Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
706 postów 3262 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

DOWÓD NA NIEISTNIENIE PANA BOGA?!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Radzę ci, przechodź przez jezdnię na zielonym świetle!

 

Wielu ludzi odrzuca Pana Boga tylko na podstawie obserwacji innych ludzi. Takie podejście nie jest ani uczciwe ani nawet logiczne.

Jednak z drugiej strony, cóż z tego, że będę obnosił się ze swoją wiarą a moje codzienne życie będzie kompletnym jej zaprzeczeniem? 

Co mi da "nauczanie milionów", piękne słówka, uśmiechy, skoro spalę innowierców czy jakichś sekciarzy na stosie?

 


Czy dlatego, że biję żonę czy maltretuję dzieci a jednocześnie podkreślam swoją wiarą, czy dlatego – powtórzę – nie ma Pan Boga
Czy jeżeli syn nie kocha swojego ojca i nie jest jego dobrym przedstawicielem to znaczy, że ten jego ojciec nie istnieje?

 

Hm… Takie podejście jest nieuczciwe!


a nie piszę tutaj o błędach, ułomnościach ludzkich czy potknięciach. 
Wiem tylko, że ci pseudo wierzący ludzie którzy swoimi uczynkami dopuścili do tego, że obrażano Majestat Pana Jezusa i Boga Ojca, pewnego dnia odpowiedzą za złe świadectwo o Najwyższym!


Napisałeś, że ci podobno wierzący ludzie, w Imię Pana Boga wymordowali tysiące innych istnień. I to ma być twój dowód na nieistnienie Pana Jezusa i Boga Ojca? Żartujesz sobie?


Pozwól, że podam przykład:

 

  W wielu krajach istnieje prawo mówiące o tym, że przechodząc przez ulicę robisz to, jak to się potocznie mówi, "na zielonym świetle". Takie prawo, taki kodeks ustanowiła Władza i wszyscy ze względów bezpieczeństwa musimy się pod ów przepis podporządkować.

 

ednak jeżeli przebiegnę przez ulicę na świetle czerwonym, to to oznacza, że ci, którzy to prawo ustanowili nie istnieją, czy raczej to, że ja tego prawa nie przestrzegam?


 

Hm… Jak myślisz, czy ci ludzie, o których piszesz, że wymordowali innych ludzi przechodzili przez ulicę na zielonym, czy raczej na czerwonym świetle?

 

ak więc widzisz, nieprzestrzeganie Praw Stwórcy nie jest dowodem na nieistnienie tegoż Stwórcy lecz nieprzestrzeganie Prawa Bożego świadczy o głupocie człowieka i jego krnąbrności!


Dobrego samopoczucia życzę czyli w języku zulu: Hamba kahle!

 

 

 

KOMENTARZE

 • @57KerenOr
  Witaj keren , napisałeś ;


  // Jak więc widzisz, nieprzestrzeganie Praw Stwórcy nie jest dowodem na nieistnienie tegoż Stwórcy lecz nieprzestrzeganie Prawa Bożego świadczy o głupocie człowieka i jego krnąbrności! //


  I ja się też zgadzam ,z tym co napisałeś , jest to Nauka Boża . Ta Nauka pochodzi od samego Zbawiciela Pana Jezusa , tak właśnie naucza Pan Jezus .

  Tak , // nieprzestrzeganie Prawa Bożego świadczy o głupocie człowieka i jego krnąbrności! // to człowiek powinien i jest to obowiązek , każdego człowieka , aby przestrzegał Bożego Prawa tzn. Przykazań Bożych , z którymi przyszedł tu na ziemię Pan Jezus .

  To człowiek , nie przestrzega Prawa Bożego , a nie Pan Jezus i to człowiek ma je przestrzegać , a nie Pan Jezus dlatego , że Przykazania Boże są dla ludzi , a nie dla Pana Boga .

  I w odpowiedzi dobrze napisał autor postu keren57 , że ; // Jak więc widzisz, nieprzestrzeganie Praw Stwórcy nie jest dowodem na nieistnienie tegoż Stwórcy …………… // POZDRAWIAM !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY