Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
720 postów 3365 komentarzy

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

PAPIEŻE KŁÓCĄ SIĘ Z BOGIEM OJCEM!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bóg Syna swego Jednorodzonego dał...

 

Pan Jezus został posłany przez Boga Ojca. Mało ludzi zadaje sobie pytanie: Po co?


Otóż rzecz najważniejsza: Chodziło o złożenie Ofiary Najdoskonalszej z możliwych, Ofiary Jednorazowej i Wystarczającej by przebłagać Ojcowską Chwałę, by dać człowiekowi możliwośc powrotu do Jedności z Najwyższym!


"16 Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał,  aby każdy, kto w niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne17 Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. 18 Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego".  

Ewangelia według Jana 3/16-18

Niektórzy chcą kłócić się z Bogiem Ojcem stwierdzając, że w jakiś sposób dla uratowania ludzkości została wyznaczona również także Maria! Zatem wbrew Ojcowskiej Woli ustanowili Marię pośredniczką łask wszelkich, pocieszycielką oraz królową Aniołów i Apostołów.

Tym samym owi wymyślacze nie uwierzyli Marii która będąc pod wpływem Ducha Bożego prorokowała o tym, iż przez narody i języki nazywana będzie "szczęśliwą między niewiastami".


No cóż...

Co więcej, owi niektórzy, zaczęli siać pomiędzy swoimi wiernymi zamęt głosząc, że Maria zabrana został pewnego dnia do Nieba.  Katolicy więc nie znając Nauk Syna Bożego przyjęli tą demoniczną naukę do swoich serc.


ednak to mało... Przez "całą Biblię" biegnie Boży Rozkaz na temat zakazu wykonywania obrazów i figur przedstawiających Pana Boga i stworzenia... Papieże nie chcąc zgodzić się z Najwyższym postanowili wprowadzić swój zapis. Oto ogłosili swoją mądrością ludowi: "Pan Bóg się pomylił, więc możecie ludzie robić sobie różne religijne figurki! Możecie malarze malować swoje obrazy. Możecie rzeźbiarze dalej rzeźbić w drewnie i w kamieniu!".

Tym samym owi oni wykazali się brakiem najmniejszego choćby szacunku do Boga Ojca i Jego Syna!

Idąc niejako za ciosem okłamali owi oni Ciebie katoliku mówiąc, że Pana Jezusa odwiedziło kiedyś trzech króli. Do tego ci kłamcy nadali owym królom imiona Kacper, Melchior i Baltazar!


ednak nie myśl, że tylko oni winni są tego szalbierstwa. Nie myśl, że tylko oni zostaną ukarani. Także Ty ponosisz winę za to, że nie sprawdzasz watykańskiej nauki.


Nieznajomość Przepisów Bożych wcale nie musi uchronić Ciebie przed Bożą Sprawiedliwością.
To jest tak jakby pewnego dnia policjant chciał odebrać Ci prawo jazdy a Ty tłumaczyłbyś mu, że nie może tego zrobić ponieważ Ty przecież nie znasz przepisów ruchu drogowego.

Czy Panu Bogu również chcesz powiedzieć:  Panie Jezu nie mogę być ukarany ponieważ nie znam Twoich Przepisów?  Czy policjant albo sędzia, liczyliby się z Twoim tłumaczeniem?

 

Przypomnę Ci, że Pan Bóg kiedyś, pewnego dnia, ukarał potopem tych, którzy grzeszyli. I Ciebie również może ta kara spotkać. Wyobraźnia Twoja przedstawia Ci Pana Boga na wzór katolicki.
Nie! Pan Bóg nie da się z Siebie naśmiewać! Bez dwóch zdań:  Nie da!


A gdy "pewnego wyznaczonego dnia" wyznaczonego przez Pana Jezusa a nie przez papieży i biskupów, staniesz przed Jego Tronem to nie próbuj nawet zrzucać winy na papieży. Ich od dawna czeka "jezioro ognia i siarki", ponieważ znając Bożą Prawdę świadomie ukryli Ją przed drugim człowiekiem, któremu powinni dać nadzieję!

 

Papieże kłócą się z Bogiem Ojcem. Otóż Bóg Ojciec ustanowił tylko i wyłącznie Syna Swego a oni poszli za własnymi wymysłami...

 

  Dzisiaj obchodzisz święto, które obraża Majestat Boga Ojca oraz Boga Syna. Jednak nie tylko w dniu dzisiejszym drwisz z Rozkazu Boga Ojca. Nie tylko w dniu dzisiejszym.

 

http://57kerenor.neon24.pl/post/149375,boze-cialo-swieto-na-czesc-szatana

 

eszcze raz posłuchaj co do Ciebie Mówi Boży Syn:

 

"(16) Tak bowiem  Bóg  umiłował świat, że  Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne". 

 

Ewangelia według Jana 3/16



 

 

KOMENTARZE

 • witaj Kerenie,
  Oto dlaczego robią sobie figurki religijne:
  "(24) Pewien złotnik, imieniem Demetriusz, dawał niemały zarobek rzemieślnikom przy wyrobie srebrnych świątyniek Artemidy. (25) Zebrał ich razem z innymi pracownikami tego rzemiosła i powiedział: Mężowie, wiecie, że nasz dobrobyt płynie z tego rzemiosła. (26) Widzicie też i słyszycie, że nie tylko w Efezie, ale prawie w całej Azji ten Paweł przekonał i uwiódł wielką liczbę ludzi gadaniem, że ci, którzy są ręką uczynieni, nie są bogami. (27) Grozi niebezpieczeństwo, że nie tylko rzemiosło nasze upadnie, ale i świątynia wielkiej bogini Artemidy będzie za nic miana, a ona sama, której cześć oddaje cała Azja i świat cały, zostanie odarta z majestatu" (Dz 19:24-27 BT)

  dla kasy robią sobie figurki religijne

  pzdr
 • @roux
  TY ROUX, PODOBNIE JAK KATOLICY, KPISZ SOBIE Z ROZKAZU BOGA OJCA!

  Witaj!

  Przede wszystkim katolicy poniżają Boga Ojca i nie szanują Jego Woli. A jaka jest Wola Boga ojca? Posłuchaj:

  "(39) A to jest wola tego, który mnie posłał, abym z tego wszystkiego, co mi dał, nic nie stracił, lecz wskrzesił to w dniu ostatecznym. (40) A to jest wola Ojca mego, aby każdy, kto widzi Syna i wierzy w niego, miał żywot wieczny, a Ja go wzbudzę w dniu ostatecznym".

  Ewangelia według Jana 6/39, 40

  http://m.neon24.pl/f7c318571bf6f9ce23882b457d64f300,13,0.jpg

  A cóż to znaczy wierzyć w Pana Jezusa? Podpowiem! Wiara, nadzieja i miłość to trzy wspaniałe i ważne "sprawy". Jednak z nich największa jest miłość. Zatem Bóg Ojciec chce by Jego Syna kochać? Oczywiście! A czy Bóg chce również by w modlitwach, czy westchnieniach do Bożego Syna się odzywać? Oczywiście! A czy Bóg Ojciec uczynił Syna Swego Oblubieńcem? O, tak!

  Zatem czy rozmawiasz Kolego ze swoim Oblubieńcem? Czy może bezpośrednio w modlitwie wyznajesz MU swoją miłość? Czy kiedykolwiek podziękowałeś Panu Jezusowi w modlitwie za to, że uratował Ci życie? Ja podziękowałem, ponieważ Bóg Ojciec Syna Swego nam dał.

  Jednak Ciebie nauczyli, że skoro Bóg Ojciec jest większy od Pana Jezusa to należy Zbawiciela ominąć i udać się bezpośrednio do Ojcowskiej Chwały. Zapomnieliście, że miłujący Syn, każdy miłujący ojca syn powie, że jego ojciec jest od niego większy. Zatem Wy, Świadkowie... wtrącacie się pomiędzy Boga Ojca i Jego Syna wybierając Ojca i... odrzucając Miłość Syna Bożego.

  Wtrącacie się pomiędzy Boga Ojca a Syna, pomimo, że Bóg Ojciec wyraźnie powiedział, że to Syna powinniśmy słuchać! To Pan Jezus jest Drogą do Boga Ojca. Tylko Syn Boży może przedstawić Swoją Oblubienicę Swojemu Tacie. Bóg Ojciec przygotował Królestwo Swojemu Synowi a Syn przekazał Królestwo Swojemu Wybranemu Ludowi. Królestwa Bożego żaden człowiek nie otrzymuje bezpośrednio z Rąk Boga Ojca! To Bóg Ojciec postanowił, że dla człowieka uczyni Swego Syna Pasterzem, Drzwiami do Owczarni, Zbawicielem, Królem, Panem, Bogiem, Tatą, (Ojczulkiem), Wodą Żywota, Oblubieńcem, Miłością...

  Piszesz o katolikach i myślisz, że Ci przyklasnę? Przecież wyraźnie napisane jest, że każde kolano zgiąć się powinno przed Panem Jezusem! Ale Ty nie zginasz swoich kolan przed Zbawicielem.

  A czyż nie jest napisane w Apokalipsie 3/20, że słysząc głos Syna Bożego powinniśmy MU otworzyć drzwi naszego serca i razem z Nim zasiąść do wieczerzy? I owszem, jest tak napisane!

  Masz pretensję do katolickiego bałwochwalstwa? I słusznie! Ale Ty także nie jesteś posłuszny Ewangelii Bożej! Chcesz zasiąść do Stołu by z Panem Jezusem wieczerzać? To się bezpośrednio do Niego odezwij, to powiedz Mu, że Go kochasz, to podziękuj Mu za uratowanie Ci życia. A Ty jesteś uparty, podobnie jak katolicy... Nie słyszysz pukania! Jesteś głuchy na wołanie Boga Ojca. Jesteś głuchy na zawołanie Boga Syna!

  Czymże więc się różnisz od katolików? Jesteś dokładnie takim samym bałwochwalcą jak oni!

  A czy w Waszych Strażnicach nie kpicie sobie z Boskiej Mocy? Nie „wkładacie” tam różnych bałwochwalczych malunków? Tego nie widzisz?

  A dlaczego odrzucasz Bóstwo Pana Jezusa? Bo nie zgadzasz się prorokiem Izajaszem, który uznał Bóstwo Syna Bożego? Bo nie zgadzasz się z Apostołem Pawłem, który uważał Pana Jezusa za Boga?

  http://m.neon24.pl/f7c318571bf6f9ce23882b457d64f300,13,0.jpg

  Katolicy poniżają Pana Jezusa i Boga Ojca. To prawda! Ale wy dla kasy robicie dokładnie to samo!

  No to siemka!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • To Pan Jezus , nikt inny , jest najdoskonalszym Darem od Boga Ojca !!!
  To Pan Jezus , nikt inny !!!!!

  O NIM TO ŚWIADCZĄ WSZYSCY PROROCY , IŻ KAŻDY , KTO W NIEGO WIERZY , DOSTĄPI ODPUSZCZENIA GRZECHÓW PRZEZ IMIĘ JEGO . Dzieje Apostolskie 10,43 .

  KAŻDY , KTO W NIEGO WIERZY , NIE BĘDZIE ZAWSTYDZONY . List Pawła do Rzymian 10,11 .

  ALBOWIEM Z NIEGO I PRZEZ NIEGO I KU NIEMU JEST WSZYSTKO ; JEMU NIECH BĘDZIE CHWAŁA NA WIEKI . AMEN . List Pawła do Rzymian 11,36 .

  I NIE MA W NIKIM INNYM ZBAWIENIA ; Albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem , danego ludziom , przez które moglibyśmy być ZBAWIENI . Dzieje Apostolskie 4,12 .

  Pan Jezus powiedział ;
  PÓJDZCIE DO MNIE WSZYSCY , KTÓRZY JESTEŚCIE SPRACOWANI I OBCIĄŻENI , A JA WAM DAM UKOJENIE ;

  Wszystko zostało mi przekazane przez Ojca mego i nikt nie zna Syna tylko Ojciec , i nikt nie zna Ojca , tylko Syn i ten , komu Syn zechce objawić . PÓJDZCIE DO MNIE WSZYSCY , KTÓRZY JESTEŚCIE SPRACOWANI I OBCIĄŻENI , A JA WAM DAM UKOJENIE . Weżcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie , że jestem cichy i pokornego serca , a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych . Albowiem Jarzmo moje jest miłe , a brzemię moje lekkie . Ew. Mateusza 11,27-30 .

  Jest to Prawdziwa Nauka Boża , z którą przyszedł na ziemię sam Pan Bóg , Jezus Chrystus , syn Boga Ojca , Zbawiciel , aby uratować rodzaj ludzki . I każdy z ludzi może to sprawdzić w Piśmie Świętym .

  Jest to bardzo przykre , że człowiek odrzuca najdoskonalszy dar od Boga Ojca , którym jest Pan i Bóg , Jezus Chrystus , Umiłowany Syn Boga Ojca i to On zapoczątkował Nową Drogę i Żywą , to On wprowadził Nowe Przymierze i to On Pan Jezus jest , Drogą , Prawdą i Życiem Wiecznym .

  Ja dziś nie obchodzę , żadnych katolickich świąt , obrzędów , celebry czy tzw. katolickiej tradycji , która nie ma nic wspólnego z prawdziwą wiarą w Pana Jezusa Ojcowskiego Syna .

  Pan Jezus , chce aby wszyscy ludzie się upamiętali i aby wszyscy ludzie na ziemi przestrzegali Jego Przykazań Bożych i czcili Go w duchu i prawdzie , a nie w literze czy obrzędach wymyślonych przez ludzi .

  Dzisiejsze święto tzw. przez katolików ,, Boże Ciało ,, nie ma nic wspólnego z Prawdziwą Nauką Pana Jezusa i z Prawdziwą Wiarą w Pana Jezusa Ojcowskiego Syna . Jest to po prosty bałwochwalstwo , i poniżanie Pana Boga , nie przestrzeganie Jego Przykazań Bożych i robienie sobie szydery z Woli Boga Ojca .
 • DO WSZYSTKICH ........... Radujcie się w Panu zawsze !!!!!!
  Radujcie się w Panu zawsze ; powtarzam , radujcie się . A pokój Boży , który przewyższa wszelki rozum , strzec będzie serc waszych i myśli waszych w CHRYSTUSIE JEZUSIE . List Pawła do Filipian 4,4-7 .

  Pan Jezus to ; Dobry Pasterz, Dobry Nauczyciel , Cudowny Doradca , to Bóg Potężny .A od wyznań , religii i fałszywych nauczycieli radzę trzymać się z dala i jak najdalej . Bo one nie prowadzą do Zbawiciela , który daje żywot wieczny , tylko ta nauka i ta droga prowadzi do nikąd .

  Cieszę się , że dziś i każdego kolejnego dnia mojego życia , mogę zgiąć swe kolana przed Największym i Najwyższym Arcykapłanem Panem Jezusem , którego posłał do ludzi Bóg Ojciec . Bo taka jest Wola Boga Ojca i taki jest Ojcowski rozkaz .

  Prorok Izajasz , który był natchniony Duchem Chrystusowym , prorokował ;

  Lud ten czci mnie wargami , ale serce ich daleko jest ode mnie . Daremnie mi jednak cześć oddają , głosząc nauki , które są nakazami ludzkimi . Przykazania Boże zaniedbujecie , a ludzkiej nauki się trzymacie . Ew. Marka 7,6-8 .

  A duch wyraźnie mówi że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystąpią do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich . I List Pawła do Tymoteusza 4,1 .

  Tak sprawa wiary nie jest , sprawą wszystkich ........
 • @jassy27 Keren Jassy.
  TY ROUX, PODOBNIE JAK KATOLICY, KPISZ SOBIE Z ROZKAZU BOGA OJCA!

  Uważać trzeba na tego wichrzyciela, nie jestem złośliwy stwierdzam jedynie fakt że ów człowiek jest NIEBEZPIECZNYM CZŁOWIEKIEM O NATURZE FAŁSZYWEJ.

  Zauważcie jak cwanie i z wielkim wyrachowaniem wchodzi , to Do Barabary, to do nas, podejrzewam że takich cwanych ruchów wykonuje więcej.

  Fałszywy człowiek, który nie tylko dwie matki ssie.

  Musiałem to napisać, bo mam dosyć tego jego pajacowania.

  Zauważcie że on wszędzie szuka poklasku, tu go na pewno nie znajdzie.

  //Pan Jezus powiedział ;

  PÓJDŹCIE DO MNIE WSZYSCY , KTÓRZY JESTEŚCIE SPRACOWANI I OBCIĄŻENI , A JA WAM DAM UKOJENIE//

  Czy ty roux, wiesz w ogóle do kogo masz iść, czy ty i cała reszta rozumiecie w ogóle te słowa!?

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  KPINY ROUXA!

  Zanim to napisałeś, roux dostał bana za kpiny na stronie:

  https://bar-bara.neon24.pl/post/149427,najwazniejsza-rzecz-w-zyciu-wierzacego#comment_1558833


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • POPRAWA TEKSTU
  Powyżej napisałem do rouxa:

  "TY ROUX, PODOBNIE JAK KATOLICY, KPISZ SOBIE Z ROZKAZU BOGA OJCA!

  Witaj!

  Przede wszystkim katolicy poniżają Boga Ojca i nie szanują Jego Woli. A jaka jest Wola Boga Ojca? Posłuchaj:

  "(39) A to jest wola tego, który mnie posłał, abym z tego wszystkiego, co mi dał, nic nie stracił, lecz wskrzesił to w dniu ostatecznym. (40) A to jest wola Ojca mego, aby każdy, kto widzi Syna i wierzy w niego, miał żywot wieczny, a Ja go wzbudzę w dniu ostatecznym".

  Ewangelia według Jana 6/39, 40

  *

  Oczywiście słowa: "Boga Ojca", powinny być rozpoczęte z wielkiej litery!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI

ULUBIENI AUTORZY