Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 3365 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

ZMARTWYCHWSTANIE SPRAWIEDLIWYCH! Cz. 2

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie!

 

Część pierwszą tematu Czytelnik znajdzie pod adresem:

 

http://57kerenor.neon24.pl/post/151426,zmartwychwstanie-sprawiedliwych-cz-i

 

 

W tym miejscu proponuję w zasadzie same cytaty, które udowadniają bezapelacyjnie, że zmartwychwstanie ludzi wybranych i wywołanych z tego świata nastąpi z chwilą powtórnego przyjścia Pana Jezusa Chrystusa! Zatem nagroda przyobiecana wszystkim ludziom wierzącym wszystkich czasów dotyczy bezpośrednio momentu przyjścia Zbawiciela!

 

 Cytat nr 1:

 

"(13) Lecz kiedy urządzasz przyjęcie, zaproś ubogich, ułomnych, chromych i niewidomych. (14) A będziesz szczęśliwy, ponieważ nie mają czym tobie się odwdzięczyć; odpłatę bowiem otrzymasz  przy zmartwychwstaniu sprawiedliwych".

 

Ewangelia według Łukasza 13, 14/14

 

 Cytat nr 2:

 

"(15) To bowiem głosimy wam jako słowo Pańskie, że my, żywi, pozostawieni na przyjście Pana,  nie wyprzedzimy tych, którzy pomarli(16) Sam  bowiem Pan zstąpi z nieba na hasło i na głos archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a  zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi(17) Potem my, żywi i pozostawieni, wraz z nimi będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem".

 

1 List Apostoła Pawła do Tymoteusza 4/15-17

 

 Cytat nr 3:

 

"(40) To bowiem jest wolą Ojca mego, aby każdy, kto widzi Syna i wierzy w Niego, miał życie wieczne. A ja go  wskrzeszę w dniu ostatecznym". 

 

Ewangelia według Jana 6/40

 

 Cytat nr 4:

 

"(4) Kiedy zaś objawi się Najwyższy Pasterz,  otrzymacie niewiędnący wieniec chwały". 

 

1 List Apostoła Piotra 5/4

 

Cytat nr 5:

 

"(6) Bo przecież jest rzeczą słuszną u Boga odpłacić uciskiem tym, którzy was uciskają, (7) a wam, uciśnionym, dać ulgę wraz z nami,  gdy z nieba objawi się Pan Jezus  z Aniołami swojej potęgi (8) w płomienistym ogniu, wymierzając karę tym, którzy Boga nie uznają i nie są posłuszni Ewangelii Pana naszego Jezusa".

 

2 List Apostoła Pawła do Tesaloniczan 1/6-8

 

 Cytat nr 6:

 

" (31) Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale  i wszyscy Aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. (32) I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi] od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów".

 

Ewangelia według Mateusza 25/31, 32

 

 Cytat nr 7:

 

"(4) Gdy się ukaże Chrystus, nasze życie,  wtedy i wy razem z Nim ukażecie się w chwale".

 

List Apostoła Pawła do Kolosan 3/4

 

 Cytat nr 8:

 

"(7) W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiarę ustrzegłem. (8) Na ostatek  odłożono dla mnie wieniec sprawiedliwości,  który mi w owym dniu odda Pan, sprawiedliwy Sędzia,  a nie tylko mnie, ale i wszystkim, którzy umiłowali pojawienie się Jego". 

 

2 List do Tymoteusza 4/7, 8

 

 Cytat nr 9:

 

"(2) W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. (3) A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce,  przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem".

 

Ewangelia według Jana 14/2, 3

 

 Cytat nr 10:

 

"(5) W Nim to bowiem zostaliście wzbogaceni we wszystko: we wszelkie słowo i wszelkie poznanie, (6) bo świadectwo Chrystusowe utrwaliło się w was, (7) tak iż nie brakuje wam żadnego daru łaski, gdy  oczekujecie objawienia się Pana naszego Jezusa Chrystusa(8) On też będzie umacniał was aż do końca,  abyście byli bez zarzutu w dzień Pana naszego Jezusa Chrystusa". 


1 List Apostoła Pawła do Koryntian 1/5-8

  

KOMENTARZE

 • @57KerenOr
  TEN DZIEŃ JESZCZE NIE NADSZEDŁ A WIĘC KTO TU KŁAMIE!?

  Napisano:

  //"(40) To bowiem jest wolą Ojca mego, aby każdy, kto widzi Syna i wierzy w Niego, miał życie wieczne. A ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym". ..

  A Ja GO WSKRZESZĘ W DNIU OSTATECZNYM, pytania jakie powinien zadać sobie człowiek któremu zależy na prawdzie, brzmi : ''czy Zbawiciel Przyszedł po raz drugi , czy DZIEŃ OSTATECZNY JUŻ NADSZEDŁ''.

  No, jeśli tak prostych spraw biblijnych nie ogarniamy, to jesteśmy ŚLEPI!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  MASKI!

  Zauważ, że specjalnie podałem tylko cytaty Biblijne z malutkim moim wprowadzeniem! Zatem w zasadzie nie mają pretensji bywalcy Neonu do mnie lecz do Pana Jezusa i Jego Apostołów. To z Nim się nie zgadzają i z Jego uczniami. To Zbawicielowi dają "jedną gwiazdkę" a nie mi!

  Tacy są katolicy a niedługo usiądą przy wigilijnym stole i będą uśmiechali się do siebie i składali sobie życzenia i... może czasami wspomną o Tym w Którego nie wierzą!

  https://m.neon24.pl/1522d3228a70621874b6cd287f7bfddc,14,0.png
 • @57KerenOr , @60grzegorz
  Polska katolicka to kraj tradycji i obrzędów wymyślonych przez ludzi . To kraj , który Naukę Pana Jezusa ma za nic , a z Wolą Boga Ojca absolutnie się nie liczy .

  Keren napisałeś ;
  ///// Tacy są katolicy a niedługo usiądą przy wigilijnym stole i będą uśmiechali się do siebie i składali sobie życzenia i... może czasami wspomną o Tym w Którego nie wierzą! ////

  Tak jak napisałeś dla katolików i innych wyznań liczy się tradycja ojców , obrzędy , święta i brzuch . Liczy się obżarstwo , pijaństwo i do tego dobra zabawa / śmiać się i kląć / . Tak klątwa leży na ich ustach i na dodatek pysznią się bezpodstawnie , liczy się tylko ich nauka i ich tradycja .

  Nie wiem ile , jeszcze byś podał przykładów i dowodów z Nauką Pana Jezusa to i tak nie uwierzą . Katolicy nie czytają Pisma Świętego , więc jak mają dyskutować na forum na temat Prawdziwej Nauki Pana Jezusa , z którą przyszedł tu na ziemię sam Zbawiciel , Pan i Bóg , Jezus Chrystus , Błogosławiony Syn Boga Ojca i Najwyższy Arcykapłan .

  Aby dać ludziom szanse ZBAWIENIA !!!! no ale oni odrzucają najdoskonalszy Dar od Boga Ojca , którym jest przecież nikt inny jak tylko i tylko sam ZBAWICIEL , PAN JEZUS!!! Nikt inny !!!

  Szkoda , że jest tak mało ludzi , którzy o tym wiedzą i rozumieją Prawo i Naukę Pana Jezusa . Szkoda , że ludzie nie chcą się z Panem Bogiem zgodzić i nie chcą się do Pana Jezusa modlić i odrzucają Go .

  Grzegorz napisał ;
  //// TEN DZIEŃ JESZCZE NIE NADSZEDŁ A WIĘC KTO TU KŁAMIE!? /////

  Tak ten dzień jeszcze nie nadszedł , Pan Jezus naucza , gdy ów dzień nadejdzie , abyśmy byli znalezieni przyobleczeni , a nie nadzy . Abyśmy każdego dnia pracowali w Jego Winnicy , za jednego denara dziennie i abyśmy wypasali się na Jego pastwiskach zielonych .

  Pan Jezus dopiero przyjdzie drugi raz , by zabrać swoje owce z swoich pastwisk do Domu Ojca Swego , nie prędzej jak to mają w zwyczaju katolicy i inne wyznania , którzy wysyłają swoich bliskich do nieba do Domu Ojca , a jest to przecież nieprawdą .

  A nikt nie wstąpił do nieba , tylko ten , który zstąpił z nieba Syn Człowieczy . Ew. Jana 3,13 .

  Zmartwychwstanie ludzi sprawiedliwych dopiero nastąpi ,jak przyjdzie po raz drugi , Zbawiciel Pan Jezus nie prędzej .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY