Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 3365 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

1 Listopada 2019! CMENTARNA REWIA MODY!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odejdę, przyjdę, zabiorę! Trzy bardzo ważne słowa!

 

Piszę te słowa 28 października 2019 roku.  Zostało Ci zatem  kilka dni do Twojego katolickiego bardzo ważnego święta. Już od pewnego czasu handel  kwiatami i zniczami kwitnie pełną parą. Niedługo, panie i  panowie zakładając  odświętne ubiory, przeprowadzą w swoich nekropoliach swoistą coroczną rewię mody wspominając tych, którzy jak uczy ich kościół, ze znakiem wiary odeszli do nieba. 

Przygotowując się do tego uroczystego święta nawet nie zastanowisz się nad tym,  gdzie była „dusza” Pana Jezusa gdy umarł?! A to przecież bardzo ciekawe pytanie jest, nie uważasz?

Powiem inaczej:


Pan Jezus Jest wzorem na zmartwychwstanie. To On Jest Pierwszym którego blisko 2000 lat temu wzbudził Bóg Ojciec.  Jeżeli zaś Mój Zbawiciel Jest Wzorem, to patrząc na Niego mogę spokojnie powiedzieć  na czym zmartwychwstanie polega.

 

eśli człowiek wierzący, jak głoszą papieże, z chwilą śmierci wstępuje przed Tron Niebiański, to tym bardziej i Pan Jezus Chrystusjako Pan Bóg i Człowiek powinien z chwilą Swojej Śmierci oddzielić się od Swojego Ciała a jakieś Jego Jestestwo, stanąć winno przed Obliczem Boga Ojca.


Jednak tak się nie stało. Pan mój i Bóg leżał w grobie o czym zaświadcza Sam Zbawiciel i Jego Apostołowie. Śmierć trzymała Go w swoich szponach ale Ciało Jego nie zaznało skażenia.  Jednak Wolą Ojcowską Było by Syna Swego  przywrócić do życia.  Tym sposobem Ojcowski Syn jest, jak pisałem wyżej, pierwszym w zmartwychwstaniu.

   Okazuje się, że niektórzy wielcy tego świata nie zgadzają się z tak sprecyzowanymi słowami. A na dowód tego, że jednak jakiś duch Pana Jezusa, „zstąpił do piekieł”, przytaczają fragment mowy Apostoła Piotra.


atem, by stało się zadość uczciwości i ja również ów fragment zacytuję:


18 Chrystus bowiem również raz umarł za grzechy, sprawiedliwy za niesprawiedliwych, aby was do Boga przyprowadzić; zabity wprawdzie na ciele, ale powołany do życia Duchem 19 W nim poszedł ogłosić [zbawienie] nawet duchom  zamkniętym w więzieniu…”.


 http://online.biblia.pl/rozdzial.php?id=1051


Link powyższy zaprowadzi Cię Czytelniku  do Biblii Tysiąclecia, do  1. Listu Apostoła Piotra 3:18, 19, który powyżej został przeze mnie przypomniany.  Zauważ, że w przypisie do tego cytatu po prawej stronie znajduje się następujące stwierdzenie:


"1 P 3, 18-22 - Zstąpienie Chrystusa Pana do "piekieł", tj. do Otchłani, nastąpiło  po Jego śmiercia przed zmartwychwstaniem”.  I dalej:

"1 P 3, 19 - "W nim" - inni tłum.: "w tym stanie"…”.

 


 

No cóż!  Jeżeli zstąpienie Pana Jezusa do Otchłani by nastąpiło  po Jego śmierci a  przed zmartwychwstaniem, jak głoszą papieże, to śmierć Pana Jezusa okazałaby się fikcją. Nie wypełniłyby się też Jego Słowa, mówiące o tym, że Zbawiciel będzie przebywał nieżywy w grobie.

Przychodzą zatem na myśl pytania następujące: Komu  zależy na tym, by sprzeciwić się Woli Boga Ojca? Komu  zależy na tym, by sprzeciwić się Woli Boga Syna?

 

eszcze raz ten sam cytat z 1 Listu Piotra 3/18, 19:


18. Chrystus bowiem również raz umarł za grzechy, sprawiedliwy za niesprawiedliwych, aby was do Boga przyprowadzić; zabity wprawdzie naciele, ale powołany do życia  duchem. 19. W nim poszedł ogłosić [zbawienie] nawet duchom zamkniętym w więzieniu…”.


  Pan Jezus poniósł Śmierć na krzyżu 
w  ciele,  ale Prawo Boże Mówi, że z martwych wzbudzeni będą ludzie wierzący u schyłku czasów w  duchu (w ciele Duchowym).


Dowód:


42. Podobnie rzecz się ma ze zmartwychwstaniem. Zasiewa się zniszczalne - powstaje zaś niezniszczalne; 43. sieje się niechwalebne - powstaje chwalebne; sieje się słabe - powstaje mocne; 44. zasiewa się  ciało zmysłowe powstaje ciało duchowe. Jeżeli jest ciało ziemskie powstanie też ciało niebieskie”.


1 List Apostoła Pawła do Koryntian, rozdział 15/42-44

 

  Pan Jezus Jest Pierwszym w zmartwychwstaniu i Sam podlega pod wprowadzone przez Siebie prawo zmartwychwstania. On również wzbudzony został przez Boga Ojca  w duchu. Przypomnę:  Zasiewa się ciało zmysłowe - powstaje ciało duchowe”.


Zatem  „w nim, to znaczy  w tymże duchowym ciele  w którym został wzbudzony z martwych,  głosił Pan Jezus Ewangelię  „duchom zamkniętym w więzieniu”. O tym właśnie mówi Apostoł Piotr w wersecie 19.


Zgodnie więc z Bożym Prawem głoszenie  Ewangelii owym duchom 
odbywało się  między wzbudzeniem z martwych Mojego Pana a odejściem do Nieba  do Swojego Ojca, do Swojego Taty.


 Już niebawem Twoje katolickie święto. Święto tych, którzy ponoć już odeszli do „Niebiańskiej Świątyni”. Czy jednak taka jest również Nauka Pana Jezusa?

Nie!

 W Ewangelii według Jana 14/2,3, Pan Jezus dokładnie określa Apostołom moment zabrania ich do Nieba, do Domu Ojca.
 

2  W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. 3 A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”.


Bardzo ważne w tym miejscu jest odpowiednie zrozumienie wersetu trzeciego. Na użytek własny wypunktowałem w powyższym cytacie trzy wyrazy:

 

Odejdę- Stało się to blisko 2000 lat temu gdy Pan Jezus opuszczając swoich uczniów zasiadł po prawicy Ojcowskiej.

Przyjdę powtórnie” - Będzie to pewnego wyznaczonego przez Pana Boga dnia, gdy Pan Jezus po raz wtóry, w Mocy i Chwale zstąpi z Nieba aby…


"Zabrać"Apostołów i innych ludzi wierzących do Domu Boga Ojca. 

 

  Odejdę, Przyjdę, Zabiorę… Bardzo proste do zrozumienia trzy wyrazy!


I na zakończenie jeszcze jeden Pawłowy fragment. U schyłku swojego życia uczeń i Apostoł Pana Jezusa napisał do Tymoteusza w Drugim Liście słowa następujące:


W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem.  Na ostatek odłożono dla mnie  wieniec sprawiedliwości,  który mi w owym dniu odda Pan, sprawiedliwy Sędzia, a nie tylko mnie, ale  i wszystkim, którzy umiłowali pojawienie się Jego”. 4:7,8!


Nagrodę zbawienia wiecznego, wieniec sprawiedliwości, nagrodę zmartwychwstania otrzymają wszyscy ludzie wierzący wszystkich czasów z chwilą drugiego Przyjścia Pana Jezusa.  W ten sposób zgodnie ze słowami Pawła Apostoła, jeden uczeń Pana Jezusa nie wyprzedzi drugiego ucznia w zmartwychwstaniu. (Patrz: 1 List do Tesaloniczan 4:17 i List do Hebrajczyków 11:40).


 

Gdy 1 listopada założysz ciepłą kurtkę by udać się na cmentarz...


A może wcześniej Pan Jezus pozwoli Ci zrozumieć prawdę i w tym roku do nekropolis nie pójdziesz?  Tego właśnie Ci życzę.


Jeśli chcesz przeczytaj również:

 

http://57kerenor.neon24.pl/post/151290,1-listopada-2019-gazela-i-jej-dusza

 

http://57kerenor.neon24.pl/post/151268,1-listopada-2019-nie-znacie-katolicy-nauki-pana-jezusa

KOMENTARZE

 • Zbliża się katolickie swięto, więc tradycyjnie trzeba na katolików nasrać?
  A nie odpimpałbys się chłopie od katolików, nuda cymbalitas?
 • @MacGregor
  PARĘ LINIJEK PRAWDY!

  Posłuchaj:

  Pod poniższym adresem są moje artykuły! Jeżeli chcesz to sprawdź daty powstania tychże artykułów i sam sobie odpowiedz na pytanie, czy specjalnie czekam za tymi Waszymi oszukańczymi DNIAMI, czy też piszę systematycznie w każdym miesiącu po kilka artykułów.

  http://57kerenor.neon24.pl/

  No i Kolego mam prośbę: Przestańcie obrażać Pana Jezusa i Boga Ojca to negatywnie nie napiszę "na Was" ani jednej linijeczki!

  Jednak znowu z innej strony patrząc nasuwa się kolejne pytanko: Dlaczego nie chcesz zająć swojego zdania w... powyższym temacie?

  No i patrząc jeszcze z innej strony, wiesz chyba bardzo dobrze o tym, że piszę również o fałszywej nauce Świadków... i przykładowo Adwentystów Dnia Siódmego. Zatem "mła" czyli "ja" czuję się w tej materii wytłumaczony!

  Trzymaj się!

  https://m.neon24.pl/51860e8128aea7a9560563e4fcd5216d,14,0.png
 • @57KerenOr
  Witaj ;

  Napisaleś ;

  // Pan Jezus Jest wzorem na zmartwychwstanie. To On Jest Pierwszym którego blisko 2000 lat temu wzbudził Bóg Ojciec. Jeżeli zaś Mój Zbawiciel Jest Wzorem, to patrząc na Niego mogę spokojnie powiedzieć na czym zmartwychwstanie polega. //

  Tak ja też się z tym zgadzam , co jest napisane w Piśmie Świętym , Pan Jezus jest wzorem zmartwychwstania i On jest pierwszy , tak pierwszy we wszystkim , bo tak zadecydował Bóg Ojciec ; cytat ;

  A jednak Chrystus został wzbudzony z martwych i jest pierwiastkiem tych , którzy zasnęli .

  Skoro bowiem przyszła przez człowieka śmierć , przez człowieka też przyszło zmartwychwstanie .

  Albowiem jak w Adamie wszyscy umierają , tak też w Chrystusie wszyscy zostaną ożywieni .

  A każdy w swoim porządku ; JAKO PIERWSZY CHRYSTUS , POTEM CI , KTÓRZY SĄ CHRYSTUSOWI W CZASIE JEGO PRZYJŚCIA . I List Pawła do Koryntian 15 , 20-23 .

  Tak keren jak napisałeś w swoim artykule , bo tak uczy sam Pan Jezus w swojej ewangelii według Jana w 14 rozdziale ;

  //„Odejdę”- Stało się to blisko 2000 lat temu gdy Pan Jezus opuszczając swoich uczniów zasiadł po prawicy Ojcowskiej.

  „Przyjdę powtórnie” - Będzie to pewnego wyznaczonego przez Pana Boga dnia, gdy Pan Jezus po raz wtóry, w Mocy i Chwale zstąpi z Nieba aby…

  "Zabrać"Apostołów i innych ludzi wierzących do Domu Boga Ojca. //


  Tak, dopiero gdy Pan Jezus przyjdzie drugi raz , dopiero wtedy ,nie prędzej zabierze ludzi wierzących do nieba , do domu Ojca swego , tak jak to obiecał ponad 2000 lat temu ; Przyjdę znowu i wezmę was do siebie , abyście , gdzie Ja jestem i wy byli . Ew. Jana 14, 3 .

  Ale katolicy i inne wyznania , zarejestrowane , nie chcą się z Panem Jezusem zgodzić , odrzucają Jego Naukę Świętą , przeciwstawiają Mu się i na dodatek pysznią się bezpodstawnie . Umiłowali własną naukę .

  Wysyłają swoich najbliższych ,po śmierci, do nieba , a przecież jest to nieprawdą , tak jest to nieprawdą co nauczają ich księża , biskupi i papieże, którzy głoszą im nieprawdę o zmartwychwstaniu .

  Dziś , każdy człowiek , po śmierci , śpi snem śmierci w prochu ziemi i oczekuje na sąd Pana Jezusa , który dopiero przyjdzie drugi raz i odda każdemu człowiekowi według uczynków jego .Dopiero wtedy !!!

  1 listopada to święto niezgodne z Ewangelią Zbawiciela ,Pana Jezusa Chrystusa , Ojcowskiego Syna . 1 listopada , to kolejne oszustwo , to kolejne kłamstwo wymyślone przez katolickich nauczycieli . 1 listopada , będzie obrażany Bóg Ojciec i Bóg Syn i Jego Nauka , z którą przyszedł tu na ziemię , aby uratować , zbawić rodzaj ludzki .

  Ludzie zapomnieli całkowicie o Ojcowskim darze , którym jest Pan Jezus nikt inny ;

  Albowiem tak Bóg umiłował świat , że Syna swego jednorodzonego dał , aby każdy , kto weń wierzy , nie zginął , ale miał żywot wieczny . Ew. Jana 3,16 .
 • @57KerenOr 14:58:15
  1 Listopada....Moje Ulubione Swieto... : )

  Jako dzieciak...CZESTO chdzilismy z bratem & jego kolezkami na cmentarz w tym dniu....
  pozno wieczorem aby
  PODKRASC pare JUZ wytopionych zniczy z grobow...
  poprzelewac je & ZROBIC sobie jeden pelny znicz...
  albo po to lazilismy tam noca ...
  aby lekko popluc do zniczy...
  bo tak ladnie skwierczaly... : )

  W szkole zawsze !!!! tuz...po 1 Listopada...Nasz Dyrektor wrzeszczal
  na apelu porannym :
  WY HIENY Cmentarne !!!!! Wy HULIGANI!
  bo nie bylismy odosobnieni w tych cmentarnych wyprawach noca ...po przygody na grobach...
  ale bylo DUZO wiecej takich HULIGANOW!!! ze szkoly podstawowej...

  Nigdy nie balismy sie chodzic NOCA na cmentarz po przygody...
  bo Nasz Fajny Ksiadz mowil nam na lekcjach RELIGII:
  ze Duchy-dusze ludzi zmarlych NIE mieszkaja na cmentarzu...
  tylko w Niebie ! Taaaaaaaaaaaam wysoko gdzie
  TYLKO Dusza moze pofrunac na sklrzydlach anielskich !

  xxx
 • @jassy27 20:27:27
  W temacie Smierci i tzw.Zmartwychwstania...
  to jest 1 REGULA (Teoria & praktyka : )
  MEDYCZNA : )
  obowiazujaca wszystkich ludzi na ziemii ...z malymi wyjatkami :

  --jak juz doktor stwierdzi: smierc czlowieka
  to mniej wiecej w ciagu 3 DNI od zgonu -cialo fizyczne- ciezka materia
  tzw. duch czlowieka/energia =cialo astralne(lekka materia plus wyzsze pierwiastki duchowe)
  OPUSZCZA cialo fizyczne czlowieka ....

  Nad trupem znajduje sie jeszcze/unosi sie tzw.
  SOBOWTOR ETERYCZNY (czyli sila zyciowa/vis vitalis tzw,prana)
  tworzacy Drugiego Trupa...ktory nieco wolniej..ale rowniez ulega rozkladowi..
  Poniewaz cialo eteryczne-sobowtor ciala fizycznego czlowieka jest
  pozbawiony wlasnych zmyslow & korzysta za zycia czlowieka ze zmyslow ciala fizycznego..
  ale tylko ---do momentu Smierci...
  to po smierci czlowieka Sobowtor Eteryczny czlowieka ( tzw.dusza ukazujaca sie...manifestujaca sie po smierci !)
  tez MUSI stopniowo ....ulec bio-degradacji czyli fizycznej smierci..
  Jest to tzw. 2-ga smierc !

  Sobowtor Eteryczny czlowieka MUSI stopniowo ulec bio-degradacji bo NIE ma juz zywego ZYWICIELA- energii czlowieka zyjacego..
  Roznosicielem & pochlaniaczem vis vitalis=sily zyciowej w ciele eterycznym tego sobowtora czlowieka jest - System Krwionosny
  a nie NERWOWY !

  System krwionosny=KREW w ciele czlowieka zyjacego zaopatruje czlowieka w TLEN ! z powietrza..& pobiera z powietrza & z pokarmow czlowieka energie-vis vitalis/sila zyciowa niezbedna podczas zycia czlowieka

  Cialo Astralne tzw. Duch czlowieka =energia ma wlasne zmysly
  odpowiadajace zmyslom fizycznym zyjacego czlowieka..
  lecz wiekszy zakres --bo jest w stanie po smierci czlowieka bytowac samoistnie z wyzszymi perwiastkami duchowymi (rozum duchowy...intuicja/madrosc..jazn-ego Ducha etc)

  Astralne czlowieka/energia po smierci czlowieka & za zycia
  tzw.Duch
  jest Bardzo Lotne & szybkie jak mysl...
  i zdolne przekazywac do swiadomosc czlowieka --WRAZENIA z podrozy astralnych ... zwykle jest przedstawiane
  jako aniolek ze SKRZYDLAMI... (vide: BI-lokacyjne podroze astralne
  zakonnika wloskiego -Ojca PIO )

  Sila tzw. Jasnowidzenia/kontakt na odleglosc via Swiat Ducha to - m.in wlasciwe operowanie sila zyciowa ciala eterycznego-Sobowtora czlowieka/duszy & cialem astralnym czlowieka...

  Duch po smierci czlowieka zwykle mieszka w tzw.rownoleglym swiecie duchowym..gdzie albo zaraz podlega nastepnej re-inkarnacji w cialo fizyczne narodzonego dziecka...
  albi IDZIE WYZEJ... ( jesli zasluzyl!)
  do Swiata Czystego Ducha..
  po Oczyszczeniu swojej Czystej energii z pierwiastow materii -ciala astralnego...

  Wyjatki od tej reguly w temacie Zmartwych-wstania sa czeste wsrod ludzi - I dotycza tylko ! ludzi co do ktorych BOG=Swiat Ducha czystego zadecydowal...ze musza wrocic z powrotem -
  natychmiast cialem astralnym do swojego trupa ciala fizycznego...
  I zyc dalej...z jakiegos WAZNEGO! powodu...

  W temacie Chrystusa Zmartwychwstalego 3 dnia...
  znaczy to tyle...ze NAUKA Boska-DUCHOWA Chrystusa Zmartwychwstanie w III Tysiacleciu...
  liczac 1 Dzien=1000=M lat

  xxx
 • @panna ewcia
  CIAŁO STYGNIE A BAKTERIE BIORĄ SIĘ DO ROBOTY!

  Witaj panno ewciu

  Muszę Ci powiedzieć, że ja bez dwóch zdań lubię kobiety i jestem stuprocentowym hetero! Jednak po Twoim wpisie zastanawiam się kim jestem!

  Może ptakiem, albo tygrysem lub dzieckiem jakiejś kochającej się pary sprzed 234 lat?

  Czego to ludzie nie wymyślą?!

  No ale dodam jeszcze panno ewciu, że Pan Jezus, prorocy i Apostołowie mówili wyraźnie, że człowiek umiera i czeka... za zmartwychwstaniem, które nastąpi gdy Syn Boży przyjdzie drugi raz.

  Aż strach pomyśleć co napisałabyś o Śmierci Pana Jezusa więc proszę nawet nie zaczynaj. No może się również zdarzyć, że Ty nie jesteś żadną panną ewcią tylko jakąś moją ciotką z 14 wieku!

  Ale poza tym pewne jest, że gdy człowiek umrze to jego ciało stygnie a bakterie gnilne jak to w zwyczaju mają... biorą się do roboty!

  No to cześć, pozdrawiam... Tylko nie wiem kogo: Ptaka, pannę ewcię czy moją ciotkę? To zaiste ważne jest pytanie!

  https://m.neon24.pl/1522d3228a70621874b6cd287f7bfddc,14,0.png
 • @57KerenOr 13:10:13
  Hej Keren... : ) a moze MAREK Ewangelista -Lew ???

  Bakterie- to mala czesc materii czyli...cos co dotyczy/moze dotyczyc fizycznego ciala czlowieka (ciezka material) &
  TYLKO praw fizycznych na Planecie Ziemia...

  SWIAT DUCHA -- to sa inne PRAWA... Duchowe- & SILNA ENERGIA
  UZDRAWIAJACA...to energia wibracji ktora UZDRAWIA/moze uzdrowic Cialo fizyczne chore & przywrocic do zycia martwe..
  Kiedys moze napisze tu dokladniej--
  na czym polega UZDRAWIANIE ciala fizycznego czlowieka Duchem SILNEJ energii wibracyjnej.....

  Mistrz Joshua-Jezus (Chrystus) BYL czlowiekiem OGROMNEJ
  energii DUCHOWEJ UZDRAWIAJAC chorych/WSKRZESZAJAC umarlych ...
  podczas swojej dzialanosci MISYJNEJ...2 TYSIACE LAT TEMU...

  NIE ma NIC niemozliwego dla POTEZNEJ ENERGII SWIATA DUCHA =Boga... ktory stworzyl z DOSKONALA PERFEKCJA
  ten Swiat materii - ziemie & czlowieka/rodzaj ludzki

  Z martwych wstanie SWIADOMOSCI ludzkiej nastapi kiedy nauki Chrystusowe beda ODCZYTANE PRAWIDLOWO I rozpowszechnione w ostatnim...3 DNIU- ZMARTWYCHSTANIE..
  czyli tym ostatnim-3-cim tysiacleciu..
  1 Dzien-1000 lat MMM - vide wykladnia do odczytu w Nowym Testamencie..
  I Starym tez... : ) vide np. genesis -
  Opis Stworzenia Swiata w tonacji PERFEKCYJNEJ 7
  Czlowiek- sila DUCHA- energia tez...jest zbudowana w tej samej tonacji=7!
  To sa Stare Nauki aryjskie-zakodowane w symbolice starozakonnych
  faryzeuszy-kaplanow..
  ktore byly znane takze Wielkiemu Mistrzowi Joszua-Jezusowi & Jego Uczniom...
  ( np. wypedzenie 7 diablow z Marii-Magdaleny -- to tzw. wzbudzenie energii KUNDALINI w czakrach ciala duchowego...etc.

  To MOGL uczynic TYLKO MISTRZ! o ..
  DUZO WIEKSZEJ Energii DUCHOWEJ...
  czyli TYLKO Joshua/Jezus (Chrystus)
  bo... Mistrz-Nauczyciel pojawia sie wtedy...
  kiedy uczen ( Maria-Magdalena)
  juz jest...gotowy !

  : )
  Pytasz Ewangelisto :

  No może się również zdarzyć, że Ty nie jesteś żadną panną ewcią tylko jakąś moją ciotką z 14 wieku!
  KIM ja jestem ???

  Ja skladam sie z wielu wcielen..STARY Duch/ DUSZA...
  Pisano o mnie i w starozytnych ksiegach...
  pisal I Mickiewicz w III czesci DZIADOW..

  I Slowacki w wierszu POŚRÓD NIESNASEK PAN BÓG UDERZA.
  Pośród niesnasek Pan Bóg uderza
  W ogromny dzwon,
  Dla słowiańskiego oto Papieża
  Otworzył tron.
  Ten przed mieczami tak nie uciecze
  Jako ten Włoch,
  On śmiało, jak Bóg, pójdzie na miecze;
  Świat mu — to proch!

  I jeszcze w paru innych przepowiedniach bylo
  OBWIESZCZANE moje istnienie/urodzenie..etc.
  np.Jeane Dixon (1904-1997) - amerykańską parapsychology
  I jej wizje re: ISLAM etc.etc.etc.

  A tak na codzien...w zwyczajnym zyciu : ) ; )
  to jestem panna ewcia .. : )
  I LUBIE FAJNYCH & MADRYCH chlopcow : )
  Im starszy & z DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZYM
  doswiadczeniem.. tym lepiej.. ; )

  Nie cierpie tylko - mlodych glupich gnojkow !

  Buzka z UK : )
 • @panna ewcia
  CHAOS, CHAOS I RAZ JESZCZE CHAOS!


  Z tego co widzę to za dużo czytasz fantastyki.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @panna ewcia
  MODLITWA DO PANA JEZUSA! TYLKO I WYŁĄCZNIE MODLITWA DO SYNA BOŻEGO.

  Jestem połamany Twoją wypowiedzią! Nie podłamany tylko połamany, zdruzgotany i nie wiem co jeszcze napisać.
  Zastanawiam się... Nie, nie, starczy i tak za dużo już napisałem...

  Pozdrawiam panno ewciu! Wszystkiego dobrego życzy duży chłopiec!

  PS Ja radziłbym Ci pomodlić się bezpośrednio do Pana Jezusa, Bożego Syna!

  Cześć! Pozdrowienia z Polandii!

  https://m.neon24.pl/51860e8128aea7a9560563e4fcd5216d,14,0.png
 • @60grzegorz 09:09:22
  Hej Grzes : )

  TY -TO - nazywasz Chaos... ????

  Ale moze masz troche racji...
  ze za DUUUUZO czytam SF-Fantasyki...
  naukowej z kart Mitologii Starego Testamentu:

  Ponizej moj ulubiony od lat kawalek...O MILOSCI..
  Zakochana ... & jej zimny kochanek...

  To Poezja o zielonych/niedojrzalych winogronach
  ktore czekaly na CZAS dojrzewania & SLONCE...
  ... ; ) : /
  Bo jest Czas dojrzewania...i Czas wino-brania ; )


  Najpiekniejsza POEZJA MILOSNA...
  Piesn nad Piesniami : )

  ....Pociągnij mnie za sobą! Pobiegnijmy!
  Wprowadź mnie, królu w twe komnaty!

  Cieszyć się będziemy i weselić tobą, i sławić twą miłość nad wino...

  jakże słusznie cię miłują…
  O ty, którego miłuje dusza moja,
  wskaż mi.........
  gdzie pasiesz swe stada, gdzie dajesz im spocząć w południe,
  abym się nie błąkała wśród stad twych towarzyszy

  Otworzyłam ukochanemu memu,
  lecz Ukochany mój już odszedł...
  oddalił się.....
  życie ze mnie uszło z tego powodu......

  Szukałam go...lecz nie znalazłam...
  wołałam go, lecz nie odpowiedział…

  Ach...Zaklinam was, Córki Jerozolimskie !
  jeśli umiłowanego mego znajdziecie, cóż mu oznajmicie?

  Że chora jestem z Miłości...

  Ach...Zaklinam was, Córki Jerozolimskie!
  Nie budźcie mnie ze snu....
  nie rozbudzajcie Ukochanej.... póki nie zechce sama.....


  A Ty połóż mię jak Pieczęć na twoim Sercu...
  jak Pieczęć na twoim ramieniu,
  bo ...
  Miłość jest MOCNIEJSZA niż śmierć !

  I Potężniejsza niż Szeol !

  Miłości żar to żar Ognia !
  To PLOMIEN PANA !

  Wody wielkie nie zdołają ugasić Miłości,
  nie zatopią jej rzeki.
  Jeśliby kto oddał za Miłość całe bogactwo swego domu,
  z pewnością nim pogardzą ...

  (Pnp 8,6-7)

  xxx

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY