Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 3365 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

ZWYCIĘZCY POZWOLĘ ZASIĄŚĆ ZE MNĄ NA MOIM TRONIE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną.

 

 

 

"1) A do anioła zboru w Sardes napisz: To mówi Ten, który ma siedem duchów Bożych i siedem gwiazd: Znam uczynki twoje: Masz imię, że żyjesz, a jesteś umarły. (2) Bądź czujny i utwierdź, co jeszcze pozostało, a co bliskie jest śmierci; nie stwierdziłem bowiem, że uczynki twoje są doskonałe przed moim Bogiem. (3) Pamiętaj więc, czego się nauczyłeś i co usłyszałeś, i strzeż tego, i upamiętaj się. Jeśli tedy nie będziesz czujny, przyjdę jak złodziej, a nie dowiesz się, o której godzinie cię zaskoczę. (4) Lecz masz w Sardes kilka osób, które nie skalały swoich szat, więc chodzić będą ze mną w szatach białych, dlatego że są godni. (5) Zwycięzca zostanie przyobleczony w szaty białe, i nie wymażę imienia jego z księgi żywota, i wyznam imię jego przed Moim Ojcem i przed Jego Aniołami.

 

(6) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. (7) A do anioła zboru w Filadelfii napisz: To mówi Święty, prawdziwy, Ten, który ma klucz Dawida, Ten, który otwiera, a nikt nie zamknie, i Ten, który zamyka, a nikt nie otworzy. (8) Znam uczynki twoje; oto sprawiłem, że przed tobą otwarte drzwi, których nikt nie może zamknąć; bo choć niewielką masz moc, jednak zachowałeś moje Słowo i nie zaparłeś się mojego imienia. (9) Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Judejczyków, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem. (10) Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi. (11) Przyjdę rychło; trzymaj, co masz, aby nikt nie wziął korony twojej. 

 

(12) Zwycięzcę uczynię filarem w świątyni Boga mojego i już z niej nie wyjdzie, i wypiszę na nim imię Boga mojego, i nazwę miasta Boga mojego, nowego Jeruzalem, które zstępuje z nieba od Boga mojego, i moje nowe imię. (13) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. (14) A do anioła zboru w Laodycei napisz: To mówi ten, który jest Amen, świadek wierny i prawdziwy, początek stworzenia Bożego: (15) Znam uczynki twoje, żeś ani zimny, ani gorący. Obyś był zimny albo gorący! (16) A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich. 

 

(17) Ponieważ mówisz: Bogaty jestem i wzbogaciłem się, i niczego nie potrzebuję, a nie wiesz, żeś pożałowania godzien nędzarz i biedak, ślepy i goły, (18) radzę ci, abyś nabył u mnie złota w ogniu wypróbowanego, abyś się wzbogacił i abyś przyodział szaty białe, aby nie wystąpiła na jaw haniebna nagość twoja, oraz maści, by nią namaścić oczy twoje, abyś przejrzał. (19) Wszystkich, których miłuję, karcę i smagam; bądź tedy gorliwy i upamiętaj się. (20) Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną. (21) Zwycięzcy pozwolę zasiąść ze mną na Moim Tronie, jak i Ja zwyciężyłem i zasiadłem wraz z Ojcem Moim na Jego Tronie. (22) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów".

 

Apokalipsa Pana Jezusa Chrystusa 3/1-22KOMENTARZE

 • @57KerenOr
  NA MOIM TRONIE...NA JEGO TRONIE!

  Nie potrzeba tu żadnego wielkiego umysłu by dostrzec DWA TRONY.

  Z logicznego punktu widzenia, zresztą nie tylko z logicznego , można stwierdzić że OWA MOWA, dotyczy DWÓCH OSOBNYCH OSÓB, a co za tym idzie, nauczanie o jakiejś trójcy, wydaje się co najmniej śmieszne.

  Oj biedni są ci, którzy myślą że dla ducha świętego znajdzie się jakiś tron.
  A właśnie, gdzie on jest skoro nikt o tym nie wspomina.

  Tak, oj jak ciężko jest odejść od nauki, która była wpajana ludziom od dzieciństwa, oj jak ciężko.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  PAN JEZUS PRZEKAZUJE KRÓLESTWO LUDZIOM!

  Kolejny cytat! Pan Jezus powiedział:

  "(29) A Ja przekazuję wam Królestwo, jak i mnie Ojciec mój przekazał, (30) abyście jedli i pili przy stole moim w Królestwie moim, i zasiadali na tronach, sądząc dwanaście plemion Izraela".

  Ewangelia według Łukasza 22/29, 30

  Warto zwrócić uwagę na Słowa Syna Bożego:

  "A JA PRZEKAZUJĘ WAM KRÓLESTWO, JAK I MNIE OJCIEC MÓJ PRZEKAZAŁ".


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @ DO WSZYSTKICH !
  Obowiązkiem , każdego ucznia Chrystusowego jest głosić Ewangelię prawdziwą i prawdziwą Naukę Zbawiciela Pana Jezusa , Ojcowskiego Syna .

  Nie istnieje trzecia osoba w niebie zwana bogiem duchem świętym. Dla ludzi wierzących istnieje tylko Bóg Ojciec, oraz tylko Bóg Syn Pan Jezus i nikt więcej .

  Człowiek prawdziwie wierzący w Pana Jezusa i Jego Naukę Świętą powie ;

  Nasze współuczestnictwo jest z Bogiem Ojcem i z Bogiem Synem, a nie z bogiem duchem świętym i jest to prawdą i każdy z ludzi tu czytających może to sprawdzić .

  Mówi o tym dokładniej jeden z apostołów Pana Jezusa na początku listu ;

  A społeczność nasza jest społecznością z Ojcem i z Synem Jego , Jezusem Chrystusem . I List Jana 1,1-4 .

  Jeśli ktoś się z tym nie zgadza , to taki człowiek jest osobą niewierzącą , która nie zgadza się z Panem Bogiem. Dowodów na to , że nie ma trzeciej osoby w Niebie jest wiele w Biblii, chociażby każdy początek listów apostołów pozdrawia dwie osoby , a nie trzy .

  W niebie mieszka tylko ; / BÓG OJCIEC - BÓG SYN - ANIOŁOWIE / Nie istnieje trzecia osoba w niebie zwana bogiem Duchem Świętym !
  Nie ma trzeciej osoby w niebie //tzw. Trójcy // .

  To są słowa wypowiedziane przez samego Pana Boga i to właśnie są słowa prawdziwe i szczere , a od nauki papieża Jana Pawła II trzymałbym się z dala . Zaraz idzie odróżnić plewy od ziarna , Prawdziwą Naukę od nauki ludzkiej z świata , która prowadzi do nikąd .

  Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki , do wykrywania błędów , do poprawy , do wychowywania w sprawiedliwości . Aby człowiek Boży był doskonały , do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany . II List Pawła do Tymoteusza 3,16-17 .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY