Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 3365 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

"BOŻE CIAŁO" – ŚWIĘTO NA CZEŚĆ SZATANA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nic Syn Boży nie mówił o tym, że masz pozwolenie na to katoliku, że możesz Zbawiciela zamknąć na klucz w jakiejś skrzynce.

 

 

Przypomnienie:

 

Gdy napiszę, że tak zwane katolickie święto "Bożego Ciałato święto szatańskie, to być może zaraz zawędruję do lochu! Jednak w najgorszym razie spotka mnie tam samotnia i spokój. Legnę sobie niewygodnie na znajdującej się w tym osobliwym miejscu wersalce nabitej ćwiekami i zdam się na rozmyślanie.

 

A rozmyślać będę o rzeczy ważnej a mianowicie o tym, iż i ja kiedyś dawno temu, byłem "robiony w konia" przez nieżyjącego już papieża Jana Pawła II któremu dano przydomek Wielki a ja dałbym mu miano - Mały. W tym miejscu przepraszam wszystkie konie i rumaki za to porównanie. I te będące na wypasie. I również te które na wypasie nie są!

 

 

Mój Pan Bóg... Nie Twój Katoliku a Mój.... Zatem Mój Pan Bóg Jezus Chrystus  przed wieloma laty skończywszy Swoją ziemską działalność odszedł do Nieba. Świadkami tejże sceny byli Jego Apostołowie. Poszedłszy więc do Swojego Taty, Syn Boży zasiadł po Jego Prawicy na Tronie!

 

ednak Mój Zbawiciel... Nie Twój katoliku a Mój... Zatem Mój Zbawiciel przyrzekł, że będzie ze swoimi uczniami i uczennicami "aż do skończenia świata". Zesłanie Ducha Bożego było tego przykładem i... jednym z dowodów jak owa Chrystusowa obecność ma się urzeczywistniać.


Nic Syn Boży nie mówił o tym, że masz pozwolenie na to katoliku, że możesz Zbawiciela zamknąć na klucz w jakiejś skrzynce.

 

Nic nie mówił o tym, że na Twoje polecenie (heretyku) możesz wziąć znowu ten klucz i... na powrót Syna Bożego z niej uwolnić!


     No chyba, że podpowiedział Ci to szatan. Tak, on jest do tego zdolny. I pomyśleć, że kiedyś ten anioł był Aniołem Dobrym. I pomyśleć, że kiedyś ów diabolos nazwany był Lucyferem Niosącym Światło! Ale tak było kiedyś... Teraz on nie służy już Bogu Ojcu i Panu Jezusowi. Teraz stał się Twoim królem, który rozkazał Ci zamknąć Syna Bożego w "złotej klatce" na klucz!

 

Może niepotrzebnie nazwałem Cię heretykiem ale wybacz, skoro Twój każdy po sobie następujący papież jest heretykiem no to z marszu heretycką naukę papieża popierasz i Ty.

 

A gdyby tak Admini rzucili moją wypowiedź na Główną Stronę. Hę... No raczej nie. Przeznaczono już dla mnie kajdany i ciężką kulę do nogi! Rozumiem więc, że otrzymuję  w tym momencie żółtą kartkę

 

I pomyśleć katoliku, że To Ty podczas tej gry ciągle faulujesz. Kopiesz po kostkach i rozpychasz się łokciami a ja będę niedługo w najciemniejszym miejscu spośród wszystkich najciemniejszych miejsc!

 

No przecież bym zapomniał! Istnieje takie katolickie i jednocześnie pogańskie pojęcie jak "adoracja najświętszego sakramentu".

 

Posłuchajcie:

 

"Adoracja Najświętszego Sakramentu (z łacadoratio - oddawanie czci, uwielbienie) – w katolicyzmie (a także w nurcie anglokatolickim w anglikanizmie): oddawanie czci Bogu, który - zgodnie z doktryną - obecny jest w Najświętszym Sakramencie wystawionym w monstrancji, odkrytej puszce z Najświętszym Sakramentem lub też w tabernakulum".

 

 

No właśnie... Najważniejsza sprawa to zamknąć Zbawiciela w złotej klatce lub w jakiejś puszce. Jednym słowem jesteście żałośni! No i oczywiście zamknąć należy bezapelacyjnie na klucz. Proponuję w tym miejscu mieć dwa kluczyki. Tak w razie czego jakby jakiś sukienkowy nieopatrznie zgubił ten pierwszy!

 

Ok! Rozumiem! W tym momencie czerwona kartka mi się należy!


 

  

ednak pod tym moim sarkazmem czai się prawda! Wierzycie w głupoty, księża i biskupi Was kłamią, i się z Was śmieją a Wy za owe kłamstwa przynosicie im koperty z kasą.  Pasibrzuchy molestują Wasze dzieci, zakonnice znęcają się nad Waszymi Maluchami a Wy nadal przynosicie im koperty z kasą.

 

I pomyśleć, że Wy jesteście niewolnikami papieży i biskupów ale to ja wtrącony zostanę do lochu!

 

Syn Boży Umarł i Zmartwychwstał!  Syn Boży poszedł do Nieba i zasiadł po Prawicy Boga Ojca. Syn Boży pewnego dnia przyjdzie powtórnie i zabierze ludzi wierzących do Domu Ojca!

 

A tu patrz: Szatan chce zamknąć Stwórcę w złotej klatce!

 

 

Powinieneś się jednak przespać z tym problemem katoliku bo to Twój problem jest a nie mój! Powinieneś zwrócić się w modlitwie do Syna Bożego o pomoc. Powinieneś odejść od fałszywej katolickiej religii. Powinieneś się uwolnić z więzów Watykanu.

 

Bóg Ojciec rodzajowi ludzkiemu Dał tylko i wyłącznie Swojego Syna. To Syn Boży Jest Drogą, Prawdą i Życiem. Tylko w Synu Bożym Jest Zbawienie!

 

A Ty... No cóż, pokładasz swoją nadzieję w... szatanie i jego demonicznej nauce!

 

Jeżeli chcesz, to przeczytaj również mój artykuł pt: "Szatańskie objawienie Julianny" na stronie:


57kerenor.neon24.pl/post/143974,szatanskie-objawienie-julianny


 

KOMENTARZE

 • Zbliża się jedno z najpiękniejszych swiąt katolickich w Polsce
  więc znowu musiałes nasrać duzymi literami.

  Kim ty jestes pajacu, że osmielasz się tak obrażać i Boga w Trójcy Jedynego i cały jego Kościół?
 • @MacGregor
  TYLKO KATOLICY TO POTRAFIĄ!

  Wystarczyło podać fragment z Nowego Przymierza stwierdzający okoliczność owego Waszego święta a nie denerwować się i nieładnych używać wyrazów na moim, powtarzam, na moim, blogu!

  A poza tym przecież nie masz podstaw by się denerwować, prawda? Czy może masz? A może... No tak! Ty przecież nie masz żadnych argumentów, nawet najmniejszych i stąd te nerwy!

  No cóż, katolicy potrafią zamknąć Pana Boga w złotej klatce! I to na klucz!

  No to cześć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • do Kerena
  Keren to wszystko co wiesz , a niewątpliwie wiesz dużo , Masz dzięki Duchowi Prawdy . Sam kiedyś będąc katolikiem też byłeś omamiony .
  Wiesz że bez Ducha oczy są zamknięte .

  A świat i tak ginie w objęciach szatana !!!
 • @57KerenOr 16:43:58
  Chodzi o tytuł notatki - po co i w jakim celu tak judzić?

  Ciekawe, że Zbawiciel dał się zamknąc w ludzkim ciele podczas cudu wcielenia.
 • @MacGregor
  ŻARTY Z OJCOWSKIEJ MOCY!

  Owszem Kolego, Pan Jezus "dał się zamknąć w ludzkim ciele" i można ten fakt udowodnić wieloma cytatami z Pisma Świętego. Prorokowali o tym prorocy, prorokowali święci ludzie. Natomiast nikt ze świętych postaci Starego i Nowego Przymierza nawet słówkiem nie wspomniał o Waszym katolickim święcie.

  No i dodam coś jeszcze: Bardzo niepoważne jest przyrównanie proroctwa o przyjęciu przez Pana Boga ludzkiego ciała ze "złotą szkatułą".

  Otóż Pan Pan Jezus prawdziwie był tutaj na tym ziemskim padole w ludzkim ciele według proroctw. Zatem po zmartwychwstaniu zasiadł po Prawicy Boga Ojca a Wy kpiny sobie robicie stwierdzając, że w złotej klatce zamknięty jest PRAWDZIWY CHRYSTUS! To są żarty z Ojcowskiej Mocy! To są kpiny z Ojcowskiego Majestatu!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Adamus...
  PROŚBA...

  Czy mogłabyś napisać co Ty myślisz o tak zwanym katolickim święcie "BOŻEGO CIAŁA?". Czy zgadzasz się z katolikami w tym względzie? Robią dobrze czy źle? Wychwalają Boga Ojca oraz Boga Syna czy ICH poniżają?


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Autor
  Masz rację - Loch.
  Następne tak napastliwe wpisy będą usuwane całkowicie. Wolność słowa też ma granice.
 • @57KerenOr 17:40:50
  Oczywiście zgadzam się z Tobą.
  Twoja waleczność nawet pomogła mi w pewnej mojej sprawie ... Lecz chodzi mi bardziej o emocje , które tu widzę wciąż. Ważne są w głoszeniu Prawdy cechy Chrystusowe . Gdy Jemu złożeczono , ON nie złożeczył . Jego spokój gdy chodził po wodach Babilonu w czasie burzy .
  Ja wiem to nie jest łatwe . Mnie też wzburzyły bzdury jakie wypisuje u siebie niejaki Jan Paweł chyba .
  No takie jest moje zdanie !!
  Czasem ta odrobina emocji psuje cały efekt końcowy :)
 • @Adamus...
  ODWAGI!

  Witaj! Napisałem powyżej:

  "PROŚBA...

  Czy mogłabyś napisać co Ty myślisz o tak zwanym katolickim święcie "BOŻEGO CIAŁA?". Czy zgadzasz się z katolikami w tym względzie? Robią dobrze czy źle? Wychwalają Boga Ojca oraz Boga Syna czy ICH poniżają?".

  Proszę napisz, czy uważasz, że katolicy tym świętem poniżają Godność Boga Ojca oraz Boga Syna! i SPRECYZUJ, czy to święto jest na cześć szatana czy na chwałę Pana Boga!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  NIE ZAWSZE TEN MA RACJĘ KTO MYŚLI ŻE MA RACJĘ!

  Czy ja się kiedykolwiek kłóciłem z Adminami? No, czasami pisałem, że robią to i owo ale to nie znaczy, że mają rację!

  No cóż, katolicy mogą poniżać Pana Jezusa i Boga Ojca. Katolicy na tym Portalu mogą używać nieładnych słów. Zawitało tutaj kilku antysemitów no ale to ja ponoć piszę napastliwe wpisy.

  Szkoda tylko, że tak mało ludzi ma cokolwiek do powiedzenia w temacie. Ale proszę Jarku byś MacGregora za jego pierwszy wpis nie ukarał. Proszę! Niech tam będę pajacem.

  A'propos ewentualnego usunięcia mojego wpisu. Ostatnio zdarzają się tutaj takie, że jeden po drugim powinny być usuwane ale nie są. Różne chamskie wpisy polityczne, niegrzeczne wpisy poniżające izraelitów...

  Pozdrawiam! Sorka musiałem wkleić jeszcze raz.


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 18:58:55
  To święto katolickie ani inne święta nie są na chwałę Boga !!!
  I myślę , że Boga nie można w zasadzie obrazić , bo On wszystko przewidział. On jest nieprawdopodobną Siłą , która przepędza belzebuba .
 • @Adamus...
  OBRAŻALI PANA BOGA!

  Na temat czy Pana Jezusa i Boga Ojca można obrazić trwają różne dywagacje nie od dzisiaj. Jednakowoż fakt, że Syn Boży wszystko przewidział nie jest sprzeczne z możliwością obrażania Pana Jezusa i Boga Ojca.

  Weźmy kilka cytatów!

  Psalm 79/12

  "(12) Odpłać sąsiadom naszym siedemkroć urąganie ich, Którym CIEBIE OBRAŻALI, Panie!". 

  Ezechiel 16/26

  "(26) I uprawiałaś nierząd z Egipcjanami, swoimi sąsiadami o krzepkich ciałach, i mnożyłaś swoje wszeteczeństwo, ABY MNIE OBRAŻAĆ".

  Ezechiel 20/27

  "(27) Dlatego, synu człowieczy, przemów do domu izraelskiego i powiedz im: Tak mówi Wszechmocny Pan: Jeszcze i tym OBRAZILI MNIE WASI OJCOWIE, że popełnili wobec mnie wiarołomstwo (...)".


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Adamus...
  ZŁORZECZENIE!

  Napisałaś o Panu Jezusie:

  "Gdy Jemu złorzeczono, ON nie złorzeczył".

  1. «życzyć komuś czegoś złego»
  2. «przeklinać kogoś lub coś»

  Komu w moim artykule życzyłem "czegoś złego"?
  Kogo przekląłem?


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • witaj Kerenie,
  Pozdrawiam Cię w tym ciemnym lochu 3M się
 • @57KerenOr 20:34:38
  Chodzi o ogólną zasadę , że nie oddawać tym samym , czyli oko za oko .
  Ja to widzę trochę inaczej . Z tym światem rozprawi się Chrystus . Rozprawi się z każdym Antychrystem . A do nas należy rozprawić się z naszym Posągiem . Pamiętasz z Ks.Daniela ?
  Czy Twój blog nie może skupiać ludzi , którzy szukają Boga , jednoczą się tu , są Ciałem Chrystusa ? Wspierają się w tej trudnej drodze .
 • @Adamus...
  ZAŁÓŻ BLOGA TO BĘDĘ "U CIEBIE" PISAŁ!

  Napisałaś:

  "Czy Twój blog nie może skupiać ludzi, którzy szukają Boga, jednoczą się tu, są Ciałem Chrystusa ? Wspierają się w tej trudnej drodze" .

  I owszem ale nie ma tutaj faktycznie stałych pisarzy prócz 60grzegorza i jassy27, poza tym są katolicy, którzy obrażają Pana Jezusa i Świadkowie..., którzy nie kochają Syna Bożego. A z drugiej strony gdyby katolicy nie obrażali Pana Jezusa i Boga Ojca to zapewne mój blog wyglądałby inaczej. Bywa również, że poruszam kwestię Świadków... którzy poniżają Pana Jezusa i Adwentystów Dnia Siódmego, którzy kpią sobie ze Słowa Bożego.

  Jak wnikliwie przyjrzysz się moim artom to zauważysz, że piszę również nie powołując się na żadne z wyznań. Jednak napisanie o tym, że papież Jan Paweł II był kłamcą, że Świadkowie... nigdy w modlitwie bezpośrednio nie zwracają się do Pana Jezusa... jest wskazane jeśli przy tym pokaże się Prawdziwą Drogę czyli Boga Syna!

  Ale... Poproś o pozwolenie Szefów Portalu i również załóż bloga. Bez dwóch zdań będę jednym z pierwszych, który będzie pisał u Ciebie komentarze! Bez dwóch zdań!

  Tylko, że oprócz mnie, przyjdą "do Ciebie" tacy, którzy będą pluli na Naukę Stwórcy.... Bez dwóch zdań szatan ich do Ciebie pośle! To pewne! No chyba, że pisząc artykuły lub komentarze nie będziesz chciała pisać nic na temat fałszywej nauki katolików, Świadków... Adwentystów Dnia Siódmego, czy różnej maści Badaczy!
  Wtedy będą wszyscy Tobie klaskać ale nie... ja!

  Życzę jednak powodzenia! Bez dwóch zdań... powodzenia!

  PS

  W którym miejscu na moim blogu widzisz wpisy typu: Oko za oko? Podaj proszę przykłady!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Święto , które jest niezgodne z Nauczaniem Pana Jezusa !!!
  Jeśli obchodzicie tzw. święto katolickie // Boże Ciało // lub je popieracie to, taki człowiek występuje przeciwko Zbawicielowi Panu Jezusowi . To taki człowiek kpi sobie z Bożego Prawa , a na dodatek go nie zna .

  Katolicy i inne wyznania , sami możecie to sprawdzić w Biblii , czy jest jakaś wzmianka na temat jakichkolwiek świąt , wymyślonych przez katolików , czy inne wyznania zarejestrowane na ziemi .

  Polska katolicka, jest to lud tradycji , a nie nauk Zbawiciela , lud poniżający Boga Ojca i jego Syna . Stawiają własną tradycję , wyżej od Nauki Boga , ludzie którzy miłują własną tradycję lecz niekochający Zbawiciela i Boga Ojca .

  Katolicy wasze święto tzw. przez was // Boże Ciało // jest to pogańskie święto niezgodne z nauczaniem Pana Jezusa i jest to kłamstwo , każdy może to sprawdzić w Biblii.

  Dlatego, ja nie obchodzę święta tzw. przez katolików // Boże Ciało // ponieważ chcę służyć Panu Jezusowi , a nie religiom czy wyznaniom zarejestrowanym na ziemi , które nie prowadzą do Pana Jezusa !

  Dlatego nie obchodzę , że Pana Boga należy czcić w duchu i prawdzie , a nie w literze czy obrzędach wymyślonych przez ludzi !

  Przypomnę proroka Izajasza ;
  Nie składajcie już ofiary daremnej , kadzenie , nowie i szabaty mi obrzydły , zwoływanie uroczystych zebrań – nie mogę ścierpieć świąt i uroczystości . Waszych nowiów i świąt nienawidzi moja dusza , stały mi się ciężarem , zmęczyłem się znosząc je ……
  Obmyjcie się , oczyśćcie się , usuńcie wasze złe uczynki sprzed moich oczu , przestańcie żle czynić ! / Księga Izajasza 1,10-20 / .

  Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie. Ale czci mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi . / Ew. Mateusza 15,8-9 / .

  Dlatego wyjdźcie spośród nich i odłączcie się – Mówi Pan. I nieczystego się nie dotykajcie, a Ja Przyjmę was . / II List Pawła do Koryntian 6,17 /
 • @57KerenOr 21:36:22
  Witaj,

  "oko za oko" - nie chcę żebyś mnie źle zrozumiał , jestem po Twojej stronie i odwaga z jaką głosisz prawdę o Bogu i Jego Synu jest jest ok...

  Toczą się tu spory typu 2 słowa przeciwko 1 , 4 przeciwko 2 itd.
  Używane są obraźliwe zwroty ,epitety , określenia ,wypraszane są osoby i niekiedy obrażane . I wcale nie mówię tu o katolikach czy innych wyznawcach , czasem tu wpada ktoś kto też szuka Boga , ale jest jeszcze "młodzikiem '' i tkwi w błędzie . Biblia uczy , że wtedy trzeba zbudować taką osobę , a nie siebie w oczach Boga . I może to, mnie najbardziej "razi"...

  Katolicyzm jak żadne inne wyznanie opiera się tak mocno na Biblii i nie widzą tej PODSTAWY . Tak jak napisał jassy27 oni cenią swoją tradycję , którą sami sobie ustalili . Biblia uczy , że będą jak te posągi którym się kłaniają . Będą mieć oczy a nie będą widzieć , będą mieć uszy , a nie będą słyszeć !!! Smutne to ...
 • ...
  1 list do Kor.

  14:1 Dążcie do miłości, starajcie się też usilnie o dary duchowe, a najbardziej o to, aby prorokować.
  14:2 Bo kto językami mówi, nie dla ludzi mówi, lecz dla Boga; nikt go bowiem nie rozumie, a on w mocy Ducha rzeczy tajemne wygłasza.
  14:3 A kto prorokuje, mówi do ludzi ku zbudowaniu i napomnieniu, i pocieszeniu.
  14:4 Kto językami mówi, siebie tylko buduje; a kto prorokuje, zbór buduje.
  14:5 A pragnąłbym, żebyście wy wszyscy mówili językami, lecz jeszcze bardziej, żebyście prorokowali; bo większy jest ten, kto prorokuje, niż ten, kto mówi językami, chyba żeby je wykładał, aby zbór był zbudowany.
  14:6 Tak tedy, bracia, jeżeli przyjdę do was i będę mówił językami, jakiż pożytek z tego mieć będziecie, jeśli mowa moja nie będzie zawierała czy to objawienia, czy wiedzy, czy proroctwa, czy nauki?
  14:7 Wszak nawet przedmioty martwe, które dźwięk wydają, jak piszczałka czy cytra, gdyby nie wydawały tonów rozmaitych, to jak można by rozpoznać, co grają na flecie, a co na cytrze?
  14:8 A gdyby trąba wydała głos niewyraźny, któż by się gotował do boju?
  14:9 Tak i wy, jeśli językiem zrozumiale nie przemówicie, jakże kto zrozumie, co się mówi? Na wiatr bowiem mówić będziecie.
  14:10 Wiele, zaiste jest rozmaitych dźwięków na świecie, i nie ma niczego bez dźwięku;
  14:11 Gdybym tedy nie znał znaczenia dźwięków, byłbym dla tego, kto mówi, cudzoziemcem, a ten, co mówi, byłby dla mnie cudzoziemcem.
  14:12 Tak i wy, ponieważ usilnie zabiegacie o dary Ducha, starajcie się obfitować w te, które służą ku zbudowaniu zboru.
  14:13 Dlatego ten, kto mówi językami, niechaj się modli o dar wykładania ich.
  14:14 Bo jeśli się modlę, mówiąc językami, duch mój się modli, ale rozum mój tego nie przyswaja.
  14:15 Cóż tedy? Będę się modlił duchem, będę się modlił i rozumem; będę śpiewał duchem, będę też śpiewał i rozumem.
  14:16 Bo jeżeli wysławiasz Boga w duchu, jakże zwykły wierny, który jest obecny, może rzec na twoje dziękczynienie: Amen, skoro nie rozumie, co mówisz?
  14:17 Ty wprawdzie pięknie dziękujesz, ale drugi się nie buduje.
  14:18 Dziękuję Bogu, że ja o wiele więcej językami mówię, niż wy wszyscy;
  14:19 Wszakże w zborze wolę powiedzieć pięć słów zrozumiałych, aby i innych pouczyć, niż dziesięć tysięcy słów językiem niezrozumiałym.
  14:20 Bracia, nie bądźcie dziećmi w myśleniu, ale bądźcie w złem jak niemowlęta, natomiast w myśleniu bądźcie dojrzali.
  14:21 W zakonie napisano: Przez ludzi obcego języka i przez usta obcych mówić będę do ludu tego, ale i tak mnie nie usłuchają, mówi Pan.
  14:22 Przeto mówienie językami, to znak nie dla wierzących, ale dla niewierzących, a proroctwo nie dla niewierzących, ale dla wierzących.
  14:23 Jeśli się tedy cały zbór zgromadza na jednym miejscu i wszyscy językami niezrozumiałymi mówić będą, a wejdą tam zwykli wierni albo niewierzący, czyż nie powiedzą, że szalejecie?
  14:24 Lecz jeśli wszyscy prorokują, a wejdzie jakiś niewierzący albo zwykły wierny, wszyscy go badają, wszyscy go osądzają,
  14:25 Skrytości serca jego wychodzą na jaw i wtedy upadłszy na twarz, odda pokłon Bogu i wyzna: Prawdziwie Bóg jest pośród was.
  14:26 Cóż tedy, bracia? Gdy się schodzicie, jeden z was służy psalmem, inny nauką, inny objawieniem, inny językami, inny ich wykładem; wszystko to niech będzie ku zbudowaniu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY