Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 3365 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

1 LISTOPADA 2019 - Nie znacie katolicy Nauki Pana Jezusa!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyjdę powtórnie i zabiorę was do Siebie!

 

1 listopada jest Wasze święto, które poświęcacie tym, którzy podobno "uprzedzili nas w drodze do Pana".
Jednak obojętnie o ilu smutnych przypadkach byście nie napisali i ile przykładów rozdzierających serce nie byłoby zamieszczonych, to Wasza wiara w "życie po śmierci", jest pozbawiona wszelkich podstaw Biblijnych


Wiem, przykro jest o tym czytać, szczególnie w tym okresie. Jednak (niestety), to Wy wprowadziliście sobie swoje prawo nie pytając przy tym o zdanie Pana Jezusa


resztą, kiedyś byłem jednym z Was. Chodziłem do kościoła i ze zgarbionymi plecami wykonywałem wszystkie polecenia papieży. Zatem rozumiem Was bardzo dobrze, choć się z Wami nie zgadzam. Kiedy wreszcie nastanie taki czas i zauważycie, że papieże, biskupi i księża grają na Waszych uczuciach? 


Powracając do tematu: 


Dzieci po zakończeniu swego życia nie idą do nieba. Nie idą kobiety ani mężczyźni. 
Nie znacie katolicy Pisma Świętego, nie czytacie Ewangelii, ponieważ Wasi kapłani miłość do Tej Świętej Księgi wyrugowali z Waszego codziennego życia. 


Sami ustanawiacie sobie pośredników do Pana Boga.  A to Marię a to Apostołów, a to człowieka który całe swoje życie poniżał Majestat Boski, czyli papieża Jana Pawła II. 
A przecież Jedynym Pośrednikiem między Bogiem Ojcem a ludźmi jest TYLKO Pan Jezus!  Jeżeli macie resztki odwagi to zobaczcie: Ewangelia według Jana 14/6.


A co z Wolą Boga Ojca? Nie ma dla Was żadnego znaczenia? Nie liczy się zdanie Najwyższego? 
To przecież Przedwieczny Bóg Rzekł o Swoim Synu:

 

  "To jest Syn Mój, Wybrany, Jego słuchajcie!". 

Ewangelia według Łukasza 9/35


"Jego słuchajcie", Rzekł Bóg Ojciec o Panu Jezusie. 


  Wy zaś zamiast zapytać Zbawiciela o zdanie udajecie się po pomoc do tych, którzy stosy podpalali a z Nauką Pana Jezusa - Boga i Zbawiciela, nigdy się nie liczyli. 
 
Do znudzenia będę powtarzał podstawowy fragment z Nowego Testamentu. Powtarzał go będę dzisiaj i za każdym razem jak będzie taka potrzeba a być może niektórym z Was dzięki łasce Zbawiciela spadną łuski z oczu i zaczniecie myśleć. 

 


 

Pan Jezus Ustanowił Swoje Prawo, prawo zmartwychwstania. Prawo to mówi, że pewnego dnia Zbawiciel przyjdzie po raz  
drugi, by wszystkich ludzi wierzących jednocześnie, w okamgnieniu na odgłos trąby ostatecznej wzbudzić do nowego życia. 


Zbawiciel, Rzekł: 


"2 W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. 3 A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem".

Ewangelia według Jana 14/2, 3


powyższego cytatu wyciągnę "na wierzch" następujące stwierdzenia Bożego Syna: 

Idę przygotować wam miejsce.

Przygotuję wam miejsce.

Przyjdę powtórnie i zabiorę was do Siebie.


Wy jednak nie zgadzacie się z Panem Bogiem.  Człowiek w białej sutannie tak oślepił Was swoim "blaskiem", że uwierzycie w każdą pogańską naukę którą przekaże Wam z Watykanu sługa szatana. 

Pan Jezus Bóg i Zbawiciel orzekł, że zmartwychwstanie ludzi wierzących nastąpi z chwilą Drugiego Jego Przyjścia, a szatan, Boski przeciwnik upaja Was nauką o tych, którzy ponoć poszli do nieba po zakończeniu życia. 

Jeszcze jeden fragment: 

"13 Nie chcemy, bracia, waszego trwania w niewiedzy co do tych, którzy umierają, abyście się nie smucili jak wszyscy ci, którzy nie mają nadziei. 14 Jeśli bowiem wierzymy, że Jezus istotnie umarł i zmartwychwstał, to również tych, którzy umarli w Jezusie, Bóg wyprowadzi  wraz z Nim
 
15 To bowiem głosimy wam jako słowo Pańskie, że my, żywi, pozostawieni na przyjście Pana,  
nie wyprzedzimy tych, którzy pomarli. 16 Sam bowiem Pan zstąpi z nieba na hasło i na głos Archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi. 
 
17 Potem my, żywi i pozostawieni,  
wraz z nimi będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem. 18 Przeto wzajemnie się pocieszajcie tymi słowami!".

1 List Apostoła Pawła do Tesaloniczan 4/13-18

 

 Szczególnie proponuję zwrócić uwagę na słowa: 

"To bowiem głosimy wam jako słowo Pańskie, że my, żywi, pozostawieni na przyjście Pana, 
nie wyprzedzimy tych, którzy pomarli". 


ak również te słowa zasługują na uwagę: 

"
16 Sam bowiem Pan zstąpi z nieba na hasło i na głos archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi.  

17 
Potem my żywi,  i pozostawieni, wraz z nimi będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem
".

 


 

Podsumowując powyższy fragment: 


Pewnego ustalonego przez Zbawiciela dnia nastąpi zmartwychwstanie wszystkich ludzi wierzących, "wszystkich czasów". 
Na głos Archanioła i dźwięk Bożej Trąby zmartwychwstaną ci, co leżą w grobach a ci, których Dzień ten zastanie przy życiu,  
wraz z nimi  "będą porwani na powietrze", by być już z Panem. 


Taka jest nauka Pana Jezusa Boga i Zbawiciela. Nauka zaś Twojego katolickiego Kościoła oparta jest na kłamstwie. Zresztą nie ma się czemu dziwić: Szatan jest przecież kłamcą od początku to jak mają zachowywać się jego słudzy? 
Jest jeszcze kilka cytatów na ten temat. Cytatów, które podważają naukę papieży, biskupów, księży, zakonników, zakonnic, katechetów i katechetek. 

A Ty niestety wolisz słuchać człowieka, który głosi naukę o życiu po śmierci i o tych, którzy już ponoć odeszli do nieba. 
Coś Ci zacytuję. To będą Słowa z Apokalipsy. Skierowane są do wszystkich ludzi, czyli również do Ciebie i do mnie: 


"18 Radzę ci kupić u mnie złota w ogniu oczyszczonego, abyś się wzbogacił, i białe szaty, abyś się oblókł, a nie ujawniła się haniebna twa nagość, i balsamu do namaszczenia twych oczu, byś widział".  (3/18)


To są bardzo mądre Słowa Pana Jezusa. 

KOMENTARZE

 • @ALL
  KATOLICKA HEREZJA NA TEMAT ŻYCIA I ŚMIERCI!

  Według nauki katolickiego Kościoła rzymskiego, dusza człowieka wierzącego po zakończeniu życia staje przed Majestatem Pana Boga!
  To nie jest prawdą! Pan Jezus wyraźnie zaznaczył, że pewnego dnia przyjdzie i DOPIERO zabierze swój lud. Tak głosi Słowo Boże! Tak głosi Pan Bóg w Ewangelii według Jana 14/2, 3!

  Jednak katolicy sprzeciwiają się Woli Ojcowskiego Syna i ustanawiają swój moment przeniesienia człowieka do... Nieba!

  Toż to bez dwóch zdań katolicka herezja JEST...

  (…)

  Widzę jedną gwiazdkę! Czegóż więcej spodziewać się można po autorze tego jednego punktu? Ano, kompletnie niczego, ponieważ ów On nic nie może powiedzieć w zaproponowanym przeze mnie temacie!

  https://m.neon24.pl/1522d3228a70621874b6cd287f7bfddc,14,0.png
 • LISTOPADOWE ŚWIĘTO , TO KOLEJNE KŁAMSTWO , WYMYŚLONE PRZEZ LUDZI
  Listopadowe święto tzw. przez katolików / wszystkich świętych ? , czy święto zmarłych ? / jest niezgodne z Wolą Boga Ojca i jest niezgodne z Nauczaniem Pana Jezusa . To święto jest wymyślone przez ludzi i jest to kłamstwo . Nigdzie nie przeczytałem w Piśmie Świętym , o jakimś święcie 1 listopada .

  Ludziom nie chce się otworzyć Pisma Świętego i sprawdzić co tam jest napisane i o kim . Nie chce się nawet katolikom sprawdzić ich nauczycieli czy mówią prawdę i co głoszą .

  1 listopada to święto niezgodne z Ewangelią Zbawiciela , Jezusa Chrystusa , Ojcowskiego Syna . Pan Jezus powiedział ; Idę przygotować wam miejsc ,Przyjdę powtórnie ,Zabiorę was do Siebie. Ew. Jana 14,3 . Zbawiciel przyjdzie drugi raz , by wszystkich ludzi wierzących wzbudzić do nowego życia . Drugie przyjście dopiero nastąpi no ale są tu tacy , którzy myślą inaczej i Naukę Pana Jezusa mają za nic .

  To Pan Jezus Chrystus , ustanowił swoje prawo Zmartwychwstania . Ludzie umiłowali swoją tradycję , wymyślili własne święta i umiłowali własną chwałę , a naukę Bożą mają za nic .

  1 listopada , to kolejne oszustwo , to kolejne kłamstwo wymyślone przez człowieka .
 • @jassy27 23:36:49
  I co jeszcze? A może byście nauczycli się rozumięć Pismo Święte?
 • @Wican
  BARDZO WAŻNE PYTANIE DO CIEBIE KOLEGO!

  Zatem Drogi Wicanie, mam pytanie:

  (...) http://m.neon24.pl/6eeaafb39b496e601d960f6d38b650a9,13,0.png

  Jak należy rozumieć według Ciebie mowę Pana Jezusa Chrystusa na temat zabrania uczniów do Domu Ojca, wyrażoną w Ewangelii według Jana 14/1-3?

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html

  Być może wiesz o tym, ale tego Ewangelicznego fragmentu użyłem w swoim artykule!

  https://m.neon24.pl/51860e8128aea7a9560563e4fcd5216d,14,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY