Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
706 postów 3262 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

LGBT, CZYLI O TYCH KTÓRZY ZBOCZENI DOŚĆ POWAŻNIE SĄ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A jamci heterosexual i niech już tak pozostanie. Tak po ludzku, zgodnie z Wolą Bożą i zgodnie z naturą!

 

Domyślam się, że za moment jednogwiazdkowcy odezwą się pełną parą. Domyślam się również, że być może pojawią się obrońcy tych, którzy deprawują społeczeństwo. No bo przecież owi oni, o których piszę, mają swoje specjalne marsze. No i jakie te marsze kolorowe są. Może nawet i dzieciom się podobają!


 

Pamiętam jak onegdaj były jakieś zloty piątkowe tu i tam! Ludzie zboczeni kryli się "po bramach" chociaż czasami zdradzały ich jakieś inne sposoby zachowania. W tym momencie zrobię mały wtręt!

 

Ciekawe jest to, że społeczeństwa jakoś inaczej patrzą jak dwie kobiety się... (niedomówienine)... a inaczej jak dwóch dryblasów po czterdziestce... (niedomówienie nr 2)!

 

 

No cóż, gdy dwie dzierlatki chwycą się za ręce no to przecież inaczej to wygląda niż jak złapie się dwóch facetów...  A fe!

 

  Wyobraźcie sobie, że dwóch facetów chce mieć dziecko! I jaką przyszłość temu maluchowi zapewnią? Jakie wartości mu przekażą? No i oczywiście dwie babki również chciałyby mieć własne pociechy a że rodzaj ludzki tak przez Pana Boga jest ukształtowany, że potrzebna jest kłódka i kluczyk no to generalnie rzecz ujmując oni się z tym nie zgadzają! I nic sobie z tego nie robią. Oni wprowadzają własne prawo i nawet posiadają taką dziwną międzynarodową kolorową flagę!

 

A Pan Bóg łuk położył na nieboskłonie po potopie.... Wielokolorowy łuk! A oni sobie ten łuk jako sztandar przygarnęli.


 

No cóż, nie jestem tolerancyjny. Mówię temu lub owemu "cześć" jednak nie popieram takiego sprośnego zachowania. Rozmawiam z tym lub z owym ale jak widzę kilku facetów za płotem to mnie tak jakoś "mgli".  Oczywiście nie popieram również nauki katolickiej, nauki Świadków... Adwentystów Dnia Siódmego, Badaczy i nie popieram każdego zachowania obrażającego Majestat Boga Ojca oraz Boga Syna!

 

Cytat! List Apostoła Pawła do Rzymian 1:22-27

 

"(22) Mienili się mądrymi, a stali się głupi. (23) I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka, a nawet ptaki, czworonożne zwierzęta i płazy;(24) dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą, (25) ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i służyli stworzeniu zamiast Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.

 

(26) Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, (27) podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich  zboczenie karę".


 

W moim temacie wyraz "zboczenie" jest wyrazem słusznym. Jest także wyraz "zbezczeszczenie" czy "pożądliwość"... a oni pragną mieć dzieci. Hmmm.... Nie no, ja wysiadam z tego pociągu!

 

No to siedzę "se" przy kompie i uderzam to w jeden klawisz to w drugi i zastanawiam się, czy bije z mojego ego normalność? Nie no, przecież dlaczego miałbym mieć pretensję do siebie skoro jestem w stu procentach hetero?! A tam do góry w tytule są tylko cztery literki LGBT.

 

  Skoro znajdziesz mnie Czytelniku pod literką "H" to znaczy, że ze mną jest wszystko w porządku!

 

Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender (LGBT) a  jamci heterosexual, oczywiście hetero w małżeństwie a nie "na wyjeździe" i niech już tak pozostanie. Tak po ludzku,  zgodnie z Wolą Bożą i zgodnie z naturą! 

 

 

KOMENTARZE

 • witaj Kerenie,
  widać, że świat zmierza do zapowiedzianego końca, tylko patrzeć jak wszystkie czynniki oficjalne, w tym Rządy i Kościoły uznają zboczenia za normalność
  pozdrawiam smutno
 • @ DO WSZYSTKICH !
  GDYŻ TO WIEDZCIE NA PEWNO, IŻ ŻADEN ROZPUSTNIK ALBO NIECZYSTY, LUB CHCIWIEC, TO ZNACZY BAŁWOCHWALCA, NIE MA UDZIAŁU W KRÓLESTWIE CHRYSTUSOWYM I BOŻYM . List Pawła do Efezjan 5,5 .

  To kobieta i mężczyzna zostali powołani przez Pana Boga do rozmnażania się . To Stwórca Pan Jezus razem z swoim Tatą Bogiem Ojcem , przykazali ludziom , aby na ziemi , którą im dał , się rozmnażali i napełniali ziemię potomstwem .

  Innego postawienia nie dano ludziom tu na ziemi , To Stwórca ,Pan Bóg stworzył pierwszych ludzi Adama i Ewę i dał im rozkaz , polecenie aby się rozmnażali i napełniali ziemię . To kobieta i mężczyzna zostali powołani przez Pana Boga do rozmnażania się .

  Mężczyzna , który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą , POPEŁNIA OBRZYDLIWOŚĆ ; OBAJ PONIOSĄ ŚMIERĆ ; krew ich spadnie na nich . III Mojżeszowa 20,13 .

  Dziękuje dziś , mojemu Bogu , Panu Jezusowi za to , że mogę wykonywać Jego polecenie i Jego Wolę . Po prostu mogę rozmnażać się i napełniać ziemię potomstwem , tak jak On postanowił , a nie człowiek , który odchodzi dziś od normalności tzn. mężczyzna obcuje cieleśnie z mężczyzną , czy kobieta z kobietą .

  Dla czystych wszystko jest czyste , a dla pokalanych i niewierzących nic nie jest czyste , ale pokalane są zarówno ich umysł , jak i sumienie . Utrzymują , że znają Boga ………… List Pawła do Tytusa 1,15-16 .

  Pan Bóg ma racje , a nie człowiek . To Pan Bóg wprowadził swoje Prawo . A jeśli ktoś z ludzi myśli i postępuje inaczej to taka osoba się myli i jest w błędzie . To tacy ludzie przeciwstawiają się Panu Bogu i lekceważą Boże postanowienie i Boże Prawo .

  A z resztą ! Co ja wam będę dużo tłumaczył ;

  To wy ludy , narody i języki , pójdźcie do Syna Bożego , Jezusa Chrystusa , to On wam lepiej to wytłumaczy ode mnie , bo to w Nim , w Panu Jezusie są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania , i nie ma w nikim innym zbawienia . Tak zadecydował Bóg Ojciec i taka jest Jego Wola ;

  Ojcowski ROZKAZ brzmi dokładnie ; Ten Jest Syn Mój Umiłowany , Którego Sobie Upodobałem JEGO SŁUCHAJCIE ! Ew. Mateusza 17, 5 .

  Albowiem dziecię narodziło się nam , syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu , i nazwą go ; CUDOWNY DORADCA , BÓG MOCNY , OJCIEC ODWIECZNY , KSIĄŻE POKOJU . Księga Izajasza 9,5 .

  Czytelniku jeśli głos Boży usłyszysz nie zatwardzaj serca swego , oddaj je Zbawicielowi aby je uleczył , a wtedy usłyszysz , przejrzysz i zrozumiesz Prawdziwą Naukę i Prawdziwą Ewangelię Pana Jezusa , Ojcowskiego Syna .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY