Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
706 postów 3262 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

KATOLICKIE ZBOCZENIE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dwie drogi rozchodzą się w lesie. Lecz ja wybrałem tą mniej uczęszczaną!

 

Wszelkie dewiacje są zboczeniem i atakiem szatana. Zatem zboczeniem jest pewne przykładowo zachowanie się homoseksualisty abo lesbijki.

 

To zboczenie  bardzo często nazywane jest przez niektórych  chorobą. Odmianą choroby jest również tak zwany szok poporodowy. Wolno wtedy zabić małe dziecko lub rzucić się pod pociąg!  Chory  jest także pijak, który maltretuje swoją żonę. Także mu wolno, bo przecież jest chory. Taki ktoś jest w bardzo żałosnym stanie chorobowym więc powinien się... leczyć!

 

Chorym  człowiekiem jest także mężczyzna, który "na oczach kamer" zabija maczetą kobietę!  Tutaj społeczeństwo jest już mniej tolerancyjne a przecież to bardzo chory człowiek jest na... nienawiść!

 

  Chorym zachowaniem wyróżnia się Pan Rydzyk  ale ludzie bez dwóch zdań oddają mu hołd nazywając oszusta nadal "ojcem"!

 

  Wolno również Panu Owsiakowi mówić głupoty na temat Pana Boga i na bliźniego. Wolno mu kląć i rzucać mięsem na prawo i na lewo! Może to i chory człowiek jest, którego ja nazwę zboczeńcem no ale ów Jurek to postać medialna i telewizja jedna, i druga na jego chorym zachowaniu się bogaci! Co prawda on jest (powtórzę) bardzo chory (ja nazywam to zboczeniem) ale ile dobra wniesie w życie szpitali? Zatem toleruje się gbura ponieważ ów On przynosi zyski!

 


 

Albo tacy średniowieczni papieże... Wydawali rozkazy królom, upodlali rodzaj ludzki, palili na stosie "czarownice", wyrywali języki, łamali kołem i zamykali kobiety do klatek od wewnątrz nabitych ćwiekami!

 

apewne tylko i wyłącznie chorzy to byli ludzie a nie zboczeńcy, ponieważ katolicyzm w Polsce i na świecie "ma się dobrze"!

 

Albo taki papież Jan Paweł II wiedząc o tym, że młodzież jest molestowana w jednym i w drugim kraju w nagrodę nazwany został "wielkim"! Być może chory to był człowiek ale za to jaki znany?! 

boczeniem jest łamanie Poleceń Boga Ojca oraz Boga Syna. Zatem modlenie się o wstawiennictwo do Marii jest zboczeniem, ponieważ zboczenie to zejście z obranej drogi na lewo lub na prawo! A tą Drogę po której stąpać powinna ludzka stopa wytyczył sam Bóg Ojciec, Który tylko i wyłącznie Syna Swego dał rodzajowi Adama i Ewy.


 


KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY