Jezusa, Swojego Syna!

 

Ale, powie ktoś, że przykładowo "Maria", papież Jan Paweł II czy inni tak zwani święci kościoła katolickiego nie stoją pomiędzy Bogiem Ojcem a Panem Jezusem a pomiędzy Panem Jezusem a ludźmi...

 

Otóż Pan Jezus jest Arykapłanem Nowego Przymierza i ON, i TYLKO ON, bezpośrednio wstawia się przed Ojcowskim Tronem za rodzajem ludzkim.

 

Syn Boga Ojca powiedział:

 

"(39) Badacie Pisma, bo sądzicie, że macie w nich żywot wieczny; a one składają świadectwo o mnie; (40) ale mimo to  do mnie przyjść nie chcecie, aby mieć żywot".

 

Ewangelia według Jana 5/39, 40

 

Papieże, biskupi, księża, katechetki czy katecheci, robią z Pana Jezusa kłamcę! Otóż ci wymienieni przeze mnie dygnitarze katoliccy ustanowili dodatkowych i zupełnie niepotrzebnych pośredników pomiędzy Panem Jezusem a człowiekiem. I choć Syn Boży wyraźnie uczy, że żadnych tego typu pośredników być nie może, to papieże mają za nic słowa Zbawiciela.


Owszem, zgodnie z Nauką Syna Bożego ludzie mogą (powinni) modlić się za drugiego człowieka ale jest mowa w Ewangelii o ludziach żyjących a nie o tych, którzy umarli.

 

resztą samo stwierdzenie o "Marii", że ona zasnęła a nie umarła i wraz z ciałem zabrana została do Nieba jest po prostu nauką szatańską!


 

I w tym miejscu doszedłem do odpowiedzi na Twoje pytanie. Każdy, który głosi niezgodnie z Nauką Pana Jezusa i Boga Ojca jest wysłany przez szatana. Oczywiście i Pan Bóg może szatana wyznaczyć również do swoich celów! 

KOMENTARZE

 • ...
  I nic dodać i nic ująć z tego nie można . Szczera Prawda !!!
 • Moje skromne pytanie
  A może Biblię napisał Szatan? Skąd wiesz, że nie?
 • @kowalskijan584 14:57:34
  Tą tajemnicę znają tylko ci , którzy służą Bogu i j Jego Synowi !!!
 • @kowalskijan584
  MAŁA ODPOWIEDŹ


  (16) Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,

  (2 List do Tymoteusza 3:16, Biblia Warszawska)

  Przez Boga jest natchnione...Przez Boga jest natchnione...gdybyś jednak nie uwierzył w to co napisałem, to zaglądając do Pisma Świętego wybierz to, co Radzi i Naucza Pan Jezus a gdybyś i Jego Nauk i Dobrych Rad nie chciał słuchać, TO WTEDY. NA PEWNO, SŁUCHASZ SZATANA!

  Widzisz, do pewnych życiowych spraw, nie potrzebne nam jest Pismo Święte, gdyż sami w swoim sumieniu potrafimy ocenić co jest dobre a co złe i nie jest to żaden przypadek tylko otrzymaliśmy to od Boga i to nazywa się : SUMIENIEM.

  Te sumienie potrafi nam oszacować czy robimy coś źle , czy dobrze i potrafi to zrobić czasami nawet po czasie, ale jest ono w KAŻDYM CZŁOWIEKU, W KAŻDYM!

  Pismo Święte Zostało nam Dane po to, abyśmy poprzez czytanie Nauk Zbawiciela, jeszcze lepiej potrafili wybrać i przesiać to, co Najlepsze jest do życia.

  Abyśmy natchnieni Mocą Zbawiciela potrafili odróżnić jeszcze lepiej, co jest dobre dla mnie a co może stanąć mi na drodze , która prowadzi do Zbawienia.

  Wybór jest bardzo prosty, chcesz zadawać pytania przez swe całe życie i czekać aż zastanie cię noc, twoja sprawa, ja nie czekam za nocą, ja wybrałem światło.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @Adamus...
  TAK, JEST TO TAJEMNICA ZAKRYTA ALE...

  Można a nawet trzeba o nią prosić Zbawiciela, każdy człowiek powinien ją poznać jeśli Zbawiciel wyrazi na to zgodę, musimy jednak pamiętać o tym, że to On Dokonuje Wyboru, On Odkrywa tajemnicę przed Ludźmi i On Zakrywa.

  Sprawa Objawienia Tajemnicy nie jest łatwa do wytłumaczenia, przyrównam to do bólu jaki cierpi człowiek chory na coś, czy on może wytłumaczyć nam jak go boli, oczywiście że nie a więc ta sprawa odnosi się tylko do człowieka który to przechodzi.

  I podobna jest sprawa wiary w Zbawiciela, jest to odczucie subiektywne którego nigdy przed nikim nie da się racjonalnie wytłumaczyć, można tylko powiedzieć, że jak chory czuje coś, tak człowiek WYBRANY CZUJE COŚ CZEGO NIE DA SIĘ WYPOWIEDZIEĆ W SŁOWACH!

  W Piśmie Świętym jest to określenie nazwane mianem, BOŻEGO ZACZYNU, BOŻEGO POSIEWU, który to posiew z potężną wzmożoną siłą potrafi dokonać i osądzić , co jest dobre, A CO ZŁE.

  Tak więc mając w sobie Naukę Zbawiciela połączoną z naszym ziemskim sumieniem, jesteśmy POTĘŻNIE WZMOCNIENI i nasz Duchowy rozum, przewyższa to, co ''zakurzył'' nam światowy nieład. Czyli, zaczynamy myśleć tak, jak chciałby Zbawiciel a nie świat!

  Nie jest to żadna nowość którą piszę, o tym Wypowiadał się Zbawiciel w rozmowie z Nikodemem, a więc nowo narodzenie, to nic innego jak KOMPLETNA ZMIANA DOTYCHCZASOWEGO MOJEGO MYŚLENIA, KTÓRE TO MYŚLENIE WSPARTE BOŻĄ MOCĄ, DOKONUJE W NAS NIEZIEMSKIEJ ZMIANY. (METANOJAS)

  I jak teraz człowiek przepojony Bożą Mądrością ma wytłumaczyć coś innemu człowiekowi, skoro ten rozumuje w sposób w którym się urodził.

  A więc, jeśli Pan Jezus nie zaingeruje w ludzki umysł i nie dokona zmiany , żaden człowiek tego nie pojmie.

  Bardzo dobrze zdaję sobie z tego sprawę co piszę, nie jest to do wytłumaczenia, ale to nie jest powód żeby od tego uciekać, każdy to może dostać, jeśli Zbawiciel Pozwoli.

  P.s Tak, to jest prawda, tę Tajemnicę znają i CZUJĄ JĄ W SOBIE tylko ci ludzie, którzy zostali nią obdarzeni .

  Tak więc za dobrą radą idąc i kierując się mądrymi radami jakie pozostawił Pan Jezus, Który chce aby wszyscy ludzie OWĄ TAJEMNICĘ POZNALI, życzę każdemu, aby Pana Jezusa poprosił o to, co czeka za nami od dawien dawna.

  ...Oto stoję u drzwi i kołaczę, jeśli ktoś usłyszy głos Mój...

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz 18:43:30
  Tak , Masz rację i zgadzam się z tym co piszesz.
  Chcę tylko jeszcze dodać , że tej tajemnicy nie można poznać siłą i mocą naszego ludzkiego umysłu . Jego zdolności analityczne w pojmowaniu na nic się zdadzą. To Duch , którego zadatek dostajemy do serca On nam bardzo powoli odkrywa tajemnice o Bogu , który się ukrył . I o tym mówi Biblia . My mamy być jak naczynia gliniane. Dlatego tak trudno komuś coś wytłumaczyć.
  Apostołowie też wiele nie rozumieli , dopiero potem Duch Prawdy im wszystko objawił .
  To są bardzo ciekawe sprawy . Co ja mówię to jest Życie !!!
 • @60grzegorz 18:43:30
  Witaj ! grzegorzu60 , nie wiem ile byś ludziom tłumaczył na różne sposoby to i tak nie chcą uwierzyć . Oni są mądrzejsi od Pana Jezusa i Boga Ojca , to oni wiedzą lepiej , od Pana Boga co jest dobre , a co złe.
  To oni wiedzą najlepiej , kto napisał Biblię i od kogo ona pochodzi .

  Pan Jezus powiedział w Ew. Jana , a według ludzi pewnie się pomylił ?

  Bo beze mnie nic uczynić nie możecie . Ew Jana 15 ,5 . Tak człowiek bez Pana Jezusa , nic nie zrozumie , nic nie zobaczy i nic nie usłyszy , bo chodzi w ciemności .

  I tak właśnie wygląda ich wiara , a może ???? …….. // A może Biblię napisał Szatan? Skąd wiesz, że nie? // i w kółko to samo , a może , a może . Tak właśnie wygląda ich wiara w naukę ludzką ze świata , oni słuchają ludzi , a nie Pana Jezusa i Boga Ojca .

  Dla ludzi ze świata liczy się Maria , papieże i inni wymyśleni przez ludzi . Ludzie wolą słuchać drugiego człowieka i jego nauki , a z Panem Bogiem się nie liczą i Naukę Bożą mają za nic . Umiłowali własną chwałę i własną naukę , która prowadzi do nikąd .

  Człowiek Chrystusowy słucha głosu Bożego , bo posiada zasiew Boży w sobie , który otrzymał od Największego Arcykapłana , Pana i Boga , Jezusa Chrystusa , Ojcowskiego Syna .

  Pan Jezus uczy ;
  Nie wy mnie wybraliście , ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was , abyście szli i owoc wydawali i aby owoc wasz był trwały , by to , o cokolwiek byście prosili Ojca w imieniu moim , dał wam . Ew. Jana 15,16 .

  Jeśli Mnie miłujecie , Przykazań Moich przestrzegać będziecie . Ew. Jana 14,15 .

  Również napisał w Dziejach Apostolskich , umiłowany brat nasz Paweł , którego dziś świat tak mocno nienawidzi dlatego , że mówił i głosił prawdę o Panu Jezusie i o Jego królestwie ;

  Ponieważ jednak Opieka Boża / Duch Święty / czuwała nade mną aż do dnia dzisiejszego , ostałem się , dając świadectwo małym i wielkim , nie mówiąc nic ponad to , co powiedzieli prorocy i Mojżesz , że się stanie . Dzieje Apostolskie 26,22-23 .

  A nadzieja nie zawodzi , bo miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego , który nam jest dany . List Pawła do Rzymian 5,5

  I nikt z ludzi tego nie zmieni , człowiek prawdziwie wierzący , Chrystusowy , posiada od Pana Jezusa , Opiekę Bożą czyli Ducha Świętego , którego otrzymał od Najwyższego Arcykapłana .

  Gdy przyjdzie Pocieszyciel , którego Ja wam pośle od Ojca , Duch Prawdy , który od Ojca wychodzi , złoży świadectwo o mnie . Ew. Jana 15,26 .

  Lecz gdy przyjdzie On , Duch Prawdy , wprowadzi was we wszelką prawdę , bo nie sam od siebie mówić będzie , lecz cokolwiek usłyszy , mówić będzie , i to , co ma przyjść , wam oznajmi . On Mnie uwielbi , gdyż z Mego wezmie i wam oznajmi . Ew. Jana 16,13 .

  Człowiek wierzący w Pana Jezusa , wie doskonale kto napisał Biblię i od kogo ona pochodzi , a świat dalej będzie tkwił w złem i słuchał nauk szatańskich .

  Pozdrawiam!
 • Ojciec Miłuje Syna i Wszystko Oddał w Jego Ręce / Ew. Jana 3,35 /
  ALBOWIEM Z NIEGO I PRZEZ NIEGO I KU NIEMU JEST WSZYSTKO ; JEMU NIECH BĘDZIE CHWAŁA NA WIEKI . AMEN . List Pawła do Rzymian 11,36 .

  Jeśli kto chce mi służyć, niech idzie za mną, a gdzie ja jestem, tam i sługa mój będzie ; jeśli kto mnie służy, uczci go Ojciec mój . Ew. Jana 12,26 .

  Bóg Ojciec , tylko Syna swego dał ludziom , nikogo innego nie posłał do ludzi .

  Bóg Ojciec dał ludziom Potężnego Boga. Bóg Ojciec w swojej Wielkiej Mądrości Ustanowił Tylko Syna Swego Panem, Bogiem i Władcą Zbawienia.

  Bóg Ojciec Dał Swojego Syna, byśmy nie zginęli, byśmy żyli . Bóg Ojciec Na świętej górze Apostołom wskazał Swojego Syna i nikogo innego nie posłał do ludzi tylko Pana i Boga Jezusa Chrystusa .

  Ojcowski ROZKAZ brzmi dokładnie ; Ten Jest Syn Mój Umiłowany , Którego Sobie Upodobałem JEGO SŁUCHAJCIE ! Ew. Mateusza 17, 5 .

  Tego miłujcie , chociaż Go nie widzieliście , wierzcie w Niego , choć Go teraz nie widzicie , i weselcie się radością niewysławioną i chwalebną . I List Piotra 1, 8 .

  Proroctwo , zapowiedziane tysiące lat temu przez , proroka Izajasza musi się wypełnić i człowiek nie ma nic do powiedzenia ;

  Albowiem dziecię narodziło się nam , syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu , i nazwą go ; CUDOWNY DORADCA , BÓG MOCNY , OJCIEC ODWIECZNY , KSIĄŻE POKOJU . Księga Izajasza 9,5 .

  Dlatego też Bóg wielce GO wywyższył i obdarzył GO imieniem , które jest ponad wszelkie imię . Aby na imię Jezusa zginało się wszelkie kolano na niebie i na ziemi , i pod ziemią . List Pawła do Filipian 2,9-10 .

  I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni . Dzieje Apostolskie 4,12 .

  I na koniec pozwolę sobie przypomnieć werset bardzo ważny , wszystkie są ważne , bo są od Pana Jezusa i Boga Ojca ;

  Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne . Ew. Jana 3,16 .

  Tak , // Bóg Ojciec dał ludziom tylko swojego Syna //
 • @kowalskijan584
  SPRAWA PRZECIWNIKA BOŻEGO!

  Skąd wiem, że Biblii nie napisał szatan? To proste a nawet bardzo proste!

  Skoro szatan miałby być autorem, to czyż warto byłoby mu robić w Nowym Przymierzu choćby małą wzmiankę o Panu Bogu? Czy warto byłoby mu pisać o zwycięstwie Pana Jezusa nad śmiercią, skoro Ewie powiedział, że ona nie umrze? Może bardziej objawiłby swoje zwycięstwo nad życiem i śmiercią i w ten sposób nie uczyniłby wzmianki o swojej porażce w jeziorze ognia i siarki!

  Skoro ludzie szatana mogliby być autorami Nowego Testamentu to czyż mogliby jeden po drugim pisać o swojej przegranej z siłami DOBRA? Pomyśl trochę! Skoro szatan jest w zasadzie zadufanym w sobie aniołem to czy włożyłby w usta ludzi słowa, które oskarżają jego postępowanie?

  Skoro wymieniasz postać szatana to wierzysz, że taka postać istnieje. Jeżeli nie wierzysz, że szatan istnieje to Twoje pytanie jest bezzasadne lub jest... kpiną.

  Badajcie duchy.... To zasadnicza sprawa!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • ....
  Szatan jest bardzo przebiegły . Kusi pozorami dobra do zła !!
  Miesza prawdę z kłamstwem , co daje ''półprawdę" Wtedy człowiekowi , który szuka prawdy jest niezwykle trudno w gmatwaninie, odnaleźć to
  co naprawdę cenne.
  Dlatego do zdemaskowania szatana potrzebna jest Biblia i nie znam innego źródła !!!
  Przypadkiem odwiedziłam blog niejakiego Jana Pawła , co tam się dzieje ?!?!
  Tam właśnie należałoby ''powywracać stoły" !! Byłam zszokowana jak w usta Jezusa wkłada wymyślone słowa . I ten człowiek żyje w głębokim przekonaniu , że służy Jezusowi ,że to światło jest prawdziwe !!
  Myślę , że tam szatan właśnie zbiera swoje żniwo .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY