Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
706 postów 3262 komentarze

NUDA VERITAS

57KerenOr - Nuda Veritas (Naga Prawda!) Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi nauki zwodnicze i prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. 57kerenor@gmail.com

KPISZ SOBIE KRZYSZTOFIEjaw Z WOLI BOGA OJCA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PRZYDATNY ELEMENT!

 

Napisałeś:

 

"Przydanym elementem  skutecznej metody przed opętaniem lub kuszeniem przez diabła jest umiłowanie Jezusa Chrystusa i Jego Ojca...".

 

http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/149653,szatanskie-dreczenie-nekanie-opetanie-jak-sie-bronic

 

 

atem powiadasz, że umiłowanie Pana Jezusa i Boga Ojca jest  przydatnym elementem?   No „masz rację”! Miłość do Boga Ojca oraz miłość do Syna Bożego w sprawie ataku demonów  może się czasami przydać! Tak w razie czego!

 

Ewentualnie  gdyby jednak coś nie zaskoczyło to asekuracyjnie „warto” pomodlić się do Michała Archanioła. Jest i kolejna możliwość: "Można" się zabezpieczyć i zrobić sobie furtkę gdyby i ta modlitwa nic nie dała, i pomodlić się do Marii.

 

No i znak krzyża konieczny... Absolutnie konieczny. A także udanie się na mszę ale tylko na mszę trydencką odprawianą przed Soborem Watykańskim II. Nie inaczej!

 

 

Oj Krzysztofie, Krzysztofie... Nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego, że  szatan trzymał Twoje pióro gdy pisałeś ten artykuł.  Tyle w nim niedorzeczności, kłamstw, wprowadzania ludzi w błąd, że po prostu głowa puchnie.

 

  A przecież  Bóg Ojciec tylko Syna Swego nam dał. Tylko Jego!

 

Posłuchaj co mówi Apostoł Piotr o Synu Bożym:

 

" (12)  I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni". 

 

Dzieje Apostolskie 4/12

 

Czyli Bóg Ojciec nie dał ludziom znajdującym się pod niebem żadnego innego imienia oprócz Imienia Pana Jezusa.


W tym Imieniu Apostołowie wyganiali demony ale Ty się z postanowieniem Boga Ojca nie zgadzasz! Ty po prostu nie kochasz Syna Bożego i kpisz sobie z Ojcowskiej Chwały! Ty nie znasz Ewangelii!

 

apomniałeś o tym, że to Syn Boga Ojca umarł na krzyżu?!  Zapomniałeś o tym, że tylko Ojcowski Syn jest jedynym Pośrednikiem pomiędzy Bogiem Ojcem a człowiekiem? Dałeś się zwieść własnym egoistycznym myślom!

 

Posłuchaj Pana Jezusa:

 

" (16) Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne". 

 

Ewangelia według Jana 3/16

 

Niestety ale kłamiesz sugerując, że Bóg Ojciec albo Bóg Syn ustanowili jeszcze Marię w sprawach wysłuchiwania modlitw!  Kłamiesz mówiąc ludziom, że warto pomodlić się również do Archanioła Michała!


Twojego artykułu co krok bije buta i brak szacunku dla Tego, który umarł i zmartwychwstał!  Twój artykuł nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę.




Nie ma takiej oceny, którą można ocenzurować Twój niezgodny z Wolą Boga Ojca wpis.


Nie mam zamiaru pisać swojego artykułu "w wersji dyplomatycznej". W tym momencie, w tej chwili, jesteś prawą ręką demona, o którym piszesz a który śmieje Ci się w twarz! Teraz przewracam stoły, ponieważ  przeszkadzasz  Krzysztofie!

 

 

Jest jednak wyjście! Jest nadzieja.

Jest ratunek!

 

Pomódl się do Pana Jezusa. Padnij przed Nim na kolana i poproś Go o pomoc! Ukorz się przed Jego Majestatem i przestań Go poniżać! Idź do Syna... Idź tylko do Niego a spełnisz Wolę Boga Ojca, ponieważ "Ojciec jest w Nim a On jest w Ojcu".

 

Przeczytaj:  Ewangelia według Jana 14/5-11...


 



KOMENTARZE

 • @57KerenOr
  NIC LEPSZEGO I PRZEKONYWUJĄCEGO NIE MOŻNA MU POLECIĆ JAK TO, CO NAPISAŁEŚ!

  //Pomódl się do Pana Jezusa. Padnij przed Nim na kolana i poproś Go o pomoc! Ukorz się przed Jego Majestatem i przestań Go poniżać! Idź do Syna... Idź tylko do Niego a spełnisz Wolę Boga Ojca, ponieważ "Ojciec jest w Nim a On jest w Ojcu".//


  A swoją drogą muszę powiedzieć , że jeszcze takiej KASZANY, nie czytałem!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  SZATAŃSKA UCZTA JEST WTEDY GDY PAPIEŻE, BISKUPI I KSIĘŻA ŁAMIĄ PRAWA BOŻE!

  Witaj Grzegorzu!

  Zauważ co Krzysztof napisał:

  "Cały ten lewacki światopogląd, kulturowa komunistyczna ekspansja, profanacja Matki Bożej i kościołów czy też obleśny ruch LGBTQ to na dziś szatańska uczta".

  Zatem bez winy jak widać są papieże, którzy niezgodnie z Ewangelią rozkazują modlić się o wstawiennictwo do Marii. Bez winy są biskupi, którzy zamiast uczyć Słów Pana Jezusa i Boga Ojca, preferują tzw TRADYCJĘ choć przecież taki Orygenes, czy taki Józef Flawiusz rozpędziliby to watykańskie towarzystwo na cztery wiatry a o Apostołach nie wspomnę. W zasadzie jeśli już, to Apostołowie winni tutaj być tak zwanymi "ojcami "kościoła"" choć z tym określeniem nigdy by się zapewne nie zgodzili!

  Oczywiście ruch LGBT jest zły. Ludziska popełniają sromotę i płodzą nierząd ale czyż wypowiedź Krzysztofa nie jest ucieczką przed odpowiedzialnością przede wszystkim papieży, biskupów, księży, katechetów, katechetek, zakonników czy zakonnic?

  Przede wszystkim to kpiny z Boga Ojca oraz z Boga Syna pierwsze tutaj powinny być potępione. Przede wszystkim to żałosne dezyderaty papieży powinny być wzięte pod uwagę a potem dopiero ukrywanie pedofilii i różnych bezeceństw przez oszusta papieża JPII.

  Można rzec, że najpierw Ów on występował przeciwko Bożej Nauce ukrywając ważne Zapisy Biblijne! I wpierw o takim grzechu a potem dopiero o zboczeniu istnień ludzkich wyrażonym literami LGBT powinien napisać imć Krzysztof!

  O nazwaniu Marii "matką Bożą" w tym miejscu nie wspomnę chociaż to kolejna herezja jest!

  Pozdrawiam!

  PS

  Kaszana? Tak, to dobre określenie!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @krzysztofjaw
  MODLITWA DO ANIOŁA? Żartujesz sobie?!

  Z Twojego artykułu Krzysztofie:

  "U mnie w parafii po każdej mszy świętej jest odprawiana Modlitwa do św. Michała Archanioła i przez wiernych jest ona traktowana całkiem poważnie, bez cienia zdziwienia czy też ironii".

  Czyli u Ciebie w parafii nie wiedzą o tym, że do żadnego Anioła modlić się nie wolno. U Ciebie w parafii niestety robią źle! Gdy Aniołowi Bożemu pokłonił się Apostoł Jan Ten rzekł:

  "(8) To właśnie ja, Jan, słyszę i widzę te rzeczy. A kiedym usłyszał i ujrzał, upadłem, by oddać pokłon przed stopami anioła, który mi je ukazał. (9) Na to rzekł do mnie: Bacz, byś tego nie czynił, bo jestem współsługą twoim i braci twoich, proroków, i tych, którzy strzegą słów tej księgi. BOGU SAMEMU ZŁÓŻ POKŁON!".
   
  Apokalipsa 22/8, 9

  A co tu dopiero mówić o modlitwie do Anioła! Kpisz sobie Kolego...
  U Ciebie w parafii kpią sobie ludziska z Nauki Pana Boga.

  To Pan Jezus umarł i zmartwychwstał i Jemu należą się podziękowania... Jemu złóż pokłon!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @krzysztofjaw
  BADANIA PSYCHIATRYCZNE!

  Kolejny cytat Krzysztofie z Twojej pracy:

  "Jeśli demon ujawni się poprzez dręczenie i opętanie to jest to już znak, że trzeba pójść z tym do egzorcysty. Każdy egzorcysta - PO WCZEŚNIEJSZYCH BADANIACH PSYCHIATRYCZNYCH - ocenia czy dana osoba jest pod wpływem dręczenia lub opętania przez szatana i złe duchy a gdy stwierdzi, że tak jest zaczyna swoje działania". 

  No to tak jak z zapiskami z Ewangelii. Najpierw były przez Apostołów robione badania psychiatryczne no a potem zaczynali swoje działania.

  Żałosne! No po prostu żałosne wywody Krzysztofie!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @krzysztofjaw
  WISIENKA NA TORCIE - KLĄTWA SPRZED WIEKÓW!

  To znowu Twoje banialuki! Uwaga:

  "Po pierwsze - klątwa. Jeśli ktoś nie jest blisko Boga, złe słowo może odcisnąć piętno na tej osobie. Mało tego - egzorcyści napotykają na przypadki, gdy demon dręczy jakąś osobę, BO WIELE LAT (CZASEM I WIEKÓW) TEMU KTOŚ RZUCIŁ KLĄTWĘ NA PRZODKA I CIĄGNIE SIĘ ONA PRZEZ POKOLENIA".

  (...) Szkoda pióra! Zbyt często oglądasz japońskie horrory!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @krzysztofjaw
  WISIENKA NA TORCIE NR 2: „WYCIE DEMONA”!

  I znowu Twoje słowa Krzysztofiejaw:

  "Ponoć podczas egzorcyzmu gdy odmawia się RÓŻANIEC DEMON TYLKO WYJE". 

  To wiadomość pewnie z kolejnego filmu grozy!

  Ciekawe czy Apostołowie wypędzając złe duchy odmawiali różaniec? To takie pytanie niepotrzebne zapewne no bo jakże tu zaprzeczyć Tobie Krzysztofiejaw? Ty po prostu to wiesz...

  Chociaż widzę tutaj pewną nutkę niepewności jednak, ponieważ pisząc słowo "ponoć", stawiasz siebie w szeregu braci Grimm. Tylko, że oni oficjalnie przyznali się do tego, że piszą bajki!

  No to do "niezadługo"!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @krzysztofjaw
  WAŻNE BY ZDJĘCIA BYŁY W MIARĘ AKTUALNE!

  Kolega napisał:

  "Można też prosić o uzdrowienie i uwolnienie swoich bliskich, np. przynosząc ich ZDJĘCIA...".

  To "ciekawa" propozycja! Bardzo "ciekawa"! W każdym bądź razie optuję za tym byś nie został wrzucony do lochu... No bo już tam jesteś!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • Pan , @ krzysztofjaw , piszę nieprawdę i jest to kłamstwem !!!!
  I mamy tutaj kolejny przykład / Brak Prawdziwej Wiary / . Po prostu nie wszyscy ludzie chcą przyjść do Pana Jezusa i poprosić Go o pomoc . Powiem więcej , ludziom nie chce się wziąć do ręki Pisma Świętego i sprawdzić co tam jest napisane .

  Dziś ludziska , lubują się w głupotach i w pustej mowie , nie mają najmniejszego pojęcia o Prawie Bożym i o Przykazaniach Bożych , a na dodatek się wypowiadają jakby wszystkie rozumy pozjadali i pysznią się bezpodstawnie .

  Patrząc dziś na to wszystko , można zauważyć , oczywiście i bez dwóch zdań oczyma człowieka wierzącego , który posiada Opiekę Bożą i który nosi w sercu swoim Prawdziwy Zakon Boży , że czasy Noego zbliżają się wielkimi krokami .

  Jak to zapowiedział , Zbawiciel Pan i Bóg Jezus Chrystus , umiłowany Syn Boga Ojca , który przyszedł tu na ziemię jako Najdoskonalszy Dar od Boga Ojca , aby wstawić się za ludzmi wierzącymi i aby ich uratować od śmierci tzn. aby zbawić tych , którzy uwierzą w sercu swoim w Zbawiciela Pana Jezusa Chrystusa , którego posłał do ludzi Ukochany Bóg Ojciec .

  Tak czasy Noego są już widoczne , no ale nie to jest najważniejsze ! Najważniejszy jest dla człowieka wierzącego , Pan Jezus , bo tylko On nikt inny , może człowiekowi pomóc , tylko Pan Jezus daje Prawdziwą Naukę Bożą i Prawdziwą Wiarę i życie wieczne. Tak właśnie zadecydował Bóg Ojciec i taka jest Jego Wola aby ;

  Wszystkie ludy narody i języki na całej kuli ziemskiej, Pana Jezusa będą nazywać Potężnym Bogiem , bo tak zadecydował Bóg Ojciec i tak mówi w swoim proroctwie prorok Izajasz , który był natchniony duchem Chrystusowym ;

  Albowiem dziecię narodziło się nam , syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu , i nazwą go ; CUDOWNY DORADCA , BÓG MOCNY , OJCIEC ODWIECZNY , KSIĄŻE POKOJU . Księga Izajasza 9,5 .

  Bóg Ojciec Dał nam ludziom , Potężnego Boga. Bóg Ojciec w Swojej Wielkiej Mądrości Ustanowił Tylko Syna Swego Panem, Bogiem i Władcą Zbawienia . I żaden człowiek i żadna nauka czy żadne wyznania na ziemi tego nie zmieni .

  Dlatego też Bóg wielce go wywyższył i obdarzył go imieniem, które jest ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zginało się wszelkie kolano na niebie i na ziemi , i pod ziemią aby wszelki język wyznawał, że Jezus Chrystus jest Panem, ku chwale Boga Ojca. List Pawła do Filipian 2,9-11 .

  Jest to straszną głupotą i jest to nieprawdą co wypisuje Pan @krzysztofjaw , na temat Prawdziwej Nauki Bożej . Pan Jezus wcale tak nie nauczał , a na dodatek nigdzie w Piśmie Świętym , nie przeczytałem , że należy modlić się do Marii czy innych ludzi wcale nie świętych no bo nimi nie są !!!!! jest to po prostu wymysł ludzki .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY