Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 3365 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

POGRZEB: POZDROWIENIA W DUCHU WIARY KATOLICKIEJ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdy Syn Boży przyjdzie powtórnie to dopiero wtedy nastąpi zmartwychwstanie!

 

Czasami wydaje Ci się, że możesz tam iść! Myślisz, że to przecież nic zdrożnego. Usprawiedliwiasz się, że umarł Twój Przyjaciel katolik i musisz przebyć "z nim" tą ostatnią drogę.

 


 

Kiedyś przecież byliście kumplami, jak to mówią, "do bitki i do wypitki".

 

No cóż,  pewnego dnia wasze drogi się rozeszły.  Poznałeś Naukę Pana Jezusa. Uwierzyłeś w to, że Bóg Ojciec Swego Syna nam Dał...  Zmieniłeś się  ale Twój Przyjaciel do końca życia pozostał katolikiem nieznającym Nauk Boga Ojca oraz Boga Syna!

 

  A teraz poproszono Cię byś przyszedł na pogrzeb lecz najbliżsi Ciebie nie rozumieją. Nie wiedzą dlaczego odmawiasz. Tłumaczysz im, że to będzie obrządek katolicki, którego nie uznajesz. Tłumaczysz im, że masz inny pogląd i nie chcesz być uczestnikiem cudzego grzechu.

 

ednak oni Ciebie nadal nie rozumieją.

 

Zatem piszę do tych, którzy dzięki Łasce Syna Bożego porzucili fałszywe nauki Świadków... katolików i Adwentystów Dnia Siódmego. Piszę do tych, którzy czują się odkupieni Drogą Krwią Baranka Bożego:  Nie bądźcie uczestnikami cudzych grzechów.  Nie przymilajcie się ciotce, żonie czy kuzynce.  Idźcie Prostą Drogą Pańską. Nie zbaczajcie ani na lewo ani na prawo.

Nauka nr 1687  Katechizmu Kościoła Katolickiego dotycząca pochówku katolika rozpoczyna się w sposób następujący:

Pozdrowienie wspólnoty. Obrzęd pogrzebu rozpoczyna się pozdrowieniem w duchu wiary".


www.katechizm.opoka.org.pl/rkkkII-2-4.htm

 

  Przecież wiesz bardzo dobrze o tym, że owe początkowe pogrzebowe pozdrowienie dotyczy  ducha wiary katolickiej, którą uznajesz za nieprawdziwą.

 

  Przecież wiesz o tym, że pogrzeb w obrzędzie rzymsko katolickim to liturgia Ci obca i zimna! Wiesz o tym! Jednak gdzieś tam w zanadrzu serca, w najcichszym zakątku Twojego jestestwa jest ci... żal!
Ty, który masz inny pogląd, chcesz nadal przypodobać się swoim bliskim... Chcesz dla miłej zgody krzyknąć do żony: "Wyprasuj mi koszulę idę z Tobą".

 


 

Dokąd chcesz pójść?  Czy chcesz usłyszeć fałszywe słowa księdza mówiące o tym, że dusza bliskiej Ci osoby już zabrana została przed Tron Najwyższego? Przecież wiesz, że to nieprawda!


Wiesz bardzo dobrze o tym, że  gdy Syn Boży przyjdzie powtórnie to dopiero wtedy nastąpi zmartwychwstanie. Przypominasz sobie fragment z Ewangelii według Jana 14/1-3. Przypominasz sobie piętnasty rozdział 1 Listu Apostoła Pawła do Koryntian... Czyżbyś nadal miał wątpliwości. Nie ugniesz się pod ciężarem Boskiej Nauki? Wolisz posłuchać bliźniego, który namawia Cię do grzechu?

 

Przed wieloma laty postanowiłeś, że Twoja noga nie przestąpi już progu żadnego kościoła.  Słusznie dzięki Synowi Bożemu postąpiłeś. Przecież jesteś osobą wierzącą.  Jesteś uczniem Chrystusowym!  Jesteś wybranym i umiłowanym sługą Baranka Bożego.

 


 

Zatem stop!  Nie zastanawiaj się dłużej. Dotrzymaj przyrzeczenia. Nieraz ludzie przestępują jednak progi pogańskiej świątyni choć wokół nich nie ma ani jednej cegły! Rozumiesz co mam na myśli?  Jeżeli usłuchasz bliskich Ci osób i udasz się na jakąkolwiek katolicką uroczystość to jednak przekroczysz próg świątyni a Twoje przyrzeczenie uleci w nicość!

No to... bywaj!  A ja Ci radzę byś "zdążał do sprawiedliwości, wiary, miłości, pokoju, z tymi którzy wzywają Pana z czystego serca".


No i rzecz najważniejsza: Zgodnie z Wolą Boga Ojca, zwróć się z Twoim problemem do Bożego Syna. On, jeśli zechce, to Ci pomoże.  Ale czyż Duch Boga Żywego już Cię nie pouczył? Nazywasz się przecież Boskim uczniem!

 

Wiesz co? Powiem Ci jeszcze na koniec jedno zdanie: "Dwie drogi rozchodzą się w lesie a  Ty wybierz tą mniej uczęszczaną!".
KOMENTARZE

 • Pogrzeb katolicki ???
  PAN JEZUS USTANOWIŁ SWOJE PRAWO. PRAWO TO MÓWI, ŻE PEWNEGO DNIA, ZBAWICIEL PRZYJDZIE PO RAZ DRUGI, BY WSZYSTKICH LUDZI WIERZĄCYCH WZBUDZIĆ DO NOWEGO ŻYCIA.

  W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem. Ew. Jana 14,2-3 .


  Dziś wszyscy umarli śpią w prochu ziemi. Jeszcze nikt z ludzi nie wstąpił do nieba . Dla człowieka wierzącego w Pana Jezusa w dniu pogrzebu katolickiego, nie ma miejsca na żadnym cmentarzu . Pan Jezus nigdy nie wspomniał o jakimkolwiek pogrzebie katolickim , jest to wymysł ludzki , a Pan Bóg nie ma z tym nic wspólnego .

  Pan Jezus , Zbawiciel uczy ;

  Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, co wiemy, to mówimy, i co widzieliśmy, o tym świadczymy, ale ŚWIADECTWA NASZEGO NIE PRZYJMUJECIE. Jeśli nie wierzycie, gdy wam mówiłem o ziemskich sprawach, jakże uwierzycie, gdy wam będę mówił o niebieskich? ; A nikt nie wstąpił do nieba, tylko Ten, który zstąpił z nieba, Syn Człowieczy, i jak Mojżesz wywyższył węża na pustyni, tak musi być wywyższony Syn Człowieczy, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. Ew . Jana 3,11-15 .

  Katolicy po śmierci swoich najbliższych , czy nawet znajomych swoich , wysyłają ich do nieba , oczywiście jest to kłamstwo i oczywiście mylą się, tak nie uczy Pan Jezus , tak uczą i okłamują ich nauczyciele katoliccy , księża , biskupi , katecheci , którzy wprowadzają ich w błąd i nie mówią im prawdy o Panu Jezusie i Jego nauczaniu .

  Szkoda , że katolicy i inne wyznania , nie sprawdzają swoich nauczycieli i nie sprawdzają tego co oni głoszą i z jaką nauką przychodzą i kogo noszą w sercach swoich .
 • @jassy27
  NAJWAŻNIEJSZE TO NIE BYĆ UCZESTNIKIEM CUDZEGO GRZECHU!

  Widzę, że ludzików temat powyższy nie interesuje. Może nie mają nic do powiedzenia? A może jednak chodzą na tak zwane pogrzeby katolickie i spożywają pokarm z dwóch stołów: "Ze stołu Pańskiego i ze stołu szatańskiego". Może przymilają się swoim żonom, dzieciom, szefom i w te pędy ubierają wykwintny garnitur czy jakąś modną sukienkę.

  TAK! Ludziki nie wiedzą co to znaczy być uczestnikiem cudzych grzechów i obrażają Boga Ojca oraz Boga Syna!

  Dziękuję za ważny komentarz!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr
  SPRAWA NAJWAŻNIEJSZA TO...

  Napisałeś:

  //No i rzecz najważniejsza: Zgodnie z Wolą Boga Ojca, zwróć się z Twoim problemem do Bożego Syna. On, jeśli zechce, to Ci pomoże. Ale czyż Duch Boga Żywego już Cię nie pouczył? Nazywasz się przecież Boskim uczniem!//

  Zwrócić się do Pana Jezusa to sprawa najważniejsza nie tylko w trudnych sytuacjach życiowych ale również w każdych. Jak to mówi Pismo: ''beze mnie nic uczynić nie możecie, albo ''nawet włosy na waszej głowie są policzone''.

  To dowodzi tylko jak Zbawiciel Dba o swoje owieczki i jak je Naprowadza by nie zbaczały z pastwiska.

  A co do tematu , to, żaden Prawdziwy uczeń Chrystusowy nigdy nie poszedłby tam , gdzie obrażana jest Nauka Pana Jezusa a takim miejscem jest pogrzeb katolicki i nie tylko ten.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY