Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
722 posty 3373 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

BARDZO ALE TO BARDZO, BARDZO ŹLE POSTĘPUJECIE, KATOLICY!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mój blog jest kawałkiem świata, który otrzymałem od Szefa Portalu!

 

Poniżacie Boga Ojca, poniżacie Boga Syna, powielacie niezgodne z Nauką Pana Jezusa katolickie nauki. Popieracie modlitwy do Marii. Uczycie Wasze dzieci bałwochwalstwa.

 

ednak uważacie, że to nie Wy powinniście przestać obrażać Pana Boga! To raczej ja nie powinienem swoimi artykułami zwracać dosadnie Wam uwagi. No cóż, używam Słowa Bożego a Wy nauk Waszej  Tradycji i w dodatku bałwochwalczej Tradycji! Wasza katolicka organizacja zbudowana została na krwi niewinnych ludzi. Ludzi otumanionych a w końcu i spalonych na stosie! Oczywiście spłyciłem trochę temat. Jeszcze było wyrywanie języków, łamanie kołem i kilka innych drobnostek. No i molestowanie tu i tam młodych ludzi!

 

Ale dajmy spokój temu tematowi! Wielokrotnie pisałem, że organizacja papieska jest organizacją heretycką i bluźnierczą! A... Może takich słów również nie powinienem pisać, ponieważ strzelicie focha!

 

ajrzyjcie sami do encyklopedii. Kupcie sobie historyczne książki... Wrzućcie w Google hasło: "Inkwizycja". Wam, katolikom wolno nazwać papieży mordercami. Mi nie jest wolno.

 

  Zatem powinienem może powiedzieć, że zamknięcie Pana Jezusa w skrzynce zwanej Tabernakulum na klucz, jest zwykłą pomyłką?  A może słuszną rzeczą byłoby stwierdzić, że taka nauka niezgodna jest Nauką Pisma Świętego? Nie przeczę! Powiem więc, że taka Nauka niezgodna jest z Nauką Pisma Świętego.

 

Ale przecież tutaj nie tylko o złą naukę chodzi Kolego Pedant a o Waszą szyderę na ten temat. Kpicie sobie z Pana Jezusa. Zamykacie Go w poświęconej przez Was samych puszcze. Kpicie sobie z Boga Ojca!  Zatem Wam wolno wrzeszczeć na cały głos co prawda nie gardłem a przedstawieniem fałszywego obrazu. Wam wolno! Ale takie postępowanie gorsze jest od ostrzejszych tytułów moich artykułów.

 

Poniżacie Boga Ojca, poniżacie Boga Syna, powielacie niezgodne z Nauką Pana Jezusa katolickie nauki. Popieracie modlitwy do Marii. Uczycie Wasze dzieci bałwochwalstwa a to podobno właśnie ja nie powinienem nazywać Was heretykami!

 

Zatruwacie fałszywą nauką kolejno po sobie rodzące się społeczeństwa ludzkie ale to ja nie powinienem pisać, że Wasze święta są na cześć szatana! Wam wolno. Mi, nie!

 

https://macgregor.neon24.pl/post/150312,dyskurs-quasi-religijny-na-naszym-neonie#comment_1576150

 

 

Na jaką więc cześć są Wasze święta?  Tak w istocie jest tylko Dobro i tylko Zło, Pan Jezus Boży Syn i szatan. Przedstawicielem pierwszego, powtórzę, jest Pan Jezus, przedstawicielem drugiego oczywiście jest demon! Odpowiedź zaiste jest prosta: Skoro tak zwane święto "Bożego Ciała" nie jest na cześć Pana Boga, to jasne jest, że może być tylko na cześć... szatana! Ale Wam się taka krzycząca odpowiedź nie podoba. Nie życzycie sobie jej. Powinienem raczej nazwać Was niegrzecznymi dziećmi i przygrozić delikatnie palcem!

 

Nie macie nic na swoją obronę, ponieważ nie jesteście posłuszni Ewangelii Chrystusowej! A ten wykrzyknik, który postawiłem po zakończeniu zdania, może być?

 

Denerwujecie się gdy ostrzej napiszę o Waszych herezjach. Łamiecie sobie głowy. Robicie podchody.

 


 

Ale nic to! Nic to! Ja i tak będę pisał! I nie mam najmniejszego zamiaru milczeć ani dostosowywać się do Waszych wymogów. Mój blog jest kawałkiem świata, który otrzymałem od Szefa Portalu. Nie interesują mnie gwiazdki, poparcia i klakierstwo tych, którzy chwalą moją pisaninę a mają zupełnie inne poglądy niż te, które opisane są w Biblii! Oczywiście o Tobie roux teraz piszę "Kolego od Świadków...", chodzący od domu do domu z fałszywą nauką na ustach!

 

araz.... O czym jeszcze nie napisałem? Już wiem! O Waszych klątwach i antyizraelskich wrzaskach no i o moim awatarze, który Wam, nie wiedzieć dlaczego, – przeszkadza! Ale mi się on podoba! Wydaje mi się całkiem niezły no i... nie jest ów "lewek" zabroniony żadnym punktem Regulaminu! To bardzo ważne!

 

No to 3majcie się!
KOMENTARZE

 • Ja tylko przeczytałem tytul
  I jeżeli tak napisał wróg katolików, tzn. że katolicy postępują dobrze. Brałbym się gdyby taki nadpapiez pochwała katolików.
 • @Wican
  WOLĘ OKREŚLENIE WRÓG NAUKI KATOLICKIEJ!

  Niby to samo a jednak brzmi dokładniej! Ale może napisałbyś coś na temat przykładowo tego zdania:

  'Poniżacie Boga Ojca, poniżacie Boga Syna, powielacie niezgodne z Nauką Pana Jezusa katolickie nauki. Popieracie modlitwy do Marii. Uczycie Wasze dzieci bałwochwalstwa".


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Autor
  Niby jak mam się ustosunkowac do tego wstępu:

  "Wasza katolicka organizacja zbudowana została na krwi niewinnych ludzi. Ludzi otumanionych a w końcu i spalonych na stosie! Oczywiście spłyciłem trochę temat. Jeszcze było wyrywanie języków, łamanie kołem i kilka innych drobnostek. No i molestowanie tu i tam młodych ludzi!"

  problem, jest taki, ze robi Kolega taka wrzutkę i żeby się do tego odnieśc, trzeba by napisac cały elaborat wyjaśniający. A nikogo na to niestać.

  To tak jak w internecie zwolennicy Wielkiecj lechii piszą:
  Polska rządziła swiatem aż przyszedł katolicki kler,narzucił chrzest przemocą (mocarstwu???) i potęga się rozpadła.
  naisc taką wrzutkę jest bardzo prosto, ale żeby z nią solidnie polemizowac potrzeba czasu, analizy itd.
  jest to uważam nie fair.

  Byćmoże dlatego Kolega nie przyznaje się do żadnej organizacji, zeby nikt nie mógl dopowiedzieć : ale przeciez Twoja organizacja to sami komunisci i pedofile???

  pozdr
 • @MacGregor
  NO TO JEST INNE WYJŚCIE!

  Nie ma problemu... Jak Kolega chce to może przecież w tym miejscu odnieść się do o wiele ważniejszych spraw. Mam tutaj na myśli niezgodną z Nowym Testamentem naukę o wniebowzięciu Marii. Ot, przykładowo:

  http://57kerenor.neon24.pl/post/150239,wniebowziecie-marii-to-herezja

  Załóżmy, że Kolega odniesie się do spraw tam poruszonych no to w jakiś sposób ruszymy z miejsca. Przyzna Kolega, że Nauki Pana Jezusa są ważniejsze przykładowo od Inkwizycji.

  *

  No i jeszcze pisałem pod adresami:

  http://57kerenor.neon24.pl/post/150272,maria-kobieta-wybrana-lecz-omylna-jak-kazdy-z-nas


  http://57kerenor.neon24.pl/post/150180,wniebowziecie-marii-szatanski-duch-im-podpowiedzial

  *

  Nie przyznaję się do żadnej organizacji ponieważ do żadnej nie należę! Dla mnie to proste. No i rozumiem, że Kolega przez to nie może mnie w jakiś sposób zaszufladkować. Ja mogę z prostej przyczyny a są to podstawowe punkty jakiegoś wyznania. O katolicyzmie napisałem ale żeby nie było to czepię się teraz Świadków...., którzy NIGDY, powtarzam, NIGDY, bezpośrednio w modlitwie nie odezwą się do Pana Jezusa. Mógłbym jeszcze trochę wrzucić klamotów do ogródka Adwentystów Dnia Siódmego. Ale co tam, zatem może odniesiesz się do Apokalipsy 7 lub w ogóle podasz jakiś cytat z Nowego Testamentu mówiący o tym, że Maria została wniebowzięta?

  To taka propozycja!

  PS

  MacGregor ten artykuł no może Ci się nie podoba ale jestem wrogiem jakichkolwiek wrzutek, no chyba, że sam coś kiedyś napisałem i to po pewnym czasie powielę. Ale żeby jakieś obce wrzutki...? To nie jest mój styl!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  POZWOLĘ SOBIE KEREN, BO PODOBA MI SIĘ TEN TEKST.

  //Ale przecież tutaj nie tylko o złą naukę chodzi Kolego Pedant a o Waszą szyderę na ten temat. Kpicie sobie z Pana Jezusa. Zamykacie Go w poświęconej przez Was samych puszcze. Kpicie sobie z Boga Ojca! Zatem Wam wolno wrzeszczeć na cały głos co prawda nie gardłem a przedstawieniem fałszywego obrazu. Wam wolno! Ale takie postępowanie gorsze jest od ostrzejszych tytułów moich artykułów.

  Poniżacie Boga Ojca, poniżacie Boga Syna, powielacie niezgodne z Nauką Pana Jezusa katolickie nauki. Popieracie modlitwy do Marii. Uczycie Wasze dzieci bałwochwalstwa a to podobno właśnie ja nie powinienem nazywać Was heretykami!


  Zatruwacie fałszywą nauką kolejno po sobie rodzące się społeczeństwa ludzkie ale to ja nie powinienem pisać, że Wasze święta są na cześć szatana! Wam wolno. Mi, nie!//  Oj tak, oj tak, ile pokoleń zostało oszukanych przez te dwa tysiąclecia , ile pokoleń!?

  Z tego wszystkiego można wysnuć wniosek, że faktycznie , oni mogą kłamać a ty czy ja czy inni mają siedzieć cicho, no dość dziwne i niemal szaleńcze postrzeganie dziwnych swych racji, mają ci panowie.


  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • KATOLICKA TRADYCJA !
  Do katolików i innych , dobrze napisał o was autor postu 57KerenOr ;

  //Bardzo ale to bardzo , bardzo żle postępujecie , katolicy ! //
  // Poniżacie Boga Ojca, poniżacie Boga Syna, powielacie niezgodne z Nauką Pana Jezusa katolickie nauki. Popieracie modlitwy do Marii. Uczycie Wasze dzieci bałwochwalstwa.//


  Jest to tragiczne i żałosne , Polska jest krajem tradycji i obrzędów wymyślonych przez ludzi . Polacy umiłowali bardziej swoją TRADYCJE od Pana Boga i Jego Nauki . Polacy nie czytają Pisma Świętego i nie modlą się do Pana Jezusa tylko do Marii i innych tzw. przez nich świętych ???

  Polak katolik woli tradycje ojców od nauki Pana Boga , Polak katolik
  Umiłował własną naukę i własną chwałę , a Pana Boga ma za nic .

  Polska katolicka jest krajem , który za nic mają Prawo Boże. Katolicy, Pana Jezusa nie szanują. Nie szanują Boga Ojca i nie szanują Jego Woli i się z nią nie liczą . Dla katolików ważniejsza jest Maria i modlitwy do niej , a przecież jest to czyste Bałwochwalstwo .

  Katolicy pysznią się bezpodstawnie i chcą być mądrzejsi od Pana Jezusa , ale nie tędy droga . Pan Jezus nie da się z siebie naśmiewać , chociaż niektórzy myślą inaczej .

  A ja wolę Naukę Zbawiciela Pana Jezusa od ludzkiej nauki , tradycji , obrzędów czy innych wierzeń . Wolę wykonywać Wolę Pana Jezusa niż mam sam na sobie polegać , czy na mojej własnej woli , czy na jakieś nauce wymyślonej przez ludzi .


  / Bardzo ale to bardzo , bardzo żle postępujecie , katolicy /
 • @Wican 20:27:59
  katolik to coraz bardziej przypadłość, jak powód do dumy. Kiedyś to zrozumiecie xD
 • ...
  Kiedyś koleżanka zapytana przeze mnie ; a gdzie w Biblii masz zapisane coś o tym , że należy czcić Marię ? Odpowiedziała , że faktycznie w Biblii nic nie ma , na ten temat , lecz potrzeba kultu wyrosła w ludzkich sercach.

  Kult Marii czy innych to potrzeba ludzkich serc !!! I to jest prawda .
  Ludzka tradycja , ludzka nauka nijak się ma do prawdy jaką można wyczytać w Biblii . Podczas czytania następuje zderzenie tego ludzkiego aspektu z Boskim . Zostaje obnażony fałsz , każdej nauki , która nie pochodzi od Boga .

  Ludzie potrzebują znaków , obrazów widzialnych , Aby coś czcić muszą składać pokłon figurze , obrazowi . Muszą to widzieć !!!

  A Chrystus w sytuacji z Tomaszem powiedział , błogosławieni ci , którzy nie widzieli , a uwierzyli .

  Serce człowieka podąża swoimi drogami !! Jeśli nie jest oczyszczone w imieniu , Duchu Jezusa Chrystusa , jeśli nie jest obrzezane w Duchu , to pragnie , goni za tym co światowe .

  Zaś serce obrzezane w Duchu , pragnie tego co Boskie . To prosta zasada .


  Nie trzeba zobaczyć aby uwierzyć , trzeba uwierzyć aby zobaczyć !!!


  Pozdrawiam :)
 • brawo no i gratki za walkę z oporem
  Twój przeciwnik gotów jest się posunąć do każego plugastwa xd walka z diabłem zawsze była trudna ;-) - przykład akcja "patriotów" w białymstoku gdzie ponapadali przypadkowe osoby i pobili...
  Spór na argumenty jest dla nich najgorszy z możliwych... to pewnie dlatego napadają na wszelkie kamery wycelowane w kościół xD

  Dlatego gratulacje za wytrwałość
  To, co w naszym kraju wyprawiają katolicy, przekracza już zakres paragrafów kryminalnych.
  Medycyna leży... naród umiera zatłoczone sory xdd
  Policja leży...
  Wojsko leży...
  Konsumeci bez przewry okradani xd...
  podatki rosną katolik na katolika paragrafem i podatkiem..
  Katolicy blokują in vitro - of liczba ofiar przekroczyła 5000 i stale rośnie... ciemnota królem polski xD.. tak by można podsumować sprawę in vitro i aborcji... tymczasem Bóg zaleca in vitro.
  Katolicy nie słuchają swojego papieża który zaleca lekturę pism świętych... można powiedzieć że mamy tu do czynienia z heretykami a nie rasowym katolikiem, który straszniue źle postępuje. Pół narodu wyznawców (bałwochwalców) pisu przeciw połowie "braci" zwolenników PO ... obu firmom można zarzucić zdradę interesów narodowych, więc sytuacja przypomina kreskówkę, gdzie katolik siedzi na cienkiej gałęzi i piłuje tę na której siedzi xD... cóż taki jest wybór obecnie niemal xD
  W obu formacjach kradną albo umożliwiają kradzież, niszczą państwo... katolicy. Dziś nie można powiedzieć że państwo niszczy kto inny, jak polak-katolik. Sto procent ustaw jest z rąk katolika.... ta wiara to tragedia narodowa niestety.. być może odpowiada za całą biedę w polsce i ciężkie losy tego kraju... Słusznie napisałeś o katolikach ;-) dam ci drugie 5 gwiazdek ;-)
 • @Leon. 20:51:31
  "To, co w naszym kraju wyprawiają katolicy, przekracza już zakres paragrafów kryminalnych.
  Medycyna leży... naród umiera zatłoczone sory xdd
  Policja leży...
  Wojsko leży...
  Konsumeci bez przewry okradani xd...
  podatki rosną katolik na katolika paragrafem i podatkiem..
  Katolicy blokują in vitro - of liczba ofiar przekroczyła 5000 i stale rośnie... ciemnota królem polski xD.. tak by można podsumować sprawę in vitro i aborcji... tymczasem Bóg zaleca in vitro. "
  Pojechałeś. Trzymałeś się? xD /?/
  "Sto procent ustaw jest z rąk katolika.... ta wiara to tragedia narodowa niestety.. być może odpowiada za całą biedę w polsce i ciężkie losy tego kraju... Słusznie napisałeś o katolikach ;-) dam ci drugie 5 gwiazdek ;-)"
  Debil. :) Pozwiesz mnie Puchatku za hejt? Polska pisze się z dużej! matole. Normalnie nienawidzę ćwoków.
 • Keren
  myślałem o Tobie i wymyśliłem, że się chłopie marnujesz. Twoja nienawiść do katolików nie przekłada się na szlachetne czyny. Mnich może się alie i izo- lować, ale tylko wtedy Bogu się to Podoba gdy jest Twórcze! Uwierz mi. Atos. Wyciszysz się i pokochasz nas, gwarantuję Ci, za góra 8 tygodni. Jedź, zwiedź i wróć. :) Kręcisz się bracie w kółko od lat... ja nie widzę rozwoju; Bóg widzi? /no ja rozumiem, że niektóre procesy trwają miliony lat... ale one nie nadają w necie.../
  PS. Ja się nawet modliłem za Ciebie. Ale co to da?
 • @JimA
  ZATEM NADAL NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIA NA TEMAT ARTYKUŁU!

  I co ja mam Ci powiedzieć? Po prostu proponuję porzucić modlitwy do Marii i katolicyzm w ogóle, ponieważ jedyną Drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus a Maria nie żyje. No i jeżeli nie masz nic do powiedzenia w temacie to oznacza, że nie znasz Nauki Pana Jezusa i Boga Ojca!

  Nie znaczy to jednak, że Twoja sytuacja nie może się zmienić! Gdy zwrócisz się do Pana i Boga Jezusa Chrystusa, to ON, jeśli zechce, da Ci zrozumienie Ewangelii! Jednak stanie się według Jego Woli a nie mojej!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY