Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 3365 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

TEN, KTO MA SYNA, MA ŻYCIE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzięki składam Temu, który mię przyoblekł mocą, Chrystusowi Jezusowi...

 

Żeby wyznać Pana Jezusa przed ludźmi trzeba Go wychwalać. Taka jest Wola Boga Ojca.  Jeżeli Bóg Ojciec Syna Swego nam dał to powinniśmy do Syna się modlić i z Nim rozmawiać! 


  Syn Boga Ojca jest Pośrednikiem pomiędzy Bogiem Ojcem a ludźmi.  
Zatem ja do Syna się modlę i wyznaję Jego Imię a On jeśli zechce to wyzna człowieka przed Majestatem Boga Ojca. Tak mówi Ewangelia. Takie jest Boże Prawo.


Apostoł Paweł również modlił się do Pana Jezusa. Apostoł Paweł był wdzięczny Synowi Boga Ojca za wszelkie łaski i dobrodziejstwa!


"(12Dzięki składam  Temu, który mię przyoblekł mocą, Chrystusowi Jezusowi, naszemu Panu, że uznał mnie za godnego wiary, skoro przeznaczył do posługi mnie,  (13) ongiś bluźniercę, prześladowcę i oszczercę. Dostąpiłem jednak miłosierdzia, ponieważ działałem z nieświadomością, w niewierze".


1 List Apostoła Pawła do Tymoteusza 1/12, 13


https://www.biblia.info.pl/biblia.html


 

  edynym Bogiem jest Bóg Ojciec! 


  edynym Bogiem jest również Pan Jezus.

 


 

 Cytat dotyczący Boga Ojca:

 

"(3) A to jest życie wieczne: Aby znali ciebie,  Jedynego Prawdziwego Boga, oraz Tego, którego posłałeś, Jezusa Chrystusa"


Ewangelia według Jana 17/3


https://www.biblia.info.pl/biblia.html


 Cytat dotyczący Boga Syna:


"(20) Wiemy także, że Syn Boży przyszedł i obdarzył nas zdolnością rozumu, abyśmy poznawali Prawdziwego. Jesteśmy w  Prawdziwym Bogu, w Synu Jego, Jezusie Chrystusie. On zaś jest  Prawdziwym Bogiem i życiem wiecznym".


1 List Jana 5/20


https://www.biblia.info.pl/biblia.html


 

atem Bóg Ojciec dał nam Syna. Ten kto do Syna się nie zwraca w swoich modlitwach ten nie postępuje zgodnie z Wolą Ojcowską!


 


 Podsumuję: Ten kto ma Syna ten ma życie wieczne.


" (11) A świadectwo jest takie: że Bóg dał nam życie wieczne, a to życie jest w jego Synu. (12) Ten, kto ma Syna, ma życie, a kto nie ma Syna Bożego, nie ma też i życia".


1 List Jana 5/11, 12


https://www.biblia.info.pl/biblia.html


 


KOMENTARZE

 • @57KerenOr
  BEZAPELACYJNIE JEST TO SZCZERA PRAWDA!

  '' (11) Albowiem objawiła się łaska Boża, zbawienna dla wszystkich ludzi,

  (12) nauczając nas, abyśmy wyrzekli się bezbożności i światowych pożądliwości i na tym doczesnym świecie wstrzemięźliwie, sprawiedliwie i pobożnie żyli,

  (13) oczekując błogosławionej nadziei i objawienia chwały wielkiego Boga i Zbawiciela naszego, Chrystusa Jezusa,

  (14) który dał samego siebie za nas, aby nas wykupić od wszelkiej nieprawości i oczyścić sobie lud na własność, gorliwy w dobrych uczynkach.

  (15) To mów i tak napominaj, i tak strofuj z całą powagą. Niechaj cię nikt nie lekceważy.

  (List do Tytusa 2:1-15, Biblia Warszawska)


  Ot, cała prawda zawarta w jednym zdaniu ...oczekując błogosławionej nadziei i objawienia chwały wielkiego Boga i Zbawiciela naszego, Chrystusa Jezusa.

  Tak więc, skoro rozkaz Ojcowski był dokładny i wyraźny a więc każdy kto słyszał od Ojca, powinien niezwłocznie udać się do Syna, gdyż tylko On, Bóg, Pan Jezus może dać nam Życie wieczne.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  CHCIAŁBYM ZAMIENIĆ CHOCIAŻ DWA SŁOWA Z TYM "JEDYNKOWICZEM", KTÓRY UWAŻA, ŻE MÓJ ARTYKUŁ NIEZGODNY JEST Z NAUKĄ PANA JEZUSA ORAZ BOGA OJCA!

  1/ Żeby wyznać Pana Jezusa przez ludźmi trzeba GO wychwalać!

  2/ Pan Jezus Chrystus jest Pośrednikiem pomiędzy Bogiem Ojcem a ludźmi wierzącymi!

  3/ Panu Jezusowi należą się podziękowania... Tak pisał Apostoł Paweł do Tymoteusza!

  4/ Ewangelista Jan nazywa Boga Ojca "Prawdziwym Bogiem"!

  5/ Jan także Pana Jezusa określa Bogiem Prawdziwym...

  6/ Również Jan stwierdza o Panu Jezusie: "Kto nie ma Syna Bożego, nie ma też i życia".

  Dlaczego więc jakiś Neonowicz postawił mi jedną gwiazdkę? No cóż...

  Grzegorzu, podoba mi się cytat, który przytoczyłeś z Listu do Tytusa.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  PYTASZ CZEMU POSTAWIŁ :-)

  Odpowiedź jest prosta, gdyby czytał Pismo Święte a nie broszurki pisane na kolanie, dostałbyś może 3 a tak, wiadomo.

  Poziom jaki reprezentuje dany katolik jest odzwierciedleniem nie twojego tekstu, tylko poziomu jego wiedzy, to wszystko, dlatego dostałeś jedyneczkę.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @57KerenOr
  ///Ten, kto ma Syna , ma życie///

  I ja też się z tym zgadzam , człowiek bez Pana Jezusa nic uczynić nie może i bez Pana Jezusa człowiek jest sam na tym świecie .

  Szkoda , że tacy ludzie , którzy nie rozumieją Nauki Pana Jezusa i którzy nie modlą się do Pana Jezusa , którzy nie wykonują Woli Boga Ojca , wypowiadają się na tematy wiary w Pana Jezusa i na temat Prawdziwej Nauki Bożej . I stąd właśnie wynika ocena , którą postawił ktoś , kto nie rozumie Nauczania Pana Jezusa .

  Kto wierzy w Syna , ma żywot wieczny , kto zaś nie słucha Syna , nie ujrzy żywota , lecz gniew Boży ciąży na nim . Ew. Jana 3,36 .

  Aby wszyscy czcili SYNA , jak czczą Ojca . Kto nie czci SYNA , ten nie czci Ojca , który Go posłał . Ewangelia Jana 5,23 .

  I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni . Dzieje Apostolskie 4,12 .

  Pan Jezus powiedział ;

  Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie.
  Ewangelia według Mateusza 11,28-30 .
 • Istotnie , ten kto ma Syna ma życie.
  5:20 Wiemy też, że Syn Boży przyszedł i dał nam rozum, abyśmy poznali tego, który jest prawdziwy. My jesteśmy w tym, który jest prawdziwy, w Synu jego, Jezusie Chrystusie. On jest tym prawdziwym Bogiem i życiem wiecznym.
  5:21 Dzieci, wystrzegajcie się fałszywych bogów. ( 1 list Jana )
  I widziałem w prawej dłoni tego, który siedział na tronie, księgę zapisaną wewnątrz i zewnątrz, zapieczętowaną siedmioma pieczęciami.
  5:2 Widziałem też anioła potężnego, który wołał głosem donośnym: Któż jest godny otworzyć księgę i zerwać jej pieczęcie?
  5:3 I nikt w niebie ani na ziemi, ani pod ziemią nie mógł otworzyć księgi ani do niej wejrzeć.
  5:4 I płakałem bardzo, że nie znalazł się nikt godny otworzyć księgę ani do niej wejrzeć.
  5:5 A jeden ze starców rzecze do mnie: Nie płacz! Zwyciężył lew z pokolenia Judy, korzeń Dawidowy i może otworzyć księgę, i zerwać siedem jej pieczęci.
  5:6 I widziałem pośrodku między tronem a czterema postaciami i pośród starców stojącego Baranka jakby zabitego, który miał siedem rogów i siedmioro oczu; a to jest siedem duchów Bożych zesłanych na całą ziemię.
  5:7 I przystąpił, i wziął księgę z prawej ręki tego, który siedział na tronie. (Ks. Objawienia )

  Jednak , niektórym tak trudno zrozumieć tą podstawę .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY