Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 3365 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

CZY ADMINISTRATOR STOI PONAD PRAWEM?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeżeli mam wszelkie prawa do tekstu to nie życzę sobie dodawania malunków niezgodnych z moimi poglądami.

 

 

 

Dotyczy tematu: "WNIEBOWZIĘCIE MARII – SZATAŃSKI DUCH IM PODPOWIEDZIAŁ..." ze strony:

 

http://57kerenor.neon24.pl/post/150180,wniebowziecie-marii-szatanski-duch-im-podpowiedzialRegulamin serwisu, fragment:

 

"Paragraf 4 p. 7.    Administrator zastrzega sobie możliwość dodawania lub usuwania elementów graficznych do publikacji użytkowników, jeżeli jest to, w jego ocenie, potrzebne do publikacji takiej treści na stronie głównej lub stronach poszczególnych kategorii Serwisu". 

 

  Pytanie zasadnicze brzmi: Czy Administrator ma prawo umieścić obrazek na Głównej jeżeli ów obrazek jest niezgodny z poglądami Autora tekstu? Jeżeli tak, to znaczy, że rola takiego Aministratora jest niespójna i nielogiczna ponieważ Aministrator uzurpuje sobie wtedy prawo niejako do poprawy tekstu Autora lub w ogóle jego zmiany przez obrazek niezgodny z intencjami Autora!

 

Regulamin serwisu, fragment:

 

"Paragraf 5 p. 11.    Każdy z użytkowników umieszczając jakiekolwiek treści i inne materiały w Serwisie zobowiązany jest posiadać prawo do korzystania z tychże elementów publikacji".

 

  Jeżeli mam wszelkie prawa do tekstu to nie życzę sobie dodawania malunków niezgodnych z moimi poglądami. Takie bowiem postępowanie narusza moje prawo do wyrażania uczuć związanych z wiarą.

 

Inne zagadnienie jest następujące: Jeżeli istnieje na ten temat konflikt pomiędzy Administratorami to pytanie brzmi czy jeden z nich powinien pełnić dalej funkcję, ponieważ zachodzi tutaj możliwość posądzenia go o prywatę?

 

W związku z powyższym proszę Administratorów o poinformowanie Szefa Portalu Pana Oparę o zaistniałej sytuacji!

 

Z poważaniem!

 

57KerenOR 

KOMENTARZE

 • @ALL
  BARDZO PROSTE ROZWIĄZANIE!

  http://m.neon24.pl/78668ca7fa2db6b83303897a890558bf,13,0.png

  Mój pomysł jest bardzo prosty: Jeżeli tekst autora poprzedzony jest wgraną przez niego grafiką, to ta sama grafika winna być na Stronie Głównej. Jeżeli zaś tekst nie jest poprzedzony grafiką a Administrator wgra swój rysunek wobec którego autor tekstu nie wniesie sprzeciwu, to ów malunek zaproponowany przez Admina zostaje.

  Wyjątkiem muszą być malunki wzywające do nienawiści... lub inne o podobnej treści!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • KerenOr
  " Pytanie zasadnicze brzmi: Czy Administrator ma prawo umieścić obrazek na Głównej jeżeli ów obrazek jest niezgodny z poglądami Autora tekstu?" /KerenOr/

  Paragraf 4 punkt 7 wyraźnie mówią, że tak.

  Jestem zaskoczona, że nie dostrzega Pan piękna tego malowidła i doszukuje się w nim jedynie zagrożenia dla swoich poglądów. Jeden delikatny wizerunek, a jaką miał siłę odziaływania na Pana. Zaskakujące.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 02:12:01
  Jeszcze raz podaje kierunek dla zagubionych:

  niepodległy.pl
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 02:12:01
  Ruszkiewicz, zachowuj się bo znowu pójdziesz do jail! A tak na marginesie, kto był tak nieodpowiedzialny, że cię wypuścił?
  Miło widzieć, jak ruskie trolle bojom pani AgnieszkaS. Miej się na baczności, bo już po tobie.
  A tak w ogóle, żeby ubliżać Kobiecie? - Jesteś źle wychowany, wstyd mi za ciebie!
 • @AgnieszkaS 02:46:07
  No właśnie :)
  I tego się trzymaj. niepodległy.pl :))
 • @Mind Service 02:53:33
  Ile wypiłeś mendo serwisowa?
  Bełkoczecz. Na Srebrzysku dają wam teraz gorzałę?... Skandal!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 03:01:02
  Jesteś niegrzeczny! Przywołuję cię do porządku!
 • @Mind Service 03:03:14
  Idź spać. Z idiotami ze Srebrzyska nie rozmawiam.
  Buda!
 • Moim zdaniem sprawa jest prosta
  Zadaniem admina jest pomoc blogerowi, odpowiednie ustawienie tekstów na portalu ale także ochrona portalu i czytelników przed działaniem osób, które nie potrafią osiągnąć poziomu kultury wypowiedzi wymaganego przez portal.

  Co mogę powiedzić o tej sytuacji, mam nadzieję, że to co się stało wynikało z nieznajomości Twoich pogądów, nie ze złej woli. To co jednemu wydaje się piękne, drugiemu może się nie podobać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 02:12:01
  Szanowny Jarku,

  Uprzejmie proszę nie używać takiego języka.
  Absolutnie nie można w ten sposób zwracać się do kobiety.
  Zwłaszcza na forum publicznym.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 03:06:03
  Ostrzegam cię! Bo zadzwonię na numer alarmowy i wezmą cię w kaftan bezpieczeństwa! Tylko nie wiem, czy trafisz na Srebrzysko, czego tak bardzo się domagasz, czy do izby wytrzeźwień?
 • @All
  No proszę. Sekciarz który w swoich tekstach ,tytułach notek i obrazach które umieszcza notorycznie i z premedytacją obraża katolików, drwi z ich wiary i kapłanów ma czelnośc czuć się obrazony rysunkiem admina.

  Spadaj na drzewo sekciarzu.Jak chcesz by cię szanowano to najpierw okaż szacunek dla katolików ich wiary i ich pasterzy.

  Na poczatek przeproś publicznie za swoje ordynarne kłamstwa,które tu zamieszcasz.Uderz się w pierś zagryź kaszanką a my ci po chrześcijańsku wybaczymy twoją nikczemność i łajdactwo.
 • @matterhorn
  OBROŃCA INKWIZYTORÓW SIĘ ZNALAZŁ.

  //Na poczatek przeproś publicznie za swoje ordynarne kłamstwa,które tu zamieszcasz.Uderz się w pierś zagryź kaszanką a my ci po chrześcijańsku wybaczymy twoją nikczemność i łajdactwo.//

  Ty chyba nie wiesz co piszesz, kto tu się powinien uderzyć się w pierś, kto oszukuje ludzi od 2000 lat, kto mordował Europę, kto wspierał Hitlera, kto podjudzał do wojen.

  Wszędzie gdzie nie wejdziecie to pozostawiacie po sobie zgliszcza i biedę a teraz podle żądacie przeprosin i uderzenia się w pierś, weź się chłopie obudź.

  My nie weszliśmy tutaj na takiej zasadzie jak wy, wy jesteście po to by niszczyć duchowo, my by ludziom pokazać i wytykać błędy oszukańczej instytucji jaką jest Watykan.

  Wasza nieznajomość Pisma Świętego jest do tego stopnia znikoma że nie potraficie nawet z powodu swojego lenistwa, przeczytać prostych Biblijnych wersetów a te atrybuty waść, czyli nikczemność i łajdactwo oraz lenistwo, przypisz waść sobie i sobie podobnym.

  Życzę miłego dnia.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @matterhorn 08:13:42
  Bardzo rzadko się ze sobą zgadzamy, ale teraz napisałeś to o czym i ja myślę.
  To skrajna sekta, gorsza od żydów i postkomuny razem wziętych.
  8-))))))
 • @Ryszard Opara 03:11:59
  Szanowny Ryszardzie,
  Jak ja się zwróciłem do tej pani?
  Czy nazwanie zera zerem jest obrazą?
 • @Mind Service 03:12:25
  Na Srebrzysko? Starczy mendzio że ty tam jesteś :))
  Ale to ciekawe, że dają ci klawiaturę. To taka nowa forma terapii?
 • @Husky @matterhorn
  I POMYŚLEĆ, ŻE NIE JESTEŚMY ŚWIADKAMI..., ADWENTYSTAMI DNIA SIÓDMEGO, BADACZAMI, KWAKRAMI, INNYMI BADACZAMI, PROTESTANTAMI, PRAWOSŁAWNYMI, WSCHODNIM KOŚCIOŁEM STARO OBRZĘDOWYM, KARAIMSKIM ZWIĄZKIEM RELIGIJNYM (...) ANI INNYM ŻADNYM TAKIM!

  Witajcie Husky i matterhorn

  Czy moglibyście napisać o jaką skrajną sektę Wam chodzi. Nie chciałbym Was źle osądzać, ponieważ nie wiem, czy mówicie o katolikach, o Świadkach..., o Adwentystach Dnia Siódmego czy... o nas!

  Matterhorn

  Muszę Ci powiedzieć, że lubię kaszankę. Na zimno i także podsmażoną. I wątróbkę z cebulką też lubię. Dawno już nie jadłem tak zwanej czerniny no ale gdyby była okazja to czemu nie? Wolę ją raczej na słodko. Można też umilić sobie smaczek i dodać suszonych śliweczek. Ale takich dość mocno suchych. Chłopie, po prostu malina!

  No to byłoby tymczasem tyle na temat kaszanki! Z drugiej strony patrząc szkoda kaszanki na uderzanie się w pierś.

  Napisałeś jeszcze:

  "Na początek przeproś publicznie za swoje ordynarne kłamstwa,które tu zamieszczasz".

  W takim razie napisz o jakich ordynarnych kłamstwach napisałem. No ale oczywiście poprzyj swoje wiadomości Nauką Boga Ojca, Pana Jezusa i Apostołów!

  Napisz na ten temat... Tak, publicznie! Ok?

  No to trzymajcie się!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • matterhorn & Husky
  Czy można chirurgowi lub innemu specjaliście , z wieloletnim przygotowaniem do zawodu , z latami praktyki , z pasją do tego co robi , z osiągnięciami w dziedzinie powiedzieć , że nie zna się na swojej robocie ??

  Czy pani ze sklepiku za rogiem , może dawać wskazówki chirurgowi jak ma operować ?? On ze znajomością i gruntowną wiedzą anatomii i z intuicją , może słuchać rad pani ze sklepiku ??

  Podobnie ma się sprawa z czytającymi , studiującymi znawcami Biblii !!!
  Czy ktoś , kto studiuje politykę tego świata , może z powodzeniem i trafnie oceniać kogoś kto studiuje dogłębnie Biblię , z której nauka płynąca, jest sensem jego życia ??

  Prawda jest taka , że KK przedstawia Boga po swojemu , przekręcając niemal wszystko co dotyczy Boga i Jego Syna .
  Tymczasem dla kogoś , kto naprawdę chce poznać Boga i jest przez niego samego wywołany z tego świata i prowadzony , prawda jest inna , od tej którą głosi KK , którą głosi świat . I tu jest rozdźwięk .

  Żeby nazwać kogoś sekciarzem , trzeba mieć dowody ...i wiedzę , o której piszę powyżej .


  Ludzie weźcie do ręki Biblię , nie bójcie się !!! Czytajcie tą księgę , a zobaczycie BŁĄD !!!!
 • @Adamus... 10:52:54
  "Ludzie weźcie do ręki Biblię , nie bójcie się !!! Czytajcie tą księgę"
  - Z tym nie sposób się nie zgodzić.
  Natomiast problem jest z interpretacją Biblii. Różne sekty, protestanckie zbory, domorośli badacze zwykle nie mają pojęcia o naukach biblijnych, choćby o tym jaka prawda jest w tej Księdze zawarta. Aby choć mieć minimalne wyobrażenie trzeba przynajmniej wiedzieć jakie gatunki literackie tam istnieją i jak należy odczytywać to co tam jest napisane. Ktoś niezorientowany po prostu nie wie, czy w Biblii jest zawarta prawda historyczna, coś tam niby przeczyta i już po swojemu kombinuje. A jak dojdzie np. do tego, że np. w Biblii są dwa opisy zdobycia Ziemi Obiecanej, to staje przed nierozwiązywalnym dla niego problemem, który opis jest prawdziwy?
  Albo z kultem Maryjnym. Na podstawie jednego wyrwanego z kontekstu fragmentu z Pisma Św. buduje taki przekonanie, że Kościół Katolicki coś tam kręci. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie. Wszystko co jest podawane do wierzenia w KRK ma solidne podstawy teologiczne i biblijne. I oczywiście naukowe. O różnych aspektach biblijnych są traktaty, prace doktorskie i licencjackie.
  Można to tłumaczyć, ale to jak grochem o ścianę, taki z góry zakłada że wie lepiej bo gdzieś coś usłyszał, coś przeczytał. Co tam wieki badań Pisma św., znajomość tamtych języków, kodeksów, przekładów, co tam współczesna nauka, archeologia, teologia, filozofia, etyka, fakty historyczne, jak można napisać notkę i wygłosić swoją mądrość, która jest zwykłą herezją...
 • @Mind Service 11:23:30
  Otóż znajomość , kodeksów, przekładów, współczesna nauka, archeologia, teologia, filozofia, etyka, fakty historyczne są niczym w porównaniu z Prawdą Biblijną .

  Bóg ukrył prawdę o sobie , i odkryje ją tylko temu , który ma serce czyste nastawione na poznanie Tajemnicy o Bogu i Chrystusie .

  W Biblii jest " zakodowana" czy zakryta prawda . Jest dużo symboliki ,przypowieści .
  Człowiek , który jest badaczem historii , nie odkryje tej prawdy przy pomocy własnego umysłu i zdolności analitycznego myślenia .

  W tym tkwi sedno , że Bóg widzi , kto Go naprawdę szuka , widzi jego serce i wtedy daje takiemu " narzędzie" czyli Ducha Prawdy . I to dzięki
  tej sile , a nie naszej własnej mocy poznajemy całą prawdę .

  Dlatego różni badacze , mają różne wnioski ...
 • @Adamus... 11:48:00
  "znajomość , kodeksów, przekładów, współczesna nauka, archeologia, teologia, filozofia, etyka, fakty historyczne są niczym"
  "W Biblii jest " zakodowana" czy zakryta prawda . Jest dużo symboliki ,przypowieści"
  "wtedy daje takiemu " narzędzie" czyli Ducha Prawdy"

  - To co napisałeś, to jest wyraz ignorancji i braku podstaw jakiejkolwiek wiedzy. Jak można Cię traktować poważnie, skoro uważasz, że z góry wiesz lepiej, bo tak Ci się wydaje?
 • @Adamus...
  BÓG NIE MIESZKA W ŚWIĄTYNIACH RĘKĄ ZBUDOWANYCH!

  Witaj!

  Podoba mi się Twój komentarz. Ja dodam jeszcze raz, że bez pomocy Pana Jezusa Chrystusa człowiek nie jest stanie odgadnąć tych wspaniałych duchowych tajemnic. Bóg Ojciec Syna Swojego nam dał zatem gdy się do Syna Bożego zwrócimy to zasłona niewiedzy spadnie z ludzkich oczu!

  Zaproponuję bardzo zrozumiały werset! Paweł w Dziejach Apostolskich 17/24 nadmienia:

  "(24) BÓG, który stworzył świat i wszystko, co na nim, Ten, będąc Panem nieba i ziemi, NIE MIESZKA W ŚWIĄTYNIACH RĘKĄ ZBUDOWANYCH".

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html

  Bóg nie mieszka w świątyniach z kamienia... Zatem jak się ma do tego Pawłowego katolickie utarte zdanie: "Bóg jest wszędzie"?

  (...)

  I pewnego dnia przed laty Syn Boga Ojca wyciągnął mnie z murowanego katolickiego kościoła w którym Pan Bóg nie mieszka! W którym są bałwochwalcze obrazy i figury i w którym poniża się Naukę Boga Ojca oraz Boga Syna!

  Jeszcze jeden fragment. Tym razem z Ewangelii według Jana 15/5!

  Pan Jezus Chrystus Powiedział:

  "(5) Ja jestem krzewem winnym, wy jesteście latoroślami. Kto trwa we mnie, a Ja w nim, ten wydaje wiele owocu; bo BEZE MNIE NIC UCZYNIĆ NIE MOŻECIE". 

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Mind Service
  KTO MA PRZYKAZANIA MOJE!

  21) Kto ma przykazania moje i przestrzega ich, ten mnie miłuje; a kto mnie miłuje, tego też będzie miłował Ojciec i Ja miłować go będę, i objawię mu samego siebie.
  (Ew. Jana 14:21, Biblia Warszawska)

  (3) A z tego wiemy, że go znamy, jeśli przykazania jego zachowujemy.
  (1 List Jana 2:3, Biblia Warszawska)

  (17) Pilnie będziecie przestrzegać przykazań Pana, Boga waszego, jego nakazów i ustaw, które ci nakazał.
  (Ks. Powt. Prawa 6:17, Biblia Warszawska)

  (9) A tak wiedz, że Pan, Bóg twój, jest Bogiem, Bogiem wiernym, który do tysiącznego pokolenia dochowuje przymierza i okazuje łaskę tym którzy go miłują i strzegą jego przykazań.
  (Ks. Powt. Prawa 7:9, Biblia Warszawska)

  11) Przestrzegaj więc przykazań, ustaw i praw, które Ja ci dzisiaj nakazuję spełniać.
  (Ks. Powt. Prawa 7:11, Biblia Warszawska)

  4) Kto mówi: Znam go, a przykazań jego nie zachowuje, kłamcą jest i prawdy w nim nie ma.
  (1 List Jana 2:4, Biblia Warszawska)

  Z powyższych wersetów jasno wynika, że dostaliśmy przykazania po to, by je przestrzegać, kto ich nie przestrzega a mówi że zna Naukę Pana Jezusa, jak mówi Jan, kłamcą jest i prawdy w nim nie ma.

  Proszę mi odpowiedzieć jak to się ma do kościoła katolickiego, który nie tylko że nie przestrzega II przykazania, to jeszcze je WYRZUCIŁ!

  Aby wszystko było w porządku przed swymi wiernymi chytrze podzielił X przykazanie uzupełniając wyrzucone przykazanie.
  Powiedź mi człowieku kogo ty wybielasz, z powyższych Nauk które przytoczyłem, nawet dziecko wyciągnęłoby wniosek, że kościół katolicki jest , OSZUSTEM!

  Piszesz:

  ‘’ Wszystko co jest podawane do wierzenia w KRK ma solidne podstawy teologiczne i biblijne. I oczywiście naukowe. O różnych aspektach biblijnych są traktaty, prace doktorskie i licencjackie. //

  To, co kościół katolicki podaje do wierzenia swoim wiernym , to wierutne bzdury mające swój początek w zakłamanej tradycji katolickiej, DALEKIEJ OD NAUK PANA JEZUSA!

  Przypomnę WYRZUCONE przez kościół katolicki, II przykazanie:

  (8) Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze i co jest na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.

  (9) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mię nienawidzą,

  (10) a okazuję łaskę aż do tysięcznego pokolenia tym, którzy mię miłują i przestrzegają moich przykazań.

  Jeśli chłopie nie widzisz różnicy i nie potrafisz wyciągnąć wniosków, nie zabieraj głosu.

  Zapamiętaj sobie, że Biblia sama się obroni, sama pokaże kłamstwo, sama pokaże fałsz.

  Słowa Pana Jezusa, po owocach ich poznacie, są słowami wiecznymi, są słowami które przebijają mury i tu ciebie zapewniam, dużo większymi niż mury Watykanu, dlatego jeśli nadal chcesz łgać, twoja sprawa, ja jednak wiem, że są tutaj tacy ludzie, którzy szanują PRAWDZIWĄ NAUKĘ PANA JEZUSA, a ty po prostu jesteś ślepy!

  To, co przedstawiłem , to wierz mi, tylko wierzchołeczek góry lodowej.

  Zadaje sobie więc pytanie: jeśli widzę nauczycieli którzy POPRAWIAJĄ BOGA A NAWET GO LEKCEWAŻĄ, ostrzeżenie dane mi przez Pana JEZUSA, WZBIERA WE MNIE I OPUSZCZAM SZEREGI KŁAMCÓW!

  ...PO OWOCACH ICH POZNACIE...

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @Mind Service 11:53:23
  Mnie się nie wydaje !!! Ja to czuję !!!

  A Ty z góry założyłeś , że nic nie wiem ,że brak mi wiedzy .
  A zadałeś sobie choć trochę trudu , aby poznać moją wiedzę ???

  Czy zawsze towarzyszy Ci taka powierzchowna analiza ???

  Ja napisałam Tobie , tylko o pewnej istotnej sprawie . A Ty gdybyś
  wiedział o co chodzi , to byś był uradowany .
 • @Mind Service 11:53:23
  Mendo serwisowa...
  A ktoś takiego jak ty traktuje poważnie?
  Do budy!
 • @Adamus... 12:16:23
  Nie zwracaj na tego dupka uwagi. On kopiuje (kradnie) takie komentarze ze stron religijnych i udaje że to są jego "przemyślenia".
  To jest zwykły śmieć internetowy. Złodziej po prostu.
 • KerenOr & 60grzegorz
  Tak , racja !! to o czym tu mówicie na Neonie o Prawie Boga ,to jest zaledwie wierzchołek góry lodowej !!!

  Głosicie istotne podstawy , aby może kogoś poruszyć , kto jeszcze szuka , waha się !!

  Prawdziwie Chrystus jest krzewem winnym i nic bez niego nie możemy !!!


  Pozdrawiam Tych co Prawdę głoszą ...
 • @AgnieszkaS
  POGAŃSKI MALUNEK JEST FAŁSZYWYM PRZEDSTAWIENIEM MOICH MYŚLI CZYTELNIKOWI! A także: PARĘ SŁÓW O REGULAMINIE!

  AgnieszkoS. na temat religijnego bohomaza napisałaś do mnie:

  "Jestem zaskoczona, że nie dostrzega Pan piękna tego malowidła i doszukuje się w nim jedynie zagrożenia dla swoich poglądów. Jeden delikatny wizerunek, a jaką miał siłę oddziaływania na Pana. Zaskakujące".

  Piękne malowidło? Agnieszko gdybyś kochała Pana Jezusa to nie chciałabyś Go obrazić! Ja nie chcę obrazić Syna Bożego i na moim blogu nie ma żadnych "religijnych" obrazków przedstawiających Pana Boga! Zresztą u mnie nie ma żadnych religijnych obrazków!

  Niektórzy tak zwani mali złośliwcy próbują nieopatrznie wmówić mi, że mój awatar również jest awatarem bałwochwalczym. Odpowiadam im wtedy, że to nieprawda. Mój awatar jest na tym Portalu symbolem mojej osoby i nie ma on nic wspólnego z moimi poglądami. A że ten symbol komuś przeszkadza to już nie jest moja wina.

  Może niedługo ktoś przyczepi się do gołębia, który również występuje w Biblii albo do wielkiej ryby, która połknęła Jonasza.

  Przyjdzie taki moment, że dzieci nie będą mogły w szkołach malować tęczy bo to symbol lgbt+ jest i nie uchodzi.

  Powracając do tematu: Ten pogański malunek nie jest zagrożeniem do MOICH POGLĄDÓW tylko fałszywym przedstawieniem moich myśli Czytelnikowi przez Administratora! A to wielka różnica jest! A swoją drogą: Nie życzę sobie tego! A jeżeli nie widzisz w tym sprzeczności co do Paragrafu Regulaminu to znaczy, że Regulamin nie uwzględnia opisanej sytuacji i trzeba niektóre punkty tegoż Regulaminu zmienić.

  Cześć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 12:38:50 O szoku kulturowym
  Witaj, powinieneś poznać też moje stanowisko na
  temat "religijnego bohomaza", tu:
  https://57kerenor.neon24.pl/post/150180,wniebowziecie-marii-szatanski-duch-im-podpowiedzial
 • @adevo
  SZOK KULTUROWY!

  Nie mam pretensji do Ciebie... Przecież zadośćuczyniłeś mojej prośbie...

  No dobrze, tylko kilka zdań!

  Napisałeś do Agnieszki:

  "Wielu może zrozumiało, że nawet skromny wycinek prawdziwego dzieła sztuki może bardzo silnie oddziaływać. To jest ten szok kulturowy, który dostają ignoranci sztuki w obliczu prawdziwego dzieła".

  Czy uważasz, że to ja jestem ignorantem sztuki? Chyba tak uważasz. Nie! Lubię obrazy o różnych tematykach. Jednak zdecydowanie sprzeciwiam się obrazkom przedstawiających niby to Pana Jezusa, Aniołów, lub dotyczących tematów Biblijnych w ogóle. Ja po prostu nie lubię kpin z Pana Boga.

  No i Kolego, coś na tym Neonie nie gra, ponieważ niby to artykuły napisane przeze mnie muszą być "konkretnie moje" ale niektórzy mi w tym przeszkadzają i sprawiają, że zdjęcie na Jedynce wstawiają według własnego widzimisię. Oczywiście z reguły zgadzam się z Administratorami w tym temacie. Nawet prawie zawsze zgadzam się jednak bywa, że daję upust swojemu sprzeciwowi. Do tej pory tego typu zgłoszeń było przeze mnie uczynionych kilkanaście.

  Najlepiej do tego tematu podchodził swego czasu Pan Parol... Tak wiem, co niektórzy się pokłócili i tak dalej... On nigdy nie robił mi problemów z tym Waszym szokiem kulturowym!

  Jednak rozumiem... Musisz się wytłumaczyć przed Agnieszką! No cóż, jeszcze raz dziękuję za spełnienie mojej prośby!

  PS

  Aaa...

  Piszesz jeszcze do Agnieszki:

  "Agnieszko, dzięki za Twoje pytania do Kerenora. Kerenor był zmuszony przedstawić publicznie swoje stanowisko do obrazków o tematyce religijnej. W ten sposób poznaliśmy Kerenora lepiej, niż przez czytanie jego tekstów".

  Na temat zakazu wykonywania obrazków a jest to obwarowane Bożymi Przykazaniami piszę od roku 2011 ale rozumiem, że mógł ten fakt umknąć czyjejś uwadze! :)

  Cześć!

  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY